Forum SoFo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Zmiana działów forum-własne wykonanie.

Go down

Zmiana działów forum-własne wykonanie. Empty Zmiana działów forum-własne wykonanie.

Pisanie  Wojas Nie Sie 04, 2013 2:12 am

Otóż większość graczy ostatnio przesiaduje na forum. Dlatego moim zdaniem śmietnik robi się jeszcze większy a 1 osoba(Cosmic) nie poradzi sobie z ciągłym sprzątaniem tego + dawaniem warnów osobom spamującym. Gracze oczywiście woleli by żeby admin zajmował się grą a nie forum dlatego pozwoliłem sobie wykonać z własnej woli jakiś "szkic" nowego ustawienia działów na forum.

Newsy
     Aktualizacje(upki gry, tematy- tylko admini)
     Ogłoszenia(miejsce ogłoszeń gdzie możliwość pisania tematów mają tylko Administratorzy forum, pojawiały by się tu też nabory podczas których każdy może pisać tu tematy które po naborach zostawałyby usuwane)
     Eventy(miejsce zapowiadania eventów i ogólnej dyskusji na ich temat, tematy-tylko admini/moderatorzy)
Poradniki
     Poradniki Profesji(najlepsze zostawałyby przypinane)
     Poradniki mechanik gry(czyli expa, zdobywania kasy itd. ,najlepsze zostawałyby przypinane)    
    Poradniki questów(najlepsze zostawałyby przypinane)
Pomysły
     Gra(pomysły co do gry)
     Forum(pomysły co do forum)
Skargi
     Skargi na graczy
     Skargi na administrację
Odwolanie o unbana
Offtopic
     Rozmowy o anime/mandze Naruto
     Fanarty
     Gry forumowe
Filmiki z gry

Wykonałem to z własnej woli i z własnej inicjatywy, czyli wszelkie podobieństwo jest przypadkowe.

Jak już kiedyś pisałem, należy dodać jakąś tabelę warnów/banów na forum ewentualnie połączyć tabelę z regulaminem forum. Dobrze by było zrobić nabory na moderatorów forum dla każdego działu.

Z góry przepraszam za wszelakie literówki itd. ale skończyłem to pisać o dosyć późnej porze.

Pozdrawiam i proszę o ocenę.

Wojas
Gennin
Gennin

Liczba postów : 12
Data dojścia : 14/06/2013

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach