Forum SoFo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pomysł na Event

4 posters

Go down

Pomysł na Event Empty Pomysł na Event

Pisanie  Ryou Nie Wrz 01, 2013 12:10 am

A więc tak :

Mało dzieję się na forum i serwerze(nie licząc kłótni o bany). Tak więc jak siedziałem na moim tronie w łazience wymyśliłem temat na event.Zbliża się nowy rok. Co za tym idzie...nauka(niestety), a jak nauka to też egzaminy. Ale przejdźmy do sedna sprawy.

Pomysł nawiązuje do testu na chuunin'a.
I Etap: Polegał by na szczegółowej znajomości anime/mangi. Czyli, znajomość fabuły, ciekawostek i różnych ukrytych rzeczy, które są tam zawarte. Lub wycinki z różnych odcinków i opisanie, który to odcinek.("TEST PISEMNY")
II Etap: Tak jak było w anime/mandzie. Młodzi Genin'ni zbierali zwoje. Tak tu ludzie będą zbierać różne rzeczy z OTS'a. Łatwo dostępne, by gracze z małymi lvl też mogli brać udział, ale trudne do dropniecia, aby każdy się troszkę pomęczył, a nie miał wszystkiego na tacy. Po zebraniu całego potrzebnego EQ pisze do anbu/death'a by ten sprawdził czy wszystko ma. Jak tak dostaje punkty (UWAGA!) zależnie od czasu, który upłynął od wstawienia posta'a przez admina.
III ETAP:Nie, nie będzie walki.(by każdy miał szansę na wygraną) Ludzie, którzy przeszli dalej (około 5 osób) znów będą szukać, ale tym razem nie przedmiotów, lecz (UWAGA!) Death'a/Anbu. Ukryje się gdzieś na mapie. A pierwsze 3 osoby które go odnalazły dostaną odpowiednie co do miejsca nagrody.Oczywiście Admini będą dawać informacje/podpowiedzi co do swojej kryjówki. Wiem powiecie teraz, że gracze, którzy odpadli/ nie brali udziału, też będą szukać, ale na to też jest sposób. Admin zwycięską piątkę przeniesie gdzieś gdzie będą sami.

Z 1 etapu wyszło by (jak by było dużo zgłoszeń). ok. 10 osób.
Z 2 etapu wyszło by 5 najszybszych osób.
A 3 etap wiadomo kto pierwszy ten lepszy.

Tak więc każdy może wziąć udział i każdy nie zależnie od lvl może go wygrać. Wystaarczy tylko znajomość Naruto i naszego kochanego OTS.

Proszę o komentowanie i dawanie swoich pomysłów jak można by to ulepszyć.
Ryou
Ryou
Gennin
Gennin

Liczba postów : 13
Data dojścia : 25/08/2013

Powrót do góry Go down

Pomysł na Event Empty Re: Pomysł na Event

Pisanie  Psycho Nie Wrz 01, 2013 12:30 am

pomysł kompletnie odpada anbu rzadko teraz wbija jak i death a pomagier się do mnie nie odzywa :C a tyle graczy to nie potrzebny spam by był dla administratorów xD
Psycho
Psycho
Chunnin
Chunnin

Liczba postów : 60
Data dojścia : 03/05/2013
Skąd : LwG

Powrót do góry Go down

Pomysł na Event Empty Re: Pomysł na Event

Pisanie  Ryou Nie Wrz 01, 2013 12:35 am

Ale Psycho. Właśnie o to chodzi...Aby każdy się zaangażował i żeby nie było tak, że połowa osób myśli, że serwer to totalna olewka... A to jest góra 5 dni roboty...A sam mogę nawet pomóc.
Ryou
Ryou
Gennin
Gennin

Liczba postów : 13
Data dojścia : 25/08/2013

Powrót do góry Go down

Pomysł na Event Empty Re: Pomysł na Event

Pisanie  Cherudim12 Nie Wrz 01, 2013 2:44 am

Hmm. Jak dla mnie ten pomysł jest dobry, wiele graczy na pewno sadzi ze na serverze sie nic nie dzieje ponieważ jedyne co tu widza to special monster oraz bijuu . Przydało by się zrobić coś grubszego i pomysł Ryou wydaje się dla mnie dobry, miejmy nadzieje ze Death rozważy tą sprawe. ^.^
Cherudim12
Cherudim12
Gennin
Gennin

Liczba postów : 11
Data dojścia : 07/07/2013
Lat? : 25
Skąd : Szczecin

Powrót do góry Go down

Pomysł na Event Empty Re: Pomysł na Event

Pisanie  Ryou Czw Wrz 05, 2013 4:46 pm

@fresh
Ryou
Ryou
Gennin
Gennin

Liczba postów : 13
Data dojścia : 25/08/2013

Powrót do góry Go down

Pomysł na Event Empty Re: Pomysł na Event

Pisanie  Hajf Sob Wrz 21, 2013 11:33 am

Ryou pomysł ci się nie udał za bardzo bo nie dość ze w szkole nauka to jeszcze na otsie no błagam cie






Pozdrawiam [Moja tozsamość jest ukryta]
Hajf
Hajf
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 2
Data dojścia : 31/08/2013

Powrót do góry Go down

Pomysł na Event Empty Re: Pomysł na Event

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach