Forum SoFo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kiedy start?

+20
Matiosa
Edziu
Yaga
Gniew Diabla
kozio
Gasai Yuno
Nathy
Pol Czlowiek Pol Litra
Hotel Moscow
Black Lagoon
Lady Sparta
Arox
Kokaina na taskerze
ADMIN
Whiff of Truth
Jesus Cloud
Kadan
Enemmy
Blyskotka
zikuk
24 posters

Strona 7 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Kiedy start?  - Page 7 Empty Re: Kiedy start?

Pisanie  Matiosa Nie Sty 08, 2017 12:55 pm

"Sofo było sofem", gdy jeden gość padał na hita, a drugiego nie dało się w 5 zabić? Exp też nie jest problemem? Czyli bez znaczenia jest czy ubijając 1 moba dostaniesz 100k lvl czy pół paska? W takim razie powiedz mi do czego ma dążyć gracz na serwerze gdzie:
- w dzień gościu wbija 10k lvl (dalej nie ma praktycznie nic do roboty)
- Pvp nie istnieje
- każdy ma takie same eq -> 1 v 1 nie ma możliwości zabić 100% prota robi robote.
Rozumiem, że "sofo było sofem" bo kupowało się domek i stało w temple nic nie robiąc? To cały urok według Ciebie tej "gry"?

Jeśli tak to widzisz to proponuje wyjebać wszystko zostawić temple z 10 domkami i wbijać tam, żeby postać.

Oczywiście ten post to ironia, no ale kurwa Suspect

Piszesz, że pvp nie ma wpływu na serwer, a kończysz wypowiedź tekstem, że pvp killerem nie istenieje? scratch
Matiosa
Matiosa
Chunnin
Chunnin

Liczba postów : 91
Data dojścia : 29/04/2013
Lat? : 27
Skąd : Z Jajka

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Kiedy start?  - Page 7 Empty Re: Kiedy start?

Pisanie  Matiosa Nie Sty 08, 2017 1:32 pm

Whiff of Truth napisał:"I KLONY KURWA KLONY! PVP KILLEREM BEE STRACILO JAKIKOLWIEK SENS -moja uwaga"
Whiff of Truth napisał:"Wiecie ze powodem niegrywalnosci nie sa itemy, exp czy pvp?"

Oczywiście. Sam te cytaty stworzyłem. Nie mam argumentów, nie wiem co napisać więc napiszę "spierdalaj". Wspomniałem jaki niektórzy tutaj poziom reprezentują. Widzę, że chciałeś być przykładem i zgłosiłeś się na ochotnika. clown
Matiosa
Matiosa
Chunnin
Chunnin

Liczba postów : 91
Data dojścia : 29/04/2013
Lat? : 27
Skąd : Z Jajka

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Kiedy start?  - Page 7 Empty Re: Kiedy start?

Pisanie  Yaga Nie Sty 08, 2017 1:49 pm

kondziu przestań pierdolić z łaski swojej
nie itemy nie exp nie pvp?  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing
bo na sofo występuje zajebista różnorodność itemów, co nie?
4 dni i masz 7k lvl
pvp = no comment  xDD
administracja - nie wiem, być może ślepy jesteś, bo pisał, że ma 2 anbu


jeśli zmniejszyłby wszystko 10 krotnie wszystko pozostałoby tak samo, z tym że przy mniejszych liczbach dużo łatwiej balansować wszelkie postacie, moby, defke usunąć bo to ona jest przyczyną braku pvp
nawet jeśli sofo wystartowałoby przez to miesiąc później = wolisz grać na serverze, który:
a) postoi kilka tygodni  (sofo od 2 edycji) - gdzie po kilku dniach od startu praktycznie wszystko już osiągnąłeś
b) postoi miesiące (1 edycja sofo) - gdzie był wolny exp  (przypominam, że kiedyś nie było tych super wypasionych expowisk jakie są teraz, 40 lvli biło się całą godzinę)

Z tym, że wersji b nie osiągnie się na samym zmniejszeniu expa, trzeba wszystko zmniejszyć 10 krotnie tak aby później móc operować na dużo mniejszych liczbach przy balansowaniu tego gówna
Nikt nie każe mu się spieszyć lepiej wszystko dopracować do końca

tak jak od paru miesięcy nie do końca się zgadzam z panem M, to tutaj ma 100% racji no i cóż, zaorał cię
więc konrad, zamilcz, trochę kultury
Yaga
Yaga
S-Jounnin
S-Jounnin

Liczba postów : 185
Data dojścia : 17/05/2013
Lat? : 27

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Kiedy start?  - Page 7 Empty Re: Kiedy start?

Pisanie  ADMIN Nie Sty 08, 2017 5:14 pm

Dobra przeczytałem wszystko i sprawa wygląda tak.
Mogę podjąć się tego aby wszystko zmniejszyć 10-cio krotnie (z tego co wiem to właśnie sofo specjalnie ewoluowało w high exp bo wtedy było kilkanaście serwerów z malutkim expem a brakowało normalnego 999x)
Ale dobra zmniejszę wszystko 10-cio krotnie i co dalej? Musiałbym mieć DOKŁADNĄ rozpiskę co należało by poprawić, naprawić, usunąć ponieważ sam nie ogarnę tego aby na bieżąco robić serwer i myśleć co trzeba zmienić. I serwer jest tworzony od kilku lat więc wszystkiego nie dałoby się ogarnąć nawet w miesiąc aby to wszystko było idealne tak jak wam się marzy.
Więc jak na razie najważniejszą sprawą jest poprawienie tych rzeczy które aktualnie JUŻ SĄ na serwerze a nie dodawaniem nowych przedmiotów,czarów,postaci itd.. (tym można się zając dopiero wtedy jak już będzie zrobiona dobra baza pod serwer z mniejszym expem) Bo fakt łatwiej będzie operować na małych liczbach niż zastanawiać się czy ten czar ma być 2 miliony a czy potwór ma miec 100 milionów hp czy coś.

W skrócie: Wszystko to co teraz istnieje na serwerze zredukuje 10-cio krotnie (łatwa sprawa ale trochę to zajmie) a później zajmę się tym co tutaj zasugerujecie
ADMIN
ADMIN
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Liczba postów : 222
Data dojścia : 16/04/2013
Skąd : Sofo

http://Sofo.malware-site.www

Powrót do góry Go down

Kiedy start?  - Page 7 Empty Re: Kiedy start?

Pisanie  Matiosa Nie Sty 08, 2017 5:28 pm

Jak nie wiesz co to najlepiej daj kilku osobą dostęp na serwer, które ogarniają cokolwiek i myślcie powoli co, jak, dlaczego, po co itd. Widząc na bieżąco można robić dokładną rozpiskę. Tego jest pełno, a powinno być dobrze przemyślane. Fakt nie da się tego zrobić w miesiąc, zwłaszcza w pojedynkę. Więc jeśli Ci zależy to się zastanów jaki chcesz serwer oddać graczom i na jak długo. Wprowadzanie czegoś znowu na 4 tygodnie nie ma sensu.
Matiosa
Matiosa
Chunnin
Chunnin

Liczba postów : 91
Data dojścia : 29/04/2013
Lat? : 27
Skąd : Z Jajka

Powrót do góry Go down

Kiedy start?  - Page 7 Empty Re: Kiedy start?

Pisanie  Gasai Yuno Nie Sty 08, 2017 5:34 pm

Jeżeli chodzi już o nerfienie defki oraz itemów to warto też by poruszyć problem drogich blessów czy rola. Nie oszukujmy się, ale część graczy sofo siedziała po prostu w temple zamiast się napieprzać, bo nie stać ich było często na jedno lub drugie. Skoro prot spada to także ludzie będą częściej padać, wróżę, że nie będzie to dobrze wpływało na rozwój PVP.
Propozycja:
Powrót do starej ceny rola czyli 1 cc, a blessy obniżyć do 10 cc.

Jeżeli chodzi o Deatha to widzę, że podjął słuszną decyzję i zwrócił uwagę na przeważające zdanie graczy co do redukcji wszystkiego 10-krotnie. Brawo. Dalej jednak nie rozumiem za co dostałem bana i proszę jedynie o wyjaśnienie.

Gasai Yuno
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 5
Data dojścia : 08/01/2017

Powrót do góry Go down

Kiedy start?  - Page 7 Empty Re: Kiedy start?

Pisanie  ADMIN Nie Sty 08, 2017 9:43 pm

Dobra zgrana ekipa już jest do zmian, zanim wszystko skończymy to trochę potrwa ale możecie być pewni, że wyjdzie to wszystkim na dobre Very Happy
ADMIN
ADMIN
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Liczba postów : 222
Data dojścia : 16/04/2013
Skąd : Sofo

http://Sofo.malware-site.www

Powrót do góry Go down

Kiedy start?  - Page 7 Empty maly pomysl

Pisanie  Nathy Nie Sty 08, 2017 10:55 pm

Death najlepiej żebyś zamiast usunięcia defki, znerfil hp postacią i dmg mobów wtedy w miarę powinno się wszystko wyrównać -__-
Chodzi mi o to że w expie nie będzie żadnej różnicy, natomiast w pvp po znerfieniu hp WSZYSTKIM w miarę powinno się ono wyrównać bo dmg w stosunku do poprzedniego hp byłby większy a jednak defka na sofo jest można powiedzieć "jednym z najbardziej rozpoznawalnych itemów" więc myślę ze słabo będzie jak ją usuniesz.
pis joł arab

streszczenie
zmniejsz hp postaci i dmg mobów wtedy automatycznie pvp powinno się wyrównać bez aż takiej zabawy w plikach ^>^


Ostatnio zmieniony przez Nathy dnia Nie Sty 08, 2017 10:57 pm, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : ocotuchodzi)
Nathy
Nathy
Gennin
Gennin

Liczba postów : 25
Data dojścia : 23/05/2016

Powrót do góry Go down

Kiedy start?  - Page 7 Empty Re: Kiedy start?

Pisanie  Kadan Nie Sty 08, 2017 11:06 pm

Zamknij morde arab i daj im robic sofo, usunięcie defki to dobry pomysł, tak jak zmniejszenie wszystkiego 10ciokrotnie.
Kadan
Kadan
Chunnin
Chunnin

Liczba postów : 62
Data dojścia : 30/12/2013
Lat? : 23
Skąd : Tak

Powrót do góry Go down

Kiedy start?  - Page 7 Empty Re: Kiedy start?

Pisanie  Nathy Nie Sty 08, 2017 11:07 pm

Kadałn napisał:Zamknij morde arab i daj im robic sofo, usunięcie defki to dobry pomysł, tak jak zmniejszenie wszystkiego 10ciokrotnie.

ale po co sie odrazu spinasz typie
dali wolny wybor do pomyslow to tez postanowilem cos im dorzucic
Nathy
Nathy
Gennin
Gennin

Liczba postów : 25
Data dojścia : 23/05/2016

Powrót do góry Go down

Kiedy start?  - Page 7 Empty Re: Kiedy start?

Pisanie  Kadan Nie Sty 08, 2017 11:11 pm

Nie powiem kto pare postow temu ni stad ni zowad stwierdzil ze jestesmy "pierdolonym timem ssijpao" hmmm i kto tu spina? :<
Kadan
Kadan
Chunnin
Chunnin

Liczba postów : 62
Data dojścia : 30/12/2013
Lat? : 23
Skąd : Tak

Powrót do góry Go down

Kiedy start?  - Page 7 Empty Re: Kiedy start?

Pisanie  Nathy Nie Sty 08, 2017 11:14 pm

Kadałn napisał:Nie powiem kto pare postow temu ni stad ni zowad stwierdzil ze jestesmy "pierdolonym timem ssijpao" hmmm i kto tu spina? :<

Tego się nie będę wypierał, ale po co akurat teraz, gdy nie robię żadnej "spiny". Czy ty, emolga, ten boczek czy jak on tam miał, nie potraficie chociaż jednego tematu kogoś nie wyzywać bądź nie robić gównoburzy?
Nathy
Nathy
Gennin
Gennin

Liczba postów : 25
Data dojścia : 23/05/2016

Powrót do góry Go down

Kiedy start?  - Page 7 Empty Re: Kiedy start?

Pisanie  Kadan Nie Sty 08, 2017 11:21 pm

Nawet sie zasmialem czytajac to o boczku, ty za to mozesz wszystkich wyzywac i robic gownoburze? A teraz cytujac klasyk:


Na tej odpowiedzi kończe jakakolwiek dyskusje z toba bo szkoda mi czasu
Kadan
Kadan
Chunnin
Chunnin

Liczba postów : 62
Data dojścia : 30/12/2013
Lat? : 23
Skąd : Tak

Powrót do góry Go down

Kiedy start?  - Page 7 Empty Re: Kiedy start?

Pisanie  Pol Czlowiek Pol Litra Nie Sty 08, 2017 11:51 pm

elo
Pol Czlowiek Pol Litra
Pol Czlowiek Pol Litra
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 1
Data dojścia : 08/01/2017

Powrót do góry Go down

Kiedy start?  - Page 7 Empty Re: Kiedy start?

Pisanie  Kadan Nie Sty 08, 2017 11:53 pm

Pol Czlowiek Pol Litra napisał:elo
elo
Kadan
Kadan
Chunnin
Chunnin

Liczba postów : 62
Data dojścia : 30/12/2013
Lat? : 23
Skąd : Tak

Powrót do góry Go down

Kiedy start?  - Page 7 Empty filmik co

Pisanie  Nathy Pon Sty 09, 2017 7:12 pm

Death teraz w sumie myślę i mam pomysł który z pewnością przyniesie pozytywne skutki (':.

mianowicie:
Stwórz kanał "Sofo" na Youtube na którym gracze będą mogli "publikować" jakieś swoje osiągnięcia, np. pierwsze wbicie 1k [?].
Polegało by na tym że tylko ty miałbyś dostęp do tego kanału ale zrobiłbyś specjalny email [?]
na który byśmy tobie wysyłali filmiki z tymi "osiągnięciami" ofc. nie jakieś warzywa, minimum wyrenderowane na HD [fullhd ew.].
Z pewnością przyniosło by to jakiś "rozgłos" no i w sumie po pewnym czasie mógłbyś na tym też zarabiać [1k wyświetleń bez partnera to około 10 centów] (((:.
Ogarnij też jedną osobę żeby zrobiła reklamę servera na główną, o ile wiem Sparta coś tam potrafi skleić :DDDD.

To tyle, mam nadzieje że rozpatrzysz ten pomysł.
z fartem


Ostatnio zmieniony przez Nathy dnia Pon Sty 09, 2017 7:13 pm, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : ucieło)
Nathy
Nathy
Gennin
Gennin

Liczba postów : 25
Data dojścia : 23/05/2016

Powrót do góry Go down

Kiedy start?  - Page 7 Empty Re: Kiedy start?

Pisanie  ADMIN Pon Sty 09, 2017 9:38 pm

Nie jest to zły pomysł, tylko mało jest ludzi ogarniających jak zrobić normalny filmik w normalnej jakości ;/
ADMIN
ADMIN
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Liczba postów : 222
Data dojścia : 16/04/2013
Skąd : Sofo

http://Sofo.malware-site.www

Powrót do góry Go down

Kiedy start?  - Page 7 Empty Re: Kiedy start?

Pisanie  Gasai Yuno Pon Sty 09, 2017 9:45 pm

elo moge zostać odbanowany XD?

Gasai Yuno
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 5
Data dojścia : 08/01/2017

Powrót do góry Go down

Kiedy start?  - Page 7 Empty Re: Kiedy start?

Pisanie  Kadan Pon Sty 09, 2017 9:49 pm

Gasai Yuno napisał:elo moge zostać odbanowany XD?
lolnie
robie sofo, wave zostaje a ub nie bedzie
Kadan
Kadan
Chunnin
Chunnin

Liczba postów : 62
Data dojścia : 30/12/2013
Lat? : 23
Skąd : Tak

Powrót do góry Go down

Kiedy start?  - Page 7 Empty Re: Kiedy start?

Pisanie  kozio Wto Sty 10, 2017 1:23 pm

A co Tu się dzieje? XDDDDDDDDDDDDD
Może jak tak czekamy na SoFo to jakiś db naruto ots wara jebniemy? co wy na to ?

kozio
Gennin
Gennin

Liczba postów : 17
Data dojścia : 30/04/2013

Powrót do góry Go down

Kiedy start?  - Page 7 Empty Re: Kiedy start?

Pisanie  Gniew Diabla Wto Sty 10, 2017 5:25 pm

Death nie spiesz sie odpal tak maj-czerwiec pliz

Gniew Diabla
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 9
Data dojścia : 01/05/2013

Powrót do góry Go down

Kiedy start?  - Page 7 Empty Re: Kiedy start?

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 7 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach