Forum SoFo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

BALANS POSTACI

2 posters

Go down

BALANS POSTACI Empty BALANS POSTACI

Pisanie  Mandaryna Czw Maj 02, 2013 9:34 pm

Stworzyłem ten temat ponieważ dalej niema balansu postaci Lee to nadal najpotężniejsza postać
Ponieważ bije jak pojebany chodzi mi choćby oto ze kiedy się bilem ze Stone mam od niego 100+ a jedzie mnie na 3 hity lol ?? mam całego meteor seta wiec to nie może być wina eq. A jak się bili Daddy z Stone to Daddy ciężko miał go zabić a mnie to na 2 strzały. Nwm może tylko naruto ma taka małą obronę ale jeśli tak to wypadało by to poprawić. A jeśli tak ma być to żeby naruto działało chakra barrier przynajmniej.


Ostatnio zmieniony przez Mandaryna dnia Czw Maj 02, 2013 10:12 pm, w całości zmieniany 1 raz
Mandaryna
Mandaryna
Gennin
Gennin

Liczba postów : 10
Data dojścia : 28/04/2013

Powrót do góry Go down

BALANS POSTACI Empty Re: BALANS POSTACI

Pisanie  Itsmajlajf Czw Maj 02, 2013 9:44 pm

Nie obrone tylko Lee ma Hp jak posrany ;D Dla przykładu Daddy ma coś koło 15mln Stone 11mln A ja np. 7 MLn Very Happy Ale myślę, że chodziło z tą ilością o to, że jego spelle hp zabierają ale lekka przesada racja ;D.
Itsmajlajf
Itsmajlajf
Gennin
Gennin

Liczba postów : 35
Data dojścia : 27/04/2013
Lat? : 34
Skąd : Zielona Góra

Powrót do góry Go down

BALANS POSTACI Empty Re: BALANS POSTACI

Pisanie  Mandaryna Czw Maj 02, 2013 9:47 pm

Ogólnie chodzi ze Lee jest lepszy od pozostałych profesi jak nie lepiej niż 2x bo hp w huja ma wali w huja manny a jeśli hp ma w huja to się leczy w chuja potami.
Mandaryna
Mandaryna
Gennin
Gennin

Liczba postów : 10
Data dojścia : 28/04/2013

Powrót do góry Go down

BALANS POSTACI Empty Re: BALANS POSTACI

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach