Forum SoFo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

usunięcie sparcie anbu

+9
Kaddafi
Cenobit Morning
The Fame
Itsmajlajf
Lady Sparta
Yaga
Kokaina na taskerze
Datte
Sage Mode Pikachu
13 posters

Strona 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

usunięcie sparcie anbu - Page 2 Empty Re: usunięcie sparcie anbu

Pisanie  The Fame Nie Gru 29, 2013 2:12 pm

Papa xDD

The Fame
Gennin
Gennin

Liczba postów : 18
Data dojścia : 23/12/2013

Powrót do góry Go down

usunięcie sparcie anbu - Page 2 Empty Re: usunięcie sparcie anbu

Pisanie  Cenobit Morning Nie Gru 29, 2013 2:44 pm

dobra nie bede sie rozdrabniać, pragne napomnąć jednak ze jestem neutralny. Sparta jak wiesz dobrze, znamy sie, nie bede ukrywac (wiesz o co chodzi) ale fakt faktem przed resem trzymalas strone tobiego i to tak ze lizal ci dupe na kazdym kroku przez co mial immunitet i kazdy dostawal bana a on byl nie wzruszony. Kuzwa ale to juz jest przesada, bany sypią sie jak pojebane a nie wiadomo nawet za co, zawsze bylas równa i ogólnie lecz niestety czasem równiejsza dla innych, moze zabrzmi to egoistycznie ale nie chcialem ci robic konkurencji w anbu bo mysle ze bym wygral, ok bany niech beda, ale pewny kolega powiedzial mi ze bocil a ty niz z tym nie zrobilas, i wiele osób tak robi, a kto to, to juz moja sprawa tylko musisz ogarniac sytuacje bo prędzej czy pózniej ja tez wystapie o usunięcie ci ANBU, wiec czasami pomysl a nie zachowujesz sie jak AUTYSTYCZNE DZIECKO PO GRZYBACH banujesz za nic, Koke zbanowalas za slowa prawdy wiec no nie jest to fajne. JAK MÓWIŁEM JESTEM NEUTRAL W STRONACH WIEC MOZESZ SIE MNIE CZEPIAJ ILE WLEZIE, MI TO I TAK LATA KOŁO CHUJA no to tyle :3
Cenobit Morning
Cenobit Morning
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 3
Data dojścia : 29/12/2013
Skąd : Mikołów

Powrót do góry Go down

usunięcie sparcie anbu - Page 2 Empty Re: usunięcie sparcie anbu

Pisanie  Kaddafi Nie Gru 29, 2013 3:16 pm

Powiem tak. Moim zdaniem Sparta poza staniem w temple i odpowiadaniem na pytania na helpie nic nie robi (A to lepiej juz robi Datte, ktory nie ma ANBU). Co do banowania i notowania, to tak, Sparta daje bany z dupy i również nie chciałbym aby Ona nadal miała ANBU. tyle na temat.

Kaddafi
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 3
Data dojścia : 28/04/2013
Lat? : 27
Skąd : Zielona Góra

Powrót do góry Go down

usunięcie sparcie anbu - Page 2 Empty Re: usunięcie sparcie anbu

Pisanie  Matiosa Nie Gru 29, 2013 3:29 pm

Morning dla twojej wiadomości od Sparty miałem jakieś 3-4 bany za moje zachowanie. Lizałem jej dupę twierdzisz? Ciekawe bardzo bo sam pisałem kiedyś skargę na nią i wgl sytuacja nie była za miła :> Jeśli chodzi o immunitet równie dobrze możesz oskarżyć Koke, Pomagiera i Deatha, nie tylko Sparte. Nikt z nich mi nie chciał dać bana bo po prostu wiedzieli że ja to robię specjalnie ^^. Sami mieszacie fakty. A co do tematu i tych bzdur co tutaj wypisujecie, to sami jesteście sobie winni. Widziałem wiele sytuacji na GC, przed temple czy w nim jak ją prowokujecie. I pisanie typu "Gadam o boceniu, nie bocie. Nie możesz dać mi bana. Tego nie ma w regulaminie" jest najzwyczajniej dowodem waszej głupoty. Tyle ode mnie. ********** *** Smile
Matiosa
Matiosa
Chunnin
Chunnin

Liczba postów : 91
Data dojścia : 29/04/2013
Lat? : 27
Skąd : Z Jajka

Powrót do góry Go down

usunięcie sparcie anbu - Page 2 Empty Re: usunięcie sparcie anbu

Pisanie  Cenobit Morning Nie Gru 29, 2013 3:52 pm

Tobi, czy ty myslisz ze tylko ja wiem ze to robiłeś, broniąc jej sam sobie zaprzeczasz, dlugo byles jej pupilkiem az w koncu sie zesralo Very Happy gracze maja byc traktowani równo a nie ze anbu se wybierze 1 gracza i nic mu nie robi, bana dostawales dopiero jak ją serio wkurwiłeś a tak to nic nie bylo i uwierz ze nie tylko ja tak twierdze c;
Cenobit Morning
Cenobit Morning
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 3
Data dojścia : 29/12/2013
Skąd : Mikołów

Powrót do góry Go down

usunięcie sparcie anbu - Page 2 Empty Re: usunięcie sparcie anbu

Pisanie  Sage Mode Pikachu Nie Gru 29, 2013 3:56 pm

nom raz mu tylko dała bana za zabijanie low i pisała , że zmieni czas bana ;_;
Sage Mode Pikachu
Sage Mode Pikachu
Gennin
Gennin

Liczba postów : 48
Data dojścia : 28/10/2013

Powrót do góry Go down

usunięcie sparcie anbu - Page 2 Empty Re: usunięcie sparcie anbu

Pisanie  Matiosa Nie Gru 29, 2013 3:59 pm

Mylisz się, ze Spartą dobrze się dogadywaliśmy jak nie miała ANBU. Jak dostała to od razu praktyczni zacząłem odpierdalać :S. Celowo ją wkurwiałem, żeby nie było właśnie takich akcji, że znajomy to nie dostane bana. A to co wy tam sobie twierdzicie chuja mnie interesuje. Nie możecie tego poprzeć żadnymi dowodami Smile

@up
Raz? Widać nie ogarniasz wgl, a szczekasz najwięcej Smile
Matiosa
Matiosa
Chunnin
Chunnin

Liczba postów : 91
Data dojścia : 29/04/2013
Lat? : 27
Skąd : Z Jajka

Powrót do góry Go down

usunięcie sparcie anbu - Page 2 Empty Re: usunięcie sparcie anbu

Pisanie  Cosmic Nie Gru 29, 2013 4:29 pm

Dobra, juz nie spamujcie. Death sie wypowie i tyle.

Nie zapominajcie o tym, ze to WY wybraliscie na poprzedniej edycji Sparte na ANBU, wiec nie wiem w czym problem...
Cosmic
Cosmic
Jounnin
Jounnin

Liczba postów : 118
Data dojścia : 14/06/2013

Powrót do góry Go down

usunięcie sparcie anbu - Page 2 Empty Re: usunięcie sparcie anbu

Pisanie  Itsmajlajf Nie Gru 29, 2013 4:36 pm

Sparta napisał:*Byc uczciwym (Tak/Nie) TAK / *Byc miłym dla graczy (Tak/Nie) Staram sie być jak najmilsza.

Wybrali bo tak napisała ale widać nadawałaby się na polskiego polityka ;>

Haah Matiosa taak broń ją https://sofo.forumpl.net/t1067-sparcia-to-jakis-zart
Itsmajlajf
Itsmajlajf
Gennin
Gennin

Liczba postów : 35
Data dojścia : 27/04/2013
Lat? : 34
Skąd : Zielona Góra

Powrót do góry Go down

usunięcie sparcie anbu - Page 2 Empty Re: usunięcie sparcie anbu

Pisanie  The Fame Nie Gru 29, 2013 10:05 pm

Kurwa, jak chce sie posmiac wchodze na ten temat  i mam beke xDDD.

Moim skromnym zdaniem, na ANBU zasługuje tylko dwóch graczy, pewnie każdy się domyśla o kogo chodzi.

YAGA
MORNING


Dwie osoby które po dłuższym pisaniu mają w dupie, ten pierwszy w pizdu maniaczy, ten drugi pomysli zanim coś zrobi,
SPARTA
To jest serio, jakis zart i dostala ANBU tylko dlatego, ze w tamtym czasie byla mila.

Peace

The Fame
Gennin
Gennin

Liczba postów : 18
Data dojścia : 23/12/2013

Powrót do góry Go down

usunięcie sparcie anbu - Page 2 Empty Re: usunięcie sparcie anbu

Pisanie  Matiosa Nie Gru 29, 2013 10:18 pm

Its, pisałem już, że sam dawałem na nią skargę co się nie pokrywa ze słowami Morninga, że jej liżę dupę. Sam dowód znalazłeś. Fame, Jeśli chodzi o Yage to on gra na innym serwerze tu wchodzi bo wchodzi więc wiesz. Poza tym on chyba nawet nie startował na ANBU, więc o co pretensje ?
Co do Morninga, nie widziałem żeby pomagał komuś na GC czy gdzieś indziej (albo nie pamiętam). Prawda jest taka, że szukacie tylko haka na nią jakiegoś. Czemu ? Tego nie wiem.

Skargi są już jakiś czas, a dalej ma ANBU to chyba jednak świadczy, że Death jej ufa ;]. To że kilka osób zebrało się i oskarża ją ciągle widocznie Go nie przekonuje Smile Zresztą nie dziwie się, bo powody są śmieszne.
Matiosa
Matiosa
Chunnin
Chunnin

Liczba postów : 91
Data dojścia : 29/04/2013
Lat? : 27
Skąd : Z Jajka

Powrót do góry Go down

usunięcie sparcie anbu - Page 2 Empty Re: usunięcie sparcie anbu

Pisanie  The Fame Nie Gru 29, 2013 10:21 pm

Ale co ma kurwa granie na innym serverze, z graniem na tym? To co jak on gra na innym to znaczy, że tu ANBU nie moze miec? Czy Łotafak? Musi napierdalac 24/7 na SOFO zeby dostac tego jebanego ANBU i moze troche ogarnac ten smietnik na serverze? Ja pierdole, osobiscie napierdalam na 4-6 tibiach jednoczesnie, nie ukrywam na botach. Tutaj nie napierdalalem na bocie ale jak zobaczylem, ze mozna i datte nakurwia to powiedzialem sobie, spadam nie? Jak maja nie banowac tych ktorych lubia to gdzie tutaj jest porządek? So What? Jebac to? Wchodze bo wchodze, pewnie pogram bo dostane kod na 23zł i nie ukrywam, ze pogram tutaj. NIE TYLKO TUTAJ.

The Fame
Gennin
Gennin

Liczba postów : 18
Data dojścia : 23/12/2013

Powrót do góry Go down

usunięcie sparcie anbu - Page 2 Empty Re: usunięcie sparcie anbu

Pisanie  The Fame Nie Gru 29, 2013 10:23 pm

Cosmic [ANBU] napisał:Dobra, juz nie spamujcie. Death sie wypowie i tyle.

Nie zapominajcie o tym, ze to WY wybraliscie na poprzedniej edycji Sparte na ANBU, wiec nie wiem w czym problem...

To, że sie strasznie zmienila ;_;

The Fame
Gennin
Gennin

Liczba postów : 18
Data dojścia : 23/12/2013

Powrót do góry Go down

usunięcie sparcie anbu - Page 2 Empty Re: usunięcie sparcie anbu

Pisanie  Itsmajlajf Pon Gru 30, 2013 12:03 am

Lol tak se patrze po forum, a tu taka wisieneczka adekawatnie do tematu
https://sofo.forumpl.net/t1090-ruda-chciala-wiec-ma
Lady Sparta napisał:Bota i tak się nie uniknie. Ludzie bocili i bocić będą.
Dobre podejście fchuy
Itsmajlajf
Itsmajlajf
Gennin
Gennin

Liczba postów : 35
Data dojścia : 27/04/2013
Lat? : 34
Skąd : Zielona Góra

Powrót do góry Go down

usunięcie sparcie anbu - Page 2 Empty Re: usunięcie sparcie anbu

Pisanie  The Fame Pon Gru 30, 2013 9:00 am

Masz Bota? Chcesz wbić topke? Przyliż jej dupeczke, ona wyliże ci kutaska a bana nie dostaniesz! Święta Święta i po swiętach a level zostaje ;'D

The Fame
Gennin
Gennin

Liczba postów : 18
Data dojścia : 23/12/2013

Powrót do góry Go down

usunięcie sparcie anbu - Page 2 Empty Re: usunięcie sparcie anbu

Pisanie  Cosmic Pon Gru 30, 2013 11:49 am

Itsmajlajf, bo ona ma racje. Bot byl i bedzie zawsze. Ale to nie oznacza, ze nie bedzie ich banowac...
Cosmic
Cosmic
Jounnin
Jounnin

Liczba postów : 118
Data dojścia : 14/06/2013

Powrót do góry Go down

usunięcie sparcie anbu - Page 2 Empty Re: usunięcie sparcie anbu

Pisanie  Yaga Pon Gru 30, 2013 4:01 pm

Tak jeszcze nawiążę do tej "małej grupki" która jak to sparta napisała ją hejtują:
powiedz mi kto prócz twoich najlepszych wirtualnych przyjaciół (SOFO FRIENDS jak to niektórzy mawiają) tj datte i tobi cię broni? Sad

Powiedz mi, kto CAŁE podanie ci pisał? Sad
(mam zapisane te pw, nie bój się, nie zmienisz tego faktu Smile)

____________________

Cosmic, gracze ją wybrali, owszem, ale czy kadencja anbu musi trwać wiecznie? Nie wszystkim się podoba obecny [W DODATKU JEDYNY!!!] tutor, więc dlaczego by nie zrobić NOWYCH WYBORÓW?
nie, ja nie mam zamiaru kandydować, ale spytam się raz jeszcze, dlaczego sparta ma być WIECZNYM ANBU? bo jest innej płci w przeciwieństwie do 99% serva i ma mieć lepiej?

_____________________

Matiosa, Death jej ufa? NO A CO ON MOŻE WIEDZIEĆ JAK SPARTA SIĘ SPRAWUJE SKORO WBIJE TYLKO NA CHWILĘ? a ona mu na lolu różne wymyślone rzeczy może pisać, ale cóż.. ;s (zresztą nie tylko na lolu, if you know what i mean)

_____________________

ogólnie sparta nie jest takim złym anbu, ALE FAWORYZOWANIE TZW. SOFO FRIENDS, ŁATWA MANIPULACJA, PRZEOGROMNE MNIEMANIE O SOBIE, WYWYŻSZANIE SIĘ NAD INNYMI i inne sprawy zasłaniają jej małe zalety.


______________________

pani lady sparta na oczach 40+ osób zbanowała za 2 wycinki ssów bez daty pana Hitmana, JEDNAKŻE - PANA DATTE JAKOŚ NIE CHCE ZBANOWAĆ ; ) (dodam, że obaj low lvli bili)
usunięcie sparcie anbu - Page 2 Msbb6o
Jeśli to nie jest faworyzowanie, TO CO TO JEST?
Yaga
Yaga
S-Jounnin
S-Jounnin

Liczba postów : 185
Data dojścia : 17/05/2013
Lat? : 28

Powrót do góry Go down

usunięcie sparcie anbu - Page 2 Empty Re: usunięcie sparcie anbu

Pisanie  Lady Sparta Pon Gru 30, 2013 6:26 pm

Yaga nie skomentuje już tego, że ten gracz dostał unbana Wink Ale ty wiesz wszystko, wiadomo. Very Happy
Lady Sparta
Lady Sparta
ANBU

Liczba postów : 58
Data dojścia : 01/07/2013
Lat? : 26
Skąd : Żywiec

Powrót do góry Go down

usunięcie sparcie anbu - Page 2 Empty Re: usunięcie sparcie anbu

Pisanie  Yaga Pon Gru 30, 2013 6:27 pm

dostał, bo ban trwał 3h? i z automatu mu zleciał? brawo, brawo, brawo!

i nie, nie udowodnisz, że mu uba dałaś - o 15:10 dostał bana a ciebie od 16 do 18 nie było podobno : )

a nawet jeśli - to zapewne uba dostał dopiero wtedy, gdy zobaczyłaś temat na twojego kochanego botte ;(

@down
Słuchaj, nie pierdol głupot, bo sprawdzałem o dokładnie Today at 4:01 pm jak pisałem poprzedniego posta czy kogoś zbanowałaś za bota - nic nowego nie doszło, a hitman tam nadal był Smile

Ale co ja tam będę pisał, przecież pani lady sparty wg siebie jest człowiekiem NIEOMYLNYM, zawsze ma rację i swoich sofo friends nigdy nie zbanuje nawet jakby było chuj wie ile dowodów!

ruda kiba, dobrze wiesz, że WSZYSTKO zawarte w tym temacie było PRAWDĄ, NIESTETY zapewne WYPŁAKAŁAŚ SIĘ DEATHOWI NA SKYPE a on ma WYJEBANE na serva, przykre jak cała twoja postać.

powodzenia z takim zjebanym anbu rudzielce :*

Na koniec klasyk o rudej kibie ; )
The Fame napisał:Masz Bota? Chcesz wbić topke? Przyliż jej dupeczke, ona wyliże ci kutaska a bana nie dostaniesz! Święta Święta i po swiętach a level zostaje ;'D

BAJ BAJ


Ostatnio zmieniony przez Yaga dnia Pon Gru 30, 2013 6:47 pm, w całości zmieniany 3 razy
Yaga
Yaga
S-Jounnin
S-Jounnin

Liczba postów : 185
Data dojścia : 17/05/2013
Lat? : 28

Powrót do góry Go down

usunięcie sparcie anbu - Page 2 Empty Re: usunięcie sparcie anbu

Pisanie  Lady Sparta Pon Gru 30, 2013 6:34 pm

Jakiś ty przykry, dostał UB kilka minut po banie, geniuszu.
Lady Sparta
Lady Sparta
ANBU

Liczba postów : 58
Data dojścia : 01/07/2013
Lat? : 26
Skąd : Żywiec

Powrót do góry Go down

usunięcie sparcie anbu - Page 2 Empty Re: usunięcie sparcie anbu

Pisanie  The Fame Pon Gru 30, 2013 7:04 pm

Ja pierdole ale ty kurwa chora jesteś, to jest poezja...

The Fame
Gennin
Gennin

Liczba postów : 18
Data dojścia : 23/12/2013

Powrót do góry Go down

usunięcie sparcie anbu - Page 2 Empty Re: usunięcie sparcie anbu

Pisanie  Sage Mode Pikachu Pon Gru 30, 2013 7:09 pm

no takie wymówki one są boskie xD
Sage Mode Pikachu
Sage Mode Pikachu
Gennin
Gennin

Liczba postów : 48
Data dojścia : 28/10/2013

Powrót do góry Go down

usunięcie sparcie anbu - Page 2 Empty Re: usunięcie sparcie anbu

Pisanie  The Fame Pon Gru 30, 2013 7:13 pm

O N A
J E S T
C H O R A
J A K
M O Z N A
S I E
N I E
P R Z Y Z N A C
D O
W L A S N E G O
B L E D U
J A K
I
T A K
J E S T
W S Z Y S T K O
J A S N E
N O
K K UU R R WW A A

The Fame
Gennin
Gennin

Liczba postów : 18
Data dojścia : 23/12/2013

Powrót do góry Go down

usunięcie sparcie anbu - Page 2 Empty Re: usunięcie sparcie anbu

Pisanie  Sage Mode Pikachu Pon Gru 30, 2013 7:16 pm

no trzeba być rudym a ona jest ruda no death zrobił błąd dał rudemu człowiekowi coś odpowiedzialną robotę ale jak to rudy człowiek wszystko zjebie
Sage Mode Pikachu
Sage Mode Pikachu
Gennin
Gennin

Liczba postów : 48
Data dojścia : 28/10/2013

Powrót do góry Go down

usunięcie sparcie anbu - Page 2 Empty Re: usunięcie sparcie anbu

Pisanie  Matiosa Pon Gru 30, 2013 7:40 pm

Co za dzieciarnia, ja pierdole. Yaga, Fame i Ciastek, ładną ekipę sobie dobraliście. Jeśli tak na prawdę wam to przeszkadza to wypierdalać, no kurwa. Nikt za wami płakać nie będzie. Co do ciebie Ciastek, to irytujesz mnie bardziej niż reszta. Szkoda że cię nie znam w rlu, bo z wielką przyjemnością spotkałbym się twarzą w twarz Wink Założę się, że byś nie był już tak wyszczekany ;>
Matiosa
Matiosa
Chunnin
Chunnin

Liczba postów : 91
Data dojścia : 29/04/2013
Lat? : 27
Skąd : Z Jajka

Powrót do góry Go down

usunięcie sparcie anbu - Page 2 Empty Re: usunięcie sparcie anbu

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach