Forum SoFo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Balans Postaci.

+10
ziomvesa
Dark Zeref
Pogromca Bee
Morino
ADMIN
Danielo
Gniew Diabla
Happiness
Dj Spart
Cosmic
14 posters

Go down

Balans Postaci. Empty Balans Postaci.

Pisanie  Cosmic Czw Cze 20, 2013 3:21 pm

Uwaga, jak juz chyba kazdy wie, na serverze w weekend ma byc balans postaci. Tutaj napiszcie co chcielibyscie zmienic, jaka profesje trzeba polepszyc, a jaka pogorszyc. Ogolem to chcemy zrobic Team Fight, zeby ktos kto ma 3k lvl nie mogl zabic innego 3k lvl'a sam jak jest teraz. 
Wiec wypowiadajcie sie!
Cosmic
Cosmic
Jounnin
Jounnin

Liczba postów : 118
Data dojścia : 14/06/2013

Powrót do góry Go down

Balans Postaci. Empty Re: Balans Postaci.

Pisanie  Dj Spart Czw Cze 20, 2013 3:55 pm

Daj killerowi bee jakiegoś targeta i będzie git
I daj zmniejsz dmg Amateratsu i daj więcej hp sasuke
Dj Spart
Dj Spart
Gennin
Gennin

Liczba postów : 16
Data dojścia : 16/06/2013

Powrót do góry Go down

Balans Postaci. Empty Re: Balans Postaci.

Pisanie  Cosmic Czw Cze 20, 2013 4:12 pm

Wiesz, zmienienie hp to nie jest taka prosta sprawa, bo wtedy to trzeba juz reset robic ;x
A co do spelli to pewnie wejda ale nie teraz.
Cosmic
Cosmic
Jounnin
Jounnin

Liczba postów : 118
Data dojścia : 14/06/2013

Powrót do góry Go down

Balans Postaci. Empty Re: Balans Postaci.

Pisanie  Happiness Czw Cze 20, 2013 6:32 pm

Zmniejszcie dmg lee i to mocno bo to jest tanker bloker i dps w jednym...

I polepszcie Mangekyou Sharingan itachiego, bo jest o wiele słabsze niż mangekyou furie.

Happiness
Gennin
Gennin

Liczba postów : 21
Data dojścia : 07/06/2013
Lat? : 23
Skąd : ELBLĄG

Powrót do góry Go down

Balans Postaci. Empty Re: Balans Postaci.

Pisanie  Gniew Diabla Czw Cze 20, 2013 10:03 pm

ostro ulepszyć kibe bo to co teraz jest to wiadomo ;s

Gniew Diabla
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 9
Data dojścia : 01/05/2013

Powrót do góry Go down

Balans Postaci. Empty Inzuka Kiba

Pisanie  Danielo Czw Cze 20, 2013 10:14 pm

Inzuka Kiba 

To tak Kiba jako tako w expie się nadaje ale jeśli chodzi o pvp to można się kłócić każdy na servie wie że kiba to WIELKIE ZERO 0000 x4 kurwa jego mać ale do czego zmierzam miałem okazje pograć sobie ta zajebista postacią i z tego wynika że spelle bija nawet 2x mniej od innej profesji , DMG jest tak chujowe że szkoda pisać ile to ten kiba napierdala na 1k lvl porażka, więcej Account Menagerem z Tibi 7.6 bym napierdalał w ludzi niż tym szajbusem z psem u boku .. co do potworków (pety) jest okej tylko przy stakach nie teleportują się na schody a szkoda np. wejscie na hantery po tym zamku co pietro !hide i przywoływanie psa i tak kurwa bez końca ... spelle okej ale only na PACC bez PACC to Kiba można expic jedynie co na catach i to z full meteor setem i 5 bp pilsów hmm co jeszcze te jego marne hity z reki , jego HP jak 1k lvl kiba może paść od 510 sakury no niemożliwe kurwa staje się możliwym takie realia spotykają nas na codzien na sofo.malware-site.www 

Szybko zwięźle i na temat drogi Death KIBA TO PAPIER ale nie zwykły szary , nudny i chujowy 
KIBA do poprawy bez dwóch zdań 

Dzięki że miałeś czas kolego przeczytać moje jebane uwagi ale żal dupe ściska, po prostu żal.pl razy kurwa 2.

Pozdrawiam Tropikalny Ninja

Danielo
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 2
Data dojścia : 20/06/2013

Powrót do góry Go down

Balans Postaci. Empty Re: Balans Postaci.

Pisanie  ADMIN Pią Cze 21, 2013 12:53 pm

Wiesz nie trzeba miec odrazu złości że kiba to papier itp... tylko mow normalnie bez tych przekleństw i żalów
ADMIN
ADMIN
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Liczba postów : 222
Data dojścia : 16/04/2013
Skąd : Sofo

http://Sofo.malware-site.www

Powrót do góry Go down

Balans Postaci. Empty Re: Balans Postaci.

Pisanie  Morino Pią Cze 21, 2013 12:58 pm

Like a Star @ heaven Moim Zdaniem Sasuke Powinien Być Poprawiony Czyli Większe Dmg Więcej Hp I Many Powinien Być Jedną Z Najlepszych Postaci Tak Jak Naruto Nikt Nim Prawie Nie Gra Przez Jego Słabe Dmg I Małą Ilość Hp
Morino
Morino
Jounnin
Jounnin

Liczba postów : 126
Data dojścia : 03/05/2013
Skąd : Z Gry

Powrót do góry Go down

Balans Postaci. Empty Balans:Naruto,Sasuke,Killer Bee

Pisanie  Pogromca Bee Pią Cze 21, 2013 1:22 pm

Ja bym zwiększył hp naruto , hp sasuke  i jakis target dla Killer Bee. Smile

Pogromca Bee
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 1
Data dojścia : 20/06/2013

Powrót do góry Go down

Balans Postaci. Empty BALANS.

Pisanie  Dark Zeref Pią Cze 21, 2013 1:27 pm

Moim zdaniem to Kibe ulepszyc bo jak inni mówią jest słaby , dobrze by było dodać troche hp sasuke bo sie ładnie składa, Killer Bee może jakiś target by sie przydał, co do Gaary to szczerze nie grałem nim jeszcze ale widze ze mało osob nim gra wiec tez coś musi być na rzeczy ;x

Balans Postaci. Itachi
Amaterasu Bijacz!
Dark Zeref
Dark Zeref
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 3
Data dojścia : 20/06/2013

Powrót do góry Go down

Balans Postaci. Empty Re: Balans Postaci.

Pisanie  Cosmic Pią Cze 21, 2013 1:33 pm

Jak juz wspomnialem wyzej, zmienianie hp u profesji to koniecznosc robienia resetu postaci ;c
A gaara z tego co widzialem to dla mnie jest nawet nawet ;d
Cosmic
Cosmic
Jounnin
Jounnin

Liczba postów : 118
Data dojścia : 14/06/2013

Powrót do góry Go down

Balans Postaci. Empty Neji

Pisanie  ziomvesa Pią Cze 21, 2013 1:38 pm

Niewiem dodac jakies jutsu na 200-300 lvl bo nie oplaca sie od chyba 180 uzywac jedne jutsu do wbicia 500 lvl, najlepiej tez dodac mu byakugan ktory po uzyciu dawal by wiecej dmg przez 1 max 2 minuty ale tez zabieral duzo chakry bo bez byakugana to ta postac nawet dobrego dmg niema, Byakugan by dawal wieksze dmg niewiem czy tez z jutsu ale napewno z byakuganem by sie milej gralo albo zamiast tego jutsu to dac taka transfe i ona by nie dodawala duzo zycia ale duzy dmg z jutsu.
ziomvesa
ziomvesa
Gennin
Gennin

Liczba postów : 13
Data dojścia : 20/06/2013

Powrót do góry Go down

Balans Postaci. Empty Re: Balans Postaci.

Pisanie  deleted Pią Cze 21, 2013 8:55 pm

Sasuke nie jest za dobry , ale jednak , Poprawil bym mu Exhausted i to nawet o 40% iż powinien szybko atakowac spelami ale DMG zato zostawic bez zmian

@Edit// 22.06.2013r.
Jednak DMG pasowało by też troszeczkę zwiększyć Smile ( ale nie dużo )


Ostatnio zmieniony przez Brzoza dnia Sob Cze 22, 2013 8:29 am, w całości zmieniany 1 raz
deleted
deleted
Gennin
Gennin

Liczba postów : 32
Data dojścia : 21/06/2013
Lat? : 27
Skąd : Zamość

Powrót do góry Go down

Balans Postaci. Empty Re: Balans Postaci.

Pisanie  soul payton Pią Cze 21, 2013 9:01 pm

Dla Kiby przydalo by sie dodac drugi spell na 500 lvlu i moze zamienic te kizu na cos innego bo jest bezużyteczne, juz lepiej gatsuuga bic niz z tego ;x. Zwiekszyc dmg i ogarnac pieska bo nie dosc ze zalosnie malo bije to i zalosnie wolno Smile

soul payton
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 2
Data dojścia : 20/06/2013

Powrót do góry Go down

Balans Postaci. Empty Re: Balans Postaci.

Pisanie  deleted Sob Cze 22, 2013 8:39 pm

Witajcie... / ponownie...
Nie ma to sensu , Gram Sasuke od wczoraj , wbiłem 1,5k level po PTQ i uważam że Sasuke to jedna z NAJGORSZYCH postaci na serwerze SOFO , jako iż ma :

- małą ilość HP

- Lee , Sakura , Neji biją WIĘCEJ od Sasuke ( co jest wgl Dziwna Rzeczą )

- Sasuke powinien szybko atakować spelami , czyli ( exhusted ) < jest beznadziejny >
/- DMG większe niż Lee , Neji , Sakura...

Sasuke jest dobrą postacią do 800 poziomu tak plus , minus ALE oczywiście ONLY Premium Account

Ode mnie ,
doradzam Restart Charów i poprawienie ( zbalansowanie ) przyrostów HP , Chakry nie koniecznie.
Od razu deklaruję skoro restartu charów nie będzie , będę musiał się pożegnać z kilku dniową przygodą na tym Serwerem

Pozdrawiam
Brzoza
deleted
deleted
Gennin
Gennin

Liczba postów : 32
Data dojścia : 21/06/2013
Lat? : 27
Skąd : Zamość

Powrót do góry Go down

Balans Postaci. Empty Re: Balans Postaci.

Pisanie  Jahwe Sob Cze 22, 2013 9:35 pm

Jestem jak najbardziej za poprawieniem Kiby chodzi tutaj o minimalne powiększenie DMG i poprawienie BUGA Który podobno ma z HP ( 2.8mln Więcej nie ). Trzeba osłabić mocno Lee ponieważ jest Tankiem to nie może mieć największego dmg'u na serverze.
Sasuke i Itachi są jak najbardziej poprawni i nie potrzebują niczego Itachi tam last spell troszke zawadza
Można osłabić Killera Bee bo jednak ma bardzo duży dmg.
Sakura jej trzeba osłabić DMG bo jednak za dużo bije jej combo jest masakryczne.
Naruto do tego byłby potrzebny reset bo na moje oko on ma za mało hp No
Jahwe
Jahwe
Jounnin
Jounnin

Liczba postów : 107
Data dojścia : 29/05/2013
Lat? : 26
Skąd : Koszalin

Powrót do góry Go down

Balans Postaci. Empty Re: Balans Postaci.

Pisanie  Honney Bunny Sob Cze 22, 2013 9:59 pm

DMG Sakury jest słabe tylko combo ma mocne . Bez defów w takiego Avaxisa walne combo ma red hp a później nie dobije go bo mam za małe hity . Sakura ma małe DMG właśnie 3k sasuke wale ok 12M a sakura 5.4 po 15M. Równie dobrze takie combo może walnąć sasuke [Chakra explosion -> mangekyou -> kirin]
-Powiększenie DMG sasuke to jest głupota bo i tak wali najwięcej .
-1v1 Sakura i Lee są nie do zabicia . Z defami Lee ustał z 2x 4.5k bee w trapie . Więc coś w Lee musi się zmienić . Wprowadziłeś te Boss Pille nie wiadomo po co . Nie da się ludzi zabić bez tego a co dopiero z tym .
-Killer bee do zmiany . Wali zdecydowanie za dużo , ma za dużo przyrost hp/mp , do tego trapuje . Coś w nim musisz zmienić .
Na pewno jest sposób na zmniejszenie HP bez robienia resa . Bo zmniejszanie DMG będzie kompletną głupotą . Bo będzie od razu trzeba zmniejszyć heal , zmniejszyć hp potworów itd .

[EDIT]
Słyszałem coś o profach nowych . Rada ode mnie : Ogarnij pierw syf ze starymi dopiero dodaj nowe . Dodałeś Chojiego i Killera . Killer według mnie najlepsza profka[trap,dmg,hp] tylko nie ogary nim grają
.

Honney Bunny
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 7
Data dojścia : 12/06/2013

Powrót do góry Go down

Balans Postaci. Empty Killer Bee [Trap Dmg Hp]

Pisanie  ziomvesa Nie Cze 23, 2013 2:16 pm

Myslisz ze Killer Bee to taka pro postac?

Wlasnie nie bo bez pacca to shit chyba ze zabije wlasnego klona to ma easy do ucieczki przed dedaczem, co do expa postac jest one of the best ale w PvP to nie najlepsza bo wejde na darquesta tak aby go przejsc i nie pasc nagle wyskakuje mi jakis 1000+ lvl a ja ledwo 900 patrze i co 1 sek mangeko sharingan a ja nawet glupiego targetu na odleglosc niemam tylko taki czar na kratki ale co 3 sek to wyobrazcie se ze 2 sek i padam nawet wyleczyc sie nie mozna.
ziomvesa
ziomvesa
Gennin
Gennin

Liczba postów : 13
Data dojścia : 20/06/2013

Powrót do góry Go down

Balans Postaci. Empty Re: Balans Postaci.

Pisanie  Morino Nie Cze 23, 2013 2:48 pm

Niech Zrobią Ten Res Harów Bo Mnie Wkurza Mała Ilość Hp/Many U Niektórych Postaci
Morino
Morino
Jounnin
Jounnin

Liczba postów : 126
Data dojścia : 03/05/2013
Skąd : Z Gry

Powrót do góry Go down

Balans Postaci. Empty Re: Balans Postaci.

Pisanie  soul payton Pon Cze 24, 2013 12:15 pm

Również jestem za resetem harów, wiadomo, ze bez tego to za dużo nie poprawicie błędów.

soul payton
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 2
Data dojścia : 20/06/2013

Powrót do góry Go down

Balans Postaci. Empty Re: Balans Postaci.

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach