Forum SoFo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Reset Postaci / Update

+16
Crystal Naruto
Pomagier :D
Yaga
Psycho
Ryou
Gaard
Cosmic
Oczko
Morino
Emmett.C
Juubi
Visek
Dead'Naruto
Matiosa
Shuzo
Tethal
20 posters

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Go down

Reset Postaci / Update Empty Reset Postaci / Update

Pisanie  Tethal Pią Wrz 06, 2013 7:17 pm

Witam , wpadłem na pomysł by zrobić reset postaci zacząć całą grę od nowa..

Walnąć update , niech nawet server będzie offline kilka dni..
Potem zrobi się reklamę i będzie całkiem inaczej , bo teraz co mamy robic po ukonczeniu 4k lvl'a?
Nic.
Mało gra teraz ciągle osób , nie ma co robić .. połowa graczy albo skończyła grę albo siedzą wszyscy w temple i piszą bo nie ma co robić.
Totalna nuda..

Wiec o to moja propozycja założyć ankietę kto by chciał reset postaci ,a kto nie.
Reklamą servera mogę się zająć sam osobiście , także proszę o założenie ankiety..

Wasze uwagi , przemyślenia co do tego tematu możecie pisać pod tematem.
:-)

Tethal
Tethal
Gennin
Gennin

Liczba postów : 38
Data dojścia : 18/08/2013

Powrót do góry Go down

Reset Postaci / Update Empty Re: Reset Postaci / Update

Pisanie  Shuzo Pią Wrz 06, 2013 7:46 pm

Dla mnie to nie pasuje, gra będzie lepsza to ok ale odejdzie z niej 3/4 graczy przez reset lvl człowieku i ty tego chcesz Question 
Shuzo
Shuzo
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 6
Data dojścia : 06/09/2013

Powrót do góry Go down

Reset Postaci / Update Empty Re: Reset Postaci / Update

Pisanie  Tethal Pią Wrz 06, 2013 7:48 pm

Lepiej zrobic ten reset i sie nie nudzic niz napierdalac lowy 8k lvlem.. nie sadzisz? to ze stracisz jebany lv to nic takiego , to sie da wbic..

Reset i update jak zostanie zrobiony przyjdzie wiecej graczy to jest pewne.. Sam zająl bym sie reklama Smile
Tethal
Tethal
Gennin
Gennin

Liczba postów : 38
Data dojścia : 18/08/2013

Powrót do góry Go down

Reset Postaci / Update Empty Re: Reset Postaci / Update

Pisanie  Matiosa Pią Wrz 06, 2013 7:52 pm

Tethal aż dziwne że ktoś kto boci chcę reklamować serwer :<
Ale ja nie o tym. Oczywiście, wyłączyć serwer zrobić balans i porządek ze wszystkim. Sam się dogadałem z Pomagierem i robię mu grafy do sag, żeby się to wszystko jakoś szybciej ruszyło. Jak będzie gotowe wszystko to tak na tydzień niech wyłączą serwer, zrobią balans, dodadzą wszystko co potrzebne. Może nawet zmniejszyć exp? Wtedy zawsze by to wydłużyło grę żeby dobić chociaż ten 3k. Ankieta jest konieczna bo większość woli resa i balans niż się nudzić.

Ja osobiście dopiero robię drugiego jinchuuriki ale może do poniedziałku będą gotowi wszyscy, Potem siedmiu mistrzów miecza i dalej zobaczę co Pomagier będzie potrzebował ;P

Tethal jak byś zrobił krótką, ale ładną reklamę, wypromował ją na innych forach to na pewno by graczy przybyło.

Dalej trzeba zaostrzyć regulamin co do zabijania low. To bardzo zniechęca nowych graczy.

Sami i tak nic nie zdziałamy jeśli Death nie będzie z nami współpracował niestety ;/ Czekam na jego wypowiedź w tym temacie Smile

@Shuzo Pytałem większe lv i oni chcą tego resetu, a to w końcu oni najwięcej stracą. Po prostu gracz chcę mieć możliwość gry, nie stania w temple i wyzywania się z nudów.
Matiosa
Matiosa
Chunnin
Chunnin

Liczba postów : 91
Data dojścia : 29/04/2013
Lat? : 27
Skąd : Z Jajka

Powrót do góry Go down

Reset Postaci / Update Empty Re: Reset Postaci / Update

Pisanie  Tethal Pią Wrz 06, 2013 7:56 pm

Matiosa , bocić boce.. ale teraz nie o tym chyba co ?;p

Zgadzam się z tobą dobrze że zaczołeś pomagać przy sagach.

Przynajmniej ktoś ,jeden...

Wypromuje server , ale jak zresetuja te postacie i zmniejszenie expa (Myślałem o tym także Very Happy, to jest właśnie świetny pomysł ;d )  , jezeli by zmniejszyli expa , jebli potezny update z tego serva by cos wyszlo...

Aha i sprawa druga , masz racje bez deatha nic nie zdziałamy.

Także proszę o założenie ankiety :C

@Down
Złego jest to że nie ma co robić na większym lvlu ,a jeżeli nie maja pomysłu na urozmaicenie tej gry to niech zmniejsza exp i wtedy będzie dobrze . Smile


Ostatnio zmieniony przez Tethal dnia Pią Wrz 06, 2013 7:59 pm, w całości zmieniany 1 raz
Tethal
Tethal
Gennin
Gennin

Liczba postów : 38
Data dojścia : 18/08/2013

Powrót do góry Go down

Reset Postaci / Update Empty Re: Reset Postaci / Update

Pisanie  Shuzo Pią Wrz 06, 2013 7:57 pm

Co jest złe w tym że szybko się nabija lvl ?
Shuzo
Shuzo
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 6
Data dojścia : 06/09/2013

Powrót do góry Go down

Reset Postaci / Update Empty Re: Reset Postaci / Update

Pisanie  Dead'Naruto Pią Wrz 06, 2013 8:05 pm

Jak dla mnie to jest chory pomysł ponieważ osoby które zakupiły powiedzmy pacc na 31 dni stracą jego połowę albo nawet więcej po 2 EQ nie jeden gracz wydał tu w chuj kasy żeby zdobyć chociaż metalic seta lub inne wyjątkowe rzeczy i teraz mają je stracić bo ktoś kto dostał 2 x bana za bota jak ty i nie ma nic do stracenia tego chce ? Dla mnie ODPADA!
Dead'Naruto
Dead'Naruto
Gennin
Gennin

Liczba postów : 12
Data dojścia : 14/08/2013
Lat? : 31
Skąd : Żory

Powrót do góry Go down

Reset Postaci / Update Empty Re: Reset Postaci / Update

Pisanie  Matiosa Pią Wrz 06, 2013 8:08 pm

@Tethal, Tak nie o tym Razz

@Shuzo Nie ma w tym nic złego ale przy mniejszym expie chce ci się grać bo dążysz do tego UTQ chociaż. Przy okazji mniejszy exp = mniejsze lvl = łatwiejszy balans ;)Ja nie twierdzę że trzeba dać od zaraz jakiś 5x, ale trochę zmniejszyć się przyda Razz

@Dead'Naruto Pacc, paccem to trudno. Ale ci co mają itemki z metalic seta (jest ich niewielu) mogli by się zgłosić przed resem do Deatha i by dostali jakąś rekompensatę np. zwrot tych kilku PKT. Wiem że to nie wiele, ale zobacz że serwer praktycznie nie funkcjonuje i w najbliższym czasie upadnie, a wtedy już nie będziesz miał z tego nic.
Matiosa
Matiosa
Chunnin
Chunnin

Liczba postów : 91
Data dojścia : 29/04/2013
Lat? : 27
Skąd : Z Jajka

Powrót do góry Go down

Reset Postaci / Update Empty Re: Reset Postaci / Update

Pisanie  Tethal Pią Wrz 06, 2013 8:11 pm

Matiosa dokładnie .. Albo chociarz zrobic jakies eventy po resie i wlaczeniu serva zeby gracze mieli rekompensate.. Ale czuje ze nic z tego nie wyjdzie wiekszosc placze ze straci lvlki , itemki , pixelki ,srelki...

Chca grac na servie gdzie gra 5 osob niech graja , co za ludzie , jprdl..
Tethal
Tethal
Gennin
Gennin

Liczba postów : 38
Data dojścia : 18/08/2013

Powrót do góry Go down

Reset Postaci / Update Empty Re: Reset Postaci / Update

Pisanie  Dead'Naruto Pią Wrz 06, 2013 8:11 pm

Mi akurat bardzo zależy na EQ bo mam dosyć dobre . A co do zmniejszenia expa nic nie mam bo faktycznie wbicie 3k to kwestia jednego dnia, a później to nie ma co robić .. ;]
Dead'Naruto
Dead'Naruto
Gennin
Gennin

Liczba postów : 12
Data dojścia : 14/08/2013
Lat? : 31
Skąd : Żory

Powrót do góry Go down

Reset Postaci / Update Empty Re: Reset Postaci / Update

Pisanie  Visek Pią Wrz 06, 2013 8:12 pm

Reset nic by nie dał bo za jakiś czas znowu by ludzie nabili duży lvl i ci którzy by mieli low płakali by że h lvl ich pk i tak w kółko.
Visek
Visek
Chunnin
Chunnin

Liczba postów : 52
Data dojścia : 25/07/2013
Lat? : 25
Skąd : Krosno Odrzańskie

Powrót do góry Go down

Reset Postaci / Update Empty Re: Reset Postaci / Update

Pisanie  Juubi Pią Wrz 06, 2013 8:12 pm

Widziałem chakra kurama dało by się taki trans naruto 7,5 k xd było by co robić tak jak u innych postaci xd
Juubi
Juubi
Jounnin
Jounnin

Liczba postów : 146
Data dojścia : 25/04/2013
Lat? : 24
Skąd : Szepietowo,Podlaskie

Powrót do góry Go down

Reset Postaci / Update Empty Re: Reset Postaci / Update

Pisanie  Tethal Pią Wrz 06, 2013 8:13 pm

Na EQ ci zalezy.. Japierdole zrozum to sa pixelki , pixelki nie twoje zycie ... Ogarnij wkoncu. Stracisz itemy duperele i inne ,ale milej bedzie sie gralo z wiekszoscia osob ,a nie jakies itemki ci w glowie... Jakas rekompensata napewno by byla wtedy..

Visek mozna zrobic ogranicznik lvla , jakie moga sie bic :-)

Np od 100 - 400
400-800
800-999
999-1200
1200-1700
1700-2300
2300-2999
3000-3500
3500-4000
4000-4800
4800-
Tethal
Tethal
Gennin
Gennin

Liczba postów : 38
Data dojścia : 18/08/2013

Powrót do góry Go down

Reset Postaci / Update Empty Re: Reset Postaci / Update

Pisanie  Dead'Naruto Pią Wrz 06, 2013 8:19 pm

może nie na samych itemach mi zależy tylko na wydanej kasie kurwa jak jestes taki bogaty to możesz ty mi zwrócić pkt za all items
Dead'Naruto
Dead'Naruto
Gennin
Gennin

Liczba postów : 12
Data dojścia : 14/08/2013
Lat? : 31
Skąd : Żory

Powrót do góry Go down

Reset Postaci / Update Empty Re: Reset Postaci / Update

Pisanie  Matiosa Pią Wrz 06, 2013 8:22 pm

Visek, myślę że zaostrzenie kar za bicie low lv by załatwiło sprawę. Jak by ktoś dostał za zabicie typa 200 lv 48h to z podziwu by nie wyszedł. Tak, masz rację kiedyś w końcu dobili by ten wyższy poziom, ale w tym czasie można przygotować arenki do walk drużynowych, z bijuu, jinchuuriki itd. Oczywiście za to by nie było expa ale zawszę dobra zabawa. Jakieś turnieje która drużyna pokona szybciej wszystkie 10 bijuu po kolei (team np 3 osobowy)
Oczywiście trzeba zwiększyć siłę bijuu bo w końcu tutaj można zabić go solo, A jak by tak podkręcić ich trochę to przydała by się jakiś tank (Lee), dalej Sakura do healnia go, Gaara ze swoimi magic wallami. Wtedy zmagania miały by sens :)Oczywiście wszystko powinno być odpowiednio zbalanowane, żeby nie wyszła akcja że wpada lee i 1 sec ląduje w temple Razz

@Dead'Naruto, stąd mój pomysł na małą rekompensatę. Nikt ci kasy nie kazał wydawać. Ja nie straciłem ani grosza a jednak mam 3,6k i chyba 5-tego pacca w dp. (chociaż większość i tak przestałem w temple ;P)
Matiosa
Matiosa
Chunnin
Chunnin

Liczba postów : 91
Data dojścia : 29/04/2013
Lat? : 27
Skąd : Z Jajka

Powrót do góry Go down

Reset Postaci / Update Empty Re: Reset Postaci / Update

Pisanie  Tethal Pią Wrz 06, 2013 8:26 pm

Matiosa ja to samo nie wydałem ni grosza.

Metalic legi ,unique ice glove,metalic sword,cyborg glove i inne..

Tez o to nie bede plakal , lecz rekompensata to zalatwi..

Co do twojego pomyslu walk druzynowych z bijuu i z zbalansowaniem ich , to jest zajebista sprawa Very Happy
Tethal
Tethal
Gennin
Gennin

Liczba postów : 38
Data dojścia : 18/08/2013

Powrót do góry Go down

Reset Postaci / Update Empty Re: Reset Postaci / Update

Pisanie  Ryba Pią Wrz 06, 2013 8:31 pm

Dla Sofo przyszłości nie ma :)Za bardzo się administracja opierdala i nie znają się na rzeczy robią 1 update który uważają za duży a na DBP/Losie/NTSW masz już 2-3 update i to 2x większe niz jeden tutaj :* Very Happy

Ryba
Gość


Powrót do góry Go down

Reset Postaci / Update Empty Re: Reset Postaci / Update

Pisanie  Tethal Pią Wrz 06, 2013 8:33 pm

Ryba , świeta prawda ;p
Tethal
Tethal
Gennin
Gennin

Liczba postów : 38
Data dojścia : 18/08/2013

Powrót do góry Go down

Reset Postaci / Update Empty Re: Reset Postaci / Update

Pisanie  Dead'Naruto Pią Wrz 06, 2013 8:36 pm

@Matiosa mówisz o Pacc . Sam powiedziałeś że pacc paccem. Gra bez pacc to nie gra wiec co do pacca to mogą mi go wziąć ale chodzi tu o itemsy Very Happy a co do rekompensaty to czytałem co pisałeś wiec spoczko . Pisałem do Tethala . Very Happy
Dead'Naruto
Dead'Naruto
Gennin
Gennin

Liczba postów : 12
Data dojścia : 14/08/2013
Lat? : 31
Skąd : Żory

Powrót do góry Go down

Reset Postaci / Update Empty Re: Reset Postaci / Update

Pisanie  Matiosa Pią Wrz 06, 2013 8:37 pm

Ja uważam że jeśli administracja zechcę z nami współpracować to może to być najlepszy serwer w Polsce, jest ich mało więc to nie problem.
Matiosa
Matiosa
Chunnin
Chunnin

Liczba postów : 91
Data dojścia : 29/04/2013
Lat? : 27
Skąd : Z Jajka

Powrót do góry Go down

Reset Postaci / Update Empty Re: Reset Postaci / Update

Pisanie  Ryba Pią Wrz 06, 2013 8:49 pm

@Up
Wolne żarty

Ryba
Gość


Powrót do góry Go down

Reset Postaci / Update Empty Re: Reset Postaci / Update

Pisanie  Emmett.C Pią Wrz 06, 2013 8:52 pm

Reset fajna sprawa lecz to nie wszystko przydał by się duży update i balans postaci
Emmett.C
Emmett.C
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 2
Data dojścia : 05/09/2013

Powrót do góry Go down

Reset Postaci / Update Empty Re: Reset Postaci / Update

Pisanie  Tethal Pią Wrz 06, 2013 8:53 pm

Emmett popieram , duzy update , balansik postaci , wiecej eventow i moze ten res charow...
Tethal
Tethal
Gennin
Gennin

Liczba postów : 38
Data dojścia : 18/08/2013

Powrót do góry Go down

Reset Postaci / Update Empty Re: Reset Postaci / Update

Pisanie  Matiosa Pią Wrz 06, 2013 8:54 pm

No oczywiście, sam reset by nie miał najmniejszego sensu.
Matiosa
Matiosa
Chunnin
Chunnin

Liczba postów : 91
Data dojścia : 29/04/2013
Lat? : 27
Skąd : Z Jajka

Powrót do góry Go down

Reset Postaci / Update Empty Re: Reset Postaci / Update

Pisanie  Morino Pią Wrz 06, 2013 9:52 pm

Moim Zdaniem Najlepiej By Było Gdyby Admin Zrobił Off Serwer Na Około Miesiąc I By Serwer Powrócił Z Nowościami Jakimi Są Nowe Questy , Nowe Eq , New Quest Na Trans , Miasta , Transy , Postacie I Wgl. A Taka Logika Nie Których Graczy Niee Nie Offać Serwa Co Ja Będę Robić Jak Wrócę Ze Szkoły W Godzinach 10.00-22.00 ? Najlepiej By Death Wyłączył Serwer Na Miesiąc I Dodał All Bo Większość Graczy Się Nudzi A Death Teraz Nie Wyłączę Stracę Graczy Którzy Mi Wysyłają Sms'y Nie Chce Mi Się Nic Robić ! Death Zrób Wszystko Raz A Dobrze Transy Na 5k Nowe Miasta I Postacie I Inne. Nie Którzy Gracze Straceni Przestali Grać Z Nudów I Co Teraz Zrobisz A Jak Byś Wyłączył Serwa Na Miesiąc I Dodał Wiele Nowości To By Wyszło Na Twoje Więcej Ciekawości Więcej Chęci Do Grania I Wysyłania Sms


To Moje Zdanie.

Pozdro. Onirom
Morino
Morino
Jounnin
Jounnin

Liczba postów : 126
Data dojścia : 03/05/2013
Skąd : Z Gry

Powrót do góry Go down

Reset Postaci / Update Empty Re: Reset Postaci / Update

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach