Forum SoFo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kiedy start?

+20
Matiosa
Edziu
Yaga
Gniew Diabla
kozio
Gasai Yuno
Nathy
Pol Czlowiek Pol Litra
Hotel Moscow
Black Lagoon
Lady Sparta
Arox
Kokaina na taskerze
ADMIN
Whiff of Truth
Jesus Cloud
Kadan
Enemmy
Blyskotka
zikuk
24 posters

Strona 6 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Kiedy start?  - Page 6 Empty Re: Kiedy start?

Pisanie  ADMIN Sob Sty 07, 2017 10:07 pm

Nikogo nie odbanuje

"prowadź ograniczenie, że pety będą od przykładowo 800 lvl'a "

To co zmieni w takim razie od 800 lvla? skoro od 500 tez nic?
ADMIN
ADMIN
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Liczba postów : 222
Data dojścia : 16/04/2013
Skąd : Sofo

http://Sofo.malware-site.www

Powrót do góry Go down

Kiedy start?  - Page 6 Empty Re: Kiedy start?

Pisanie  Yaga Sob Sty 07, 2017 10:15 pm

sama liczba nic nie mowi
jaki dmg pety mialy wczesniej
skad tego peta bedzie mozna zdobyc - laczyc czy po prostu z boxa 1 pet bedzie lecial
Yaga
Yaga
S-Jounnin
S-Jounnin

Liczba postów : 185
Data dojścia : 17/05/2013
Lat? : 27

Powrót do góry Go down

Kiedy start?  - Page 6 Empty Re: Kiedy start?

Pisanie  Matiosa Sob Sty 07, 2017 10:21 pm

Po prostu są 4 opcje co do petów:
- Zmniejsz im dmg tak, żeby były użyteczne tylko na niskim lv.
- Daj je od takiego poziomu, żeby ten dmg jaki one robią nie był aż tak znaczący - 1 hit i trup. (dlatego tam jest wyraz "przykładowo")
- dostosuj ich dmg do poziomu gracza, który je przyzywa.
- wypierdol je skoro nie da się wprowadzić balansu.
Matiosa
Matiosa
Chunnin
Chunnin

Liczba postów : 91
Data dojścia : 29/04/2013
Lat? : 27
Skąd : Z Jajka

Powrót do góry Go down

Kiedy start?  - Page 6 Empty Re: Kiedy start?

Pisanie  ADMIN Sob Sty 07, 2017 10:34 pm

jeden pet wcześniej miał DMG 700k do 1,2mln chyba
teraz nowy pet ma od 1,8mln do 2,5 mln dmg i zdobywamy go tak ze oddajemy 6 scrolli petow (juz sie ich nie da uzyc) do npc, on nam daje 1 inny scroll ktory uzywamy i mamy wlasnie tego nowego peta
ADMIN
ADMIN
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Liczba postów : 222
Data dojścia : 16/04/2013
Skąd : Sofo

http://Sofo.malware-site.www

Powrót do góry Go down

Kiedy start?  - Page 6 Empty ekhhm. 2

Pisanie  Nathy Sob Sty 07, 2017 10:41 pm

Matiosa napisał:Ekhem...

Nie wspomniałem o niczym co by było niemożliwe do zrobienia. Trzeba tylko chcieć, i może pora zacząć słuchać graczy, bo jak widziałem w jednym temacie większość mówi, że coś jest złe to Ty i tak się upierasz przy tym, że jest dobrze mimo, iż nigdy nie grałeś na własnym serwerze. Nie bierz tego postu do siebie jako wytykanie jakichś błędów. Czysta informacja nad czym można popracować.

Do widzenia scratch . Jajuś odmeldowuje się. Arrow

W tej sprawie zgadzam się z "Matiosą" w 100%.
Death kurwa zauważ że nie jesteś graczem tego servera i czasami po prostu nie robisz nic w sprawie np. balansu, przecież to nie istnieje. Tak samo było z defkami, tyle razy mówili żeby to wprowadzić a ty nie, nie i nie. Czasami popatrz też przez pryzmat wygody gry a nie pierdolonego hajsu. Na sofo zarobiłeś swoje, nie oszukujmy się. Najlepiej wyjeb całego sms shopa i zrób go od nowa, bo praktycznie 2/4 rzeczy są tam "od tak". I zanim się zabierzesz nad samym serverem, zrób tą cholerną stronkę, gościu to jest 40m roboty ^.^. Tak samo jeśli chcesz zatrzymać graczy to najlepiej usuń pvp na ptq/utq/ltq/sagach, znam wiele osób które przez takie detale przestały grać. Najlepiej weź wyjeb całą konohe i jej tereny bo do cholery, tam nic nie ma.


Ostatnio zmieniony przez Nathy dnia Pon Sty 09, 2017 7:16 pm, w całości zmieniany 1 raz
Nathy
Nathy
Gennin
Gennin

Liczba postów : 25
Data dojścia : 23/05/2016

Powrót do góry Go down

Kiedy start?  - Page 6 Empty Re: Kiedy start?

Pisanie  Nathy Sob Sty 07, 2017 10:44 pm

I ogarnij tych 5/7 graczy żeby potestowali to co zrobiłeś
I DALEJ CZEKAM NA PKT ZA FILMIK


Ostatnio zmieniony przez Nathy dnia Pon Sty 09, 2017 7:18 pm, w całości zmieniany 1 raz
Nathy
Nathy
Gennin
Gennin

Liczba postów : 25
Data dojścia : 23/05/2016

Powrót do góry Go down

Kiedy start?  - Page 6 Empty Re: Kiedy start?

Pisanie  Gniew Diabla Sob Sty 07, 2017 10:51 pm

Zakaz botów? xDDD To ciekawe jak jaga bedzie gral jak on bez bota sie na postac nie loguje lel

Gniew Diabla
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 9
Data dojścia : 01/05/2013

Powrót do góry Go down

Kiedy start?  - Page 6 Empty Re: Kiedy start?

Pisanie  Yaga Sob Sty 07, 2017 10:52 pm

no bardzo ciekawe bo nie gram na tej ed
przypominam 10k recznie wbity 1 edycja jedyna sensowna bo postala 7 miechow ponad


Ostatnio zmieniony przez Yaga dnia Sob Sty 07, 2017 11:00 pm, w całości zmieniany 1 raz
Yaga
Yaga
S-Jounnin
S-Jounnin

Liczba postów : 185
Data dojścia : 17/05/2013
Lat? : 27

Powrót do góry Go down

Kiedy start?  - Page 6 Empty Re: Kiedy start?

Pisanie  ADMIN Sob Sty 07, 2017 10:58 pm

Nathy napisał:
Matiosa napisał:Ekhem...

Nie wspomniałem o niczym co by było niemożliwe do zrobienia. Trzeba tylko chcieć, i może pora zacząć słuchać graczy, bo jak widziałem w jednym temacie większość mówi, że coś jest złe to Ty i tak się upierasz przy tym, że jest dobrze mimo, iż nigdy nie grałeś na własnym serwerze. Nie bierz tego postu do siebie jako wytykanie jakichś błędów. Czysta informacja nad czym można popracować.

Do widzenia scratch . Jajuś odmeldowuje się. Arrow

W tej sprawie zgadzam się z "Matiosą" w 100%.
Death kurwa zauważ że nie jesteś graczem tego servera i czasami po prostu nie robisz nic w sprawie np. balansu, przecież to nie istnieje. Tak samo było z defkami, tyle razy mówili żeby to wprowadzić a ty nie, nie i nie. Czasami popatrz też przez pryzmat wygody gry a nie pierdolonego hajsu. Na sofo zarobiłeś swoje, nie oszukujmy się. Najlepiej wyjeb całego sms shopa i zrób go od nowa, bo praktycznie 2/4 rzeczy są tam "od tak". I zanim się zabierzesz nad samym serverem, zrób tą cholerną stronkę, gościu to jest 40m roboty ^.^. Tak samo jeśli chcesz zatrzymać graczy to najlepiej usuń pvp na ptq/utq/ltq/sagach, znam wiele osób które przez takie detale przestały grać. Najlepiej weź wyjeb całą konohe i jej tereny bo do cholery, tam nic nie ma.
Dziękuje, mówił Arab.

Polecam założyć swojego serwa i na nim tak zrobić, pozdrawiam cieplutko.
ADMIN
ADMIN
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Liczba postów : 222
Data dojścia : 16/04/2013
Skąd : Sofo

http://Sofo.malware-site.www

Powrót do góry Go down

Kiedy start?  - Page 6 Empty Re: Kiedy start?

Pisanie  Black Lagoon Sob Sty 07, 2017 11:09 pm

Nie wróże tej edycji dobrze, bo znając życie bd wszystko niedokończone albo po prostu ktoś pójdzie na łatwiznę. Nie rozumiem kurwa toku myślenia naszego szanownego pana admina, który daje mi bez powodu bana.
Wymyślam te jebane propozycje ulepszenia serwera, na którym kurwa zarabiasz, żeby nie tylko mi, ale również innym się lepiej grało, a twoje uzasadnienie to "głupoty" (usuwasz posty), wypierdalasz mi bana "bo ci nie odpowiada w jaki sposób pisze" i na koniec te "głupoty", które pousuwałeś wymieniasz w potencjalnych zmianach jakie planujesz XDDD.
Wave chcesz na siłę trzymać tak jak są teraz, ankietę, w której każdy mógł się wypowiedzieć jakiej zmiany odnośnie nich by chciał również usunąłeś (przeważała liczba głosów za całkowitym wyjebaniem). Jak po prostu ci się nic kurwa nie chce to postaw tego serwa już teraz, tylko przebuduj temple, żeby nie było, że nic nie zmieniłeś.
Ostatecznie edycja i tak się zakończy dobrze znanym tekstem "zacznę wbijać", a żaden z graczy nigdy już cię na niej nie zastanie. Ludzie będą wchodzić tylko po to żeby postać w temple, znów znajdzie się pierdyliard bugów. Na sam koniec na serwie będzie tylko 6-10 osób online, aż w końcu ots całkowicie opustoszeje i cała konoha będzie zajebana jakimiś eventowymi mobkami, bossów będzie nasranych na sobie z miliard. Gdy już nawet serwer wyjebie to Death "jak bohater" zapowie kolejną edycje albo powie, że sprzedał wszystko obcemu gostkowi (co bd po GHOST? inny nick związany z nekrofilią, może CORPSE?), ten doda kolejny anhi na Wave (pewnie z mniejszym dmg od poprzednich + niecombujące się) i postawi kolejną edycje udając, że coś zrobił.


Elo panie Light/Dark/Nimato/Death/Ghost (rozumiem, że o to chodziło XD patrz kurwa jednak ktoś zna wszystkie nicki xD).


PS: Może zmień od razu nazwę serwa, będzie, że całkowicie nowy. Było NOFO, NBO, SOFO, na pewno coś wymyślisz xDD
I tak wgle to możesz mi konto aktywować na forum NBO (tym drugim), bo chętnie bym poczytał co tam się działo XD

Black Lagoon
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 4
Data dojścia : 07/01/2017

Powrót do góry Go down

Kiedy start?  - Page 6 Empty Re: Kiedy start?

Pisanie  Arox Sob Sty 07, 2017 11:30 pm

co tu sie odpierdala ja juz w tych ludzi nie wierze
Arox
Arox
Gennin
Gennin

Liczba postów : 43
Data dojścia : 23/06/2014

Powrót do góry Go down

Kiedy start?  - Page 6 Empty Re: Kiedy start?

Pisanie  ADMIN Sob Sty 07, 2017 11:35 pm

Black Lagoon napisał:Nie wróże tej edycji dobrze, bo znając życie bd wszystko niedokończone albo po prostu ktoś pójdzie na łatwiznę. Nie rozumiem kurwa toku myślenia naszego szanownego pana admina, który daje mi bez powodu bana.
Wymyślam te jebane propozycje ulepszenia serwera, na którym kurwa zarabiasz, żeby nie tylko mi, ale również innym się lepiej grało, a twoje uzasadnienie to "głupoty" (usuwasz posty), wypierdalasz mi bana "bo ci nie odpowiada w jaki sposób pisze" i na koniec te "głupoty", które pousuwałeś wymieniasz w potencjalnych zmianach jakie planujesz XDDD.
Wave chcesz na siłę trzymać tak jak są teraz, ankietę, w której każdy mógł się wypowiedzieć jakiej zmiany odnośnie nich by chciał również usunąłeś (przeważała liczba głosów za całkowitym wyjebaniem). Jak po prostu ci się nic kurwa nie chce to postaw tego serwa już teraz, tylko przebuduj temple, żeby nie było, że nic nie zmieniłeś.
Ostatecznie edycja i tak się zakończy dobrze znanym tekstem "zacznę wbijać", a żaden z graczy nigdy już cię na niej nie zastanie. Ludzie będą wchodzić tylko po to żeby postać w temple, znów znajdzie się pierdyliard bugów. Na sam koniec na serwie będzie tylko 6-10 osób online, aż w końcu ots całkowicie opustoszeje i cała konoha będzie zajebana jakimiś eventowymi mobkami, bossów będzie nasranych na sobie z miliard. Gdy już nawet serwer wyjebie to Death "jak bohater" zapowie kolejną edycje albo powie, że sprzedał wszystko obcemu gostkowi (co bd po GHOST? inny nick związany z nekrofilią, może CORPSE?), ten doda kolejny anhi na Wave (pewnie z mniejszym dmg od poprzednich + niecombujące się) i postawi kolejną edycje udając, że coś zrobił.


Elo panie Light/Dark/Nimato/Death/Ghost (rozumiem, że o to chodziło XD patrz kurwa jednak ktoś zna wszystkie nicki xD).


PS: Może zmień od razu nazwę serwa, będzie, że całkowicie nowy. Było NOFO, NBO, SOFO, na pewno coś wymyślisz xDD
I tak wgle to możesz mi konto aktywować na forum NBO (tym drugim), bo chętnie bym poczytał co tam się działo XD

Co to za płacz Very Happy Tak mało wiesz a pier$#lisz takie wymysły, że głowa mała no ale po co mam się przejmować jak kogoś takiego nie można brać na poważnie.
Twojego pisma nawet nie chce mi się komentować bo mało zabawny sposób "trolowania"
Jak widzisz twoje głupoty zostały usunięte a teraźniejsza rozpiska pomysłów została zebrana z pozostałych postów innych graczy.
Tak dla sprostowania Light/dark to były dwie różne osoby, Nimato/Death również ale najlepiej się wypowiadać o czymś o czym się nie ma zielonego pojęcia i są to tylko czyjejś urojenia hehe.
I nie no aż tak się przepracowywać nie będę, że przebuduje temple a zmienie sobie tylko wygląd podłogi a co się będę trudził scratch

Hmm nazwy serwera zmieniać nie będę bo ta mi się podoba i zostanie z nami na kolejne 10 edycji.
Również pozdrawiam cieplutko
ADMIN
ADMIN
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Liczba postów : 222
Data dojścia : 16/04/2013
Skąd : Sofo

http://Sofo.malware-site.www

Powrót do góry Go down

Kiedy start?  - Page 6 Empty Re: Kiedy start?

Pisanie  Lady Sparta Sob Sty 07, 2017 11:36 pm

Serwer jest dla graczy, racja. Ale ten temat robi się zbyt nachalny. Ded co prawda ma wiele do poprawy, on już to wie, jak chodzi o jakość SOFO które być może wystartuje. Nie da się wszystkiego zrobić na raz. Więc do Deda można mieć tylko prośbę, żeby postarał się większość uwag zawartych tutaj zrealizować i poprawić, no i myśleć o graczach a nie o samych zyskach.
Fajnie by było, gdyby po skończeniu dać przetestować ots'a kilku graczom z podzielnymi uwagami na kilka dni. Wtedy można dokonać ostatecznych zmian i scalić to wszystko w porządną, działającą kupkę.
Swoją drogą.. I tak każdemu nie da się dogodzić. Zwłaszcza że większość z was wie wszystko najlepiej, przecież.. ;s
Lady Sparta
Lady Sparta
ANBU

Liczba postów : 58
Data dojścia : 01/07/2013
Lat? : 26
Skąd : Żywiec

Powrót do góry Go down

Kiedy start?  - Page 6 Empty Re: Kiedy start?

Pisanie  Arox Sob Sty 07, 2017 11:42 pm

Co do tego spamu o wave czyli usuniecie ich lub nie. Ja uwazam ze usuniecie minie sie z celem sciagania kogos w 1v1 ale proponuje zmniejszyc ich dmg o 10-20% zeby byl sens napisania do kogos ze potrzebujesz pomocy a nie ze bombisz solo kazdego i masz wszystko w dupie.

Tyle ode mnie.
Arox
Arox
Gennin
Gennin

Liczba postów : 43
Data dojścia : 23/06/2014

Powrót do góry Go down

Kiedy start?  - Page 6 Empty Re: Kiedy start?

Pisanie  ADMIN Sob Sty 07, 2017 11:45 pm

Lady Sparta napisał:Serwer jest dla graczy, racja. Ale ten temat robi się zbyt nachalny. Ded co prawda ma wiele do poprawy, on już to wie, jak chodzi o jakość SOFO które być może wystartuje. Nie da się wszystkiego zrobić na raz. Więc do Deda można mieć tylko prośbę, żeby postarał się większość uwag zawartych tutaj zrealizować i poprawić, no i myśleć o graczach a nie o samych zyskach.
Fajnie by było, gdyby po skończeniu dać przetestować ots'a kilku graczom z podzielnymi uwagami na kilka dni. Wtedy można dokonać ostatecznych zmian i scalić to wszystko w porządną, działającą kupkę.
Swoją drogą.. I tak każdemu nie da się dogodzić. Zwłaszcza że większość z was wie wszystko najlepiej, przecież.. ;s

Mądrze powiedziane, zrobię tyle rzeczy i postaram się naprawić istniejące rzeczy na tyle ile będę w stanie, ostatnio codziennie po kilka godzin robię rzeczy związane z sofo ale wiadomo, że widzi się tylko te złe rzeczy ^^. I w sumie na dniach jak skończę robić to co zrobiłem w rozpisce to dam dostęp kilku ludziom na sprawdzenie co poprawić itp.
ADMIN
ADMIN
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Liczba postów : 222
Data dojścia : 16/04/2013
Skąd : Sofo

http://Sofo.malware-site.www

Powrót do góry Go down

Kiedy start?  - Page 6 Empty Re: Kiedy start?

Pisanie  ADMIN Sob Sty 07, 2017 11:46 pm

Arox napisał:Co do tego spamu o wave czyli usuniecie ich lub nie. Ja uwazam ze usuniecie minie sie z celem sciagania kogos w 1v1 ale proponuje zmniejszyc ich dmg o 10-20% zeby byl sens napisania do kogos ze potrzebujesz pomocy a nie ze bombisz solo kazdego i masz wszystko w dupie.

Tyle ode mnie.

Wykonalne, wezmę pod uwage
ADMIN
ADMIN
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Liczba postów : 222
Data dojścia : 16/04/2013
Skąd : Sofo

http://Sofo.malware-site.www

Powrót do góry Go down

Kiedy start?  - Page 6 Empty Re: Kiedy start?

Pisanie  Kadan Sob Sty 07, 2017 11:49 pm

GHOST napisał:
Arox napisał:Co do tego spamu o wave czyli usuniecie ich lub nie. Ja uwazam ze usuniecie minie sie z celem sciagania kogos w 1v1 ale proponuje zmniejszyc ich dmg o 10-20% zeby byl sens napisania do kogos ze potrzebujesz pomocy a nie ze bombisz solo kazdego i masz wszystko w dupie.

Tyle ode mnie.

Wykonalne, wezmę pod uwage
A nie lepiej, tak jak mówiłem 1 wave + chakra fury/explosion + target? ;_; przez te wavy reszta skilli jest niepotrzebna, nawet expić się z nich dało
Kadan
Kadan
Chunnin
Chunnin

Liczba postów : 62
Data dojścia : 30/12/2013
Lat? : 23
Skąd : Tak

Powrót do góry Go down

Kiedy start?  - Page 6 Empty Re: Kiedy start?

Pisanie  Black Lagoon Sob Sty 07, 2017 11:51 pm

Tak mało wiem, a jednak wymienienie tych nicków podkurwiło cię do tego stopnia, żeby wyjebać mi niepotrzebnego bana XD
Sposób w jaki pisze akurat tutaj nie ma nic do rzeczy, po prostu nie powinien on cię obchodzić xD? Jeżeli mnie coś nie bawi to się nie śmieję xD? To samo nie każę tobie w ten sposób pisać XDD
Co do propozycji, to ciekawe, bo kilka z tych, które wymieniłeś w rozpisce, później podsumowało również kilku innych graczy (tak wymieniłem je pierwszy, ale cóż wyjebałeś RÓWNIEŻ NIEPOTRZEBNIE moje posty XD)

PS: CIEKAWE ŻE NIMATO I DEATH TO 2 RÓŻNE OSOBY XD Skoro znalazłem stary numer gg z reklamy NBO postowanej przez Nimato, kiedy go wyszukałem pojawiło się "DEATH SOFO" XD

Black Lagoon
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 4
Data dojścia : 07/01/2017

Powrót do góry Go down

Kiedy start?  - Page 6 Empty Re: Kiedy start?

Pisanie  ADMIN Nie Sty 08, 2017 12:01 am

Black Lagoon napisał:Tak mało wiem, a jednak wymienienie tych nicków podkurwiło cię do tego stopnia, żeby wyjebać mi niepotrzebnego bana XD
Sposób w jaki pisze akurat tutaj nie ma nic do rzeczy, po prostu nie powinien on cię obchodzić xD? Jeżeli mnie coś nie bawi to się nie śmieję xD? To samo nie każę tobie w ten sposób pisać XDD
Co do propozycji, to ciekawe, bo kilka z tych, które wymieniłeś w rozpisce, później podsumowało również kilku innych graczy (tak wymieniłem je pierwszy, ale cóż wyjebałeś RÓWNIEŻ NIEPOTRZEBNIE moje posty XD)

PS: CIEKAWE ŻE NIMATO I DEATH TO 2 RÓŻNE OSOBY XD Skoro znalazłem stary numer gg z reklamy NBO postowanej przez Nimato, kiedy go wyszukałem pojawiło się "DEATH SOFO" XD

Bana dostałeś za trolowanie a nie jakieś nicki (wtf?)
Tak twoje posty były w tym temacie tak potrzebne jak ty jesteś potrzebny na tym serwerze.
(Forum od niedawna samo usuwa posty zbanowanych graczy)
Po za tym więcej emotki "XD" bo dużo ona wnosi do powagi postu ^^
__________
Na tej odpowiedzi kończe jakakolwiek dyskusje z toba bo szkoda mi czasu który mogę spożytkować na robieniu sofo


Ostatnio zmieniony przez GHOST dnia Nie Sty 08, 2017 12:22 am, w całości zmieniany 2 razy
ADMIN
ADMIN
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Liczba postów : 222
Data dojścia : 16/04/2013
Skąd : Sofo

http://Sofo.malware-site.www

Powrót do góry Go down

Kiedy start?  - Page 6 Empty Re: Kiedy start?

Pisanie  Black Lagoon Nie Sty 08, 2017 12:05 am

To powiedz mi w jaki sposób trollowałem XD? Pisałem normalne propozycje, mógłbyś poczytać gdybyś nie usunął postów. A co do stylu pisania i emotek to ja mógłbym się również przyczepić do tego w jaki sposób ty piszesz, ale cóż chyba mi aż tak bardzo nie przeszkadzasz.
Forum ukrywa posty zbanowanych graczy, a one znikały tylko wtedy kiedy byłeś online XD Gdyby to tak działało to każdy kto dostał najmniejszego bana na 1h miałby pousuwane posty.

Black Lagoon
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 4
Data dojścia : 07/01/2017

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Kiedy start?  - Page 6 Empty Re: Kiedy start?

Pisanie  Black Lagoon Nie Sty 08, 2017 12:21 am

Kondzik nie spam mi tu w notificationsach, bo już myślałem, że Death wyjaśnił mi o jakie trolowanie mu chodzi.
_______

JAK SIĘ NIE MA ARGUMENTÓW TO SIĘ SPIERDALA

Black Lagoon
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 4
Data dojścia : 07/01/2017

Powrót do góry Go down

Kiedy start?  - Page 6 Empty Re: Kiedy start?

Pisanie  Enemmy Nie Sty 08, 2017 1:51 am

Posty nie wnoszące nic do tematu zajebioza (y) Very Happy

Zacznijmy od itemów, na serwie mamy pełno tych śmieciowych itemów typu gennin, gun, chunnin po co ? Zajmują tylko miejsce gdzie na ich miejsce można by dodać itemy które faktycznie coś wprowadzają a nie zawadzają (przemyśl sprawę)
Zapytam Cię po krótce, jaki jest sens nerfienia uni seta do 7% skoro :1
a) uni shield sam w sobie ma 7% (nerfiłeś go już)
b) shinobi set który miał 5-6% ma teraz 4-5% graty dla Ciebie
c) Sofo set w takim razie ma mieć 5-6% kolejny sukces, pniesz się do góy
W takim wypadku nie ma sensu robienia juubi questa ani czekania tych głupich 24h na uni eq które zwiększy mojego prota o 5%, nie bez powodu jest to najlepszy set na serwie i trudno go skompletować (przy dobrych wiatrach połowa edycji na skompletowanie, w kilka osób czas się skraca)
Po co dodawać samber i suna eq skoro jest to praktycznie to samo, różnica w regenie hp i many, wypierdol jeden set i zostaw np. sune, tak samo polecam zmianę tego "miniquestu" po co mam robić 10 kont żeby uzbierać tego początkowego seta skoro można to uprościć do 1 konta bez określonego limitu oddania itemów, potem większość graczy ma milion niepotrzebnych kont które zaśmiecają bazę, można też to ewentualnie rozwiązać limitem czasowym np. 30min/1h


Kolejna sprawa, mamy raikage "set" mizukage "set" (kolor odpowiada kazekage ale mniejsza o większe) proponuję w takim razie dodać resztę tj. hokage, kazekage i tsuchikage, kolejny pomysł na sety do 1k lvla.

Dalej, proponuję ustawić limit lvlowy, mianowicie 1k - shinobi set, 3k - ten nasz niedoszły sofo set, 6k - uni set, wprowadzi to pewien rodzaju balans pozwalający osobie z lvlem 3k vs. 5k prowadzić to wyrównaną walką? nie powiem ani słowa o balansie bo i tak wątpliwe jest że coś zmienisz

Queściki, w samym konoha mamy tylko 3 questy, może czas trochę reedytować listę i pododawać ich więcej ? Może jakieś fabularne (ktoś już o tym wspomniał,a na to nigdy nie jest za późno) Co do rozgrywki wnosi bad quest ? Large Exp booka i sofo dolla? O jak już przypomniałem sobie o tym sofo dollu, to może zrobić z niego jakiś użytek ? Np. po użyciu daje outfit jakiś unikatowy ? Tak wiem, zaraz ktoś napiszę ale zaraz przecież jest już jeden outfit z questa - akatsuki, z tym outfitem też można by coś pokombinować, nw dodatkowy spell ? na 10k były spoko oraz jakieś bonusy w formie hp, może prota ? Tylko wtedy trudność questa powinna być zwiększona, miałbym nawet ciekawy pomysł na tego questa, mianowicie wiązałoby się to z ubijaniem bijuu tj. tak samo jak w anime gracz musiałby złapać wszystkie 9 chakra pieces (dodałoby się inne flaszki, a raczej esencje bijuu bo jak wiemy flaszki są do innego queścika ^^) po oddaniu jakaś walka z członkiem akatsuki, na przykład z Kisame i po zabiciu dostawało by się outfit wraz profitami.
Jest masa questów które nic nie wnoszą a zawadzają i gracz je robi z nudów a nie dla nagrody.
Euphoria - itemy z niej są spoko, ale na dłuższą metę służą za ozdobe, wcześniej pisałem o itemkach, może by tak je usunąć a dodać właśnie TAM itemy kage, w końcu euphoria sama w sobie jest podzielona na nazwijmy to "strefy klimatyczne", więc mała edycja struktury mapki i voila.

Trochę się już pogubiłem w tym co piszę więc jedziemy dalej XDDD

Skille typu fire blast, większość graczy nie wie o istneniu owego questa, może nadszedł w końcu czas żeby zrobić z tego jakiś użytek ? Mała edycja nazwy i kolejna nowość która jest starociem ? Ten spell po pewnych zmianach pasowałby do nagrody za aka questa, albo bad.
Dalej


Buffer, drabinka na orochach, zużyte sage army za flachę 10ogoniastego (podobno naprawione), po przekoreczniu bariery 47kk zadawanego dmga buguje się i kolesia w defce ściągasz dosłownie na hita(need to fix)

Kolejna sprawa
Kwestia petów, nie wiem czy ostatecznie podjąłeś już decyzję ale też zarzucę swoje 2 grosze w tej sprawie, odszedłbym całkowicie od motywu petów zadających dmg, w sumie to nie do końca bo na 6 petów 2-3 mogłyby być atakującymi, tj. tarantula white tarantula i lizard (poison, ice, fire) gamakichi miałby parala co 5-6sec,  worm miałby sensora (quest wtedy odszedłby w zapomnienie, ewentualnie przerobić na inny quest, w tej sytuacji wachlarz możliwości jest ogromny) katsyuu leczyła by nas procentowo (~3-4%/s/5s) kwestia do przedyskutowania.


BARDZO ISTOTNA RZECZ, DYSKUTUJĄC I KONTEMPLUJĄC WZAJEMNIE Z PAROMA OSOBAMI TZW. STARYMI WYJADACZAMI DOSZLIŚMY DO PEWNYCH WNIOSKÓW:

Proponujemy aby całkowicie przerobić sofo, chore liczby w postaci lvli, hp, dmg zmniejszyć 10x, lvl zredukować z średniego poziomu 7k do 700, usunąć defke w piździet, przerobić całkowicie serwer pod niskie poziomy, stawianie na pvp i przyjemny exp, wave'y - rzecz kontrowersyjna bardzo, bądźmy poważni Deczu, to nie dragon ball tylko naruto, usunąć w piździet te wave'y, wystarczy że jinchuuriki mają swoją bijuudame, zrujnowałeś balans tylko tym upkiem oczywiście wiązałoby się to z pewnymi komplikacjami, wydłużeniem się startu itd. Ale uczyniłoby to SoFo bardzo interesującym serwerem, jednym z czołowych z istniejących, może nawet dorównującym wono, TYLE ŻE TO WSZYSTKO ZALEŻY OD TWOICH CHĘCI I TEGO CZY BĘDZIESZ SŁUCHAŁ CO MAJĄ DO POWIEDZENIA OSOBY KTÓRE GRAJĄ NA SOFO OD 1 EDYCJI A NIE BĘDZIESZ UPARTY JAK OSIOŁ TRWAJĄCY W SWOICH IDEALISTYCZNYCH PRZEKONANIACH ŻE TO CO ROBISZ JEST DOBRE I WIESZ LEPIEJ OD NAS.



WERSJA STRESZCZONA
Zmniejszenie dosłownie wszystkiego 10krotnie - zamiast 7k lvl - 700 lvl, hp dmg mobów itemów 10krotnie w dół, wypierdolenie wave'ów, rework lvla wiążę się z tym nieszczęsnym balansem postaci i rework spelli - naprawia to automatycznie bug z dmg i defka i dzieki temu mozna nawet całkowicie usunąć defkę oraz zrobić balans mobów i postaci - opóźnia to start trochę ale jak chce startować z odgrzewanym kotletem to jaki to jest sens
Koniec rozmowy na czacie


Ostatnio zmieniony przez Shanks dnia Nie Sty 08, 2017 12:07 pm, w całości zmieniany 1 raz

Enemmy
Gennin
Gennin

Liczba postów : 43
Data dojścia : 20/01/2014

Powrót do góry Go down

Kiedy start?  - Page 6 Empty Re: Kiedy start?

Pisanie  Matiosa Nie Sty 08, 2017 11:01 am

Tak naprawdę pierwsza edycja SOFO, była jedyną sensowną do tej pory. Nie było dodanych zbędnych rzeczy i przez to był jakiś balans, ewentualnie psuła go defka.

Shanks, jeśli chodzi o zmniejszenie expa i tych lvli tak jak mówisz jest to zajebiste rozwiązanie, ale wiąże się to z dostosowaniem całego serwera do tego. Zbyt dużo zmian, żeby Death na to poszedł. Faktycznie serwery z dużym expem ludzie traktują jako coś na chwile. Wbić pograć trochę, zabić czas i darować sobie. Jeśli już jest duży exp to powinno być dobre pvp, bo co taki serwer ma do zaoferowania? Wyścig o lvl odpada, wystarczy usiąść chwile i gotowe. Mamy top 1.
Matiosa
Matiosa
Chunnin
Chunnin

Liczba postów : 91
Data dojścia : 29/04/2013
Lat? : 27
Skąd : Z Jajka

Powrót do góry Go down

Kiedy start?  - Page 6 Empty Re: Kiedy start?

Pisanie  Enemmy Nie Sty 08, 2017 11:09 am

Dobrze prawisz Jajuś !

Enemmy
Gennin
Gennin

Liczba postów : 43
Data dojścia : 20/01/2014

Powrót do góry Go down

Kiedy start?  - Page 6 Empty Re: Kiedy start?

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 6 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach