Obecny czas to Sro Lip 08, 2020 8:59 am

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).

Klikając odnośnik Rejestracja na dole zgadzasz się na te warunki.
1.Korzystanie z Forum jest przywilejem, który można utracić w przypadku łamania regulaminu lub niestosowania się do poleceń moderatorów lub administratorów.
2.Forum jest dostępne dla każdego użytkownika który założy konto.
3.Decyzje w sprawach porządkowych podejmują moderatorzy oraz administratorzy. Użytkownik ma możliwość złożenia odwołania od ich decyzji.
4.Administratorzy mają prawo zmienić treść niniejszego Regulaminu w każdej chwili.
5.Jeżeli jakiś nowy/początkujący użytkownik forum ma problem lub prosi o pomoc należy mu jej udzielić, a nie od razu rzucać się z wyzwiskami itp. Bo każdy ma prawo się pomylić/zrobić błąd itd.
6.Za złamanie choćby jednego punktu, udzielne jest ostrzeżenie (moderator może zrobić wyjątek w przypadku nowego usera).
7.Jeżeli dostałeś obraźliwą wiadomość na forum zrób jej screena a następnie prześlij moderatorowi. Incydent zostanie rozpatrzony, a następnie winny otrzyma stosowną karę.
8.Posty nie wnoszące nic do tematu zostają usunięte i w przypadku powtarzania się użytkownik zostaje ukarany.
9.Należy stosować się do zasad Netykiety.
10.Zabronione jest: zamieszczanie treści mogących budzić odrazę, niesmak, silny strach, w tym materiałów erotycznych i pornograficznych.
11.Zabronione jest używanie słów i wyrażeń wulgarnych.
12.Zamieszczanie ref-linków będzie surowo karane.
13.Zabronione jest pisanie kilku postów pod rząd.
14.Nie wolno podawać się za innego użytkownika Forum lub gracza.

Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za:

*Jakiekolwiek szkody powstałe przez złe zrozumienie w odczytaniu lub zapisy treści przez użytkownika
*Wykorzystywanie kont przez użytkowników
*Problemy i skutki wynikające ze zdobycia/posiadania hasła do konta użytkownika przez osoby trzecie.
*Szkody i przerwy na forum spowodowane jakimikolwiek problemami technicznymi.