Forum SoFo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

SMS shop - pomysl

5 posters

Go down

SMS shop - pomysl Empty SMS shop - pomysl

Pisanie  Dziki Sob Sie 17, 2013 2:13 pm

Witam.
Przejde od razu do sedna Razz
Proponuje usunac "boxy" z sms shopu. Zamiast nich moznaby dac mozliwosc kupowania konkretnych - mocnych - itemow. Z moich rozmow z ludzmi na serwerze wynika,ze maaaaaaaalo kto kupuje te boxy. Czemu? Bo nikt nie chce wydawac realnych pieniedzy na boxa, z ktorego moze wyleciec slaby item. Ja sam boxow uzylem z 4-5 razy, zawsze wypadalo cos gorszego od Meteor setu. (Nie mowie tu o x-boxie, ale on jest cholernie trudny do zdobycia i niedostepny w sms shop)
Boxy mogdyby byc dostepne z eventow organizowanych przez ANBU, bo itemki z nich wypadajace, pelnia glownie funkcje ozdobna,ze wzgledu na swoje slabe wlasciwosci.
Wprowadzenie mozliwosci kupowania konkretnych przedmiotow w sms shopie, byloby korzycia zarowno dla Deatha- wiecej osob wysylaloby smsy na server- jak i dla graczy, ktorzy mieliby pewnosc,ze za swoje pieniadze dostana item, z ktorego beda zadowoleni.
Pozdrawiam Smile

Dziki
Gennin
Gennin

Liczba postów : 11
Data dojścia : 11/08/2013

Powrót do góry Go down

SMS shop - pomysl Empty Re: SMS shop - pomysl

Pisanie  Morino Sob Sie 17, 2013 2:46 pm

Nareszcie Jakiś Fajny Pomysł Jestem Za Bo Dla Mnie To Jest Głupstwo Te Boxy Zawsze Pytam Się "Kolegów" Co Sobie Kupić Z Shopa W Sensie Którego Boxa Każdy Mi Radzi Bym Nie Kupywał Żadnego Bo To Jest Głupota Tracić Pieniądze A Gówno Dostaniesz Miałem Już Armor Box , Legs Box , Glov Box , Z Glov Boxa Jakieś Lee Glove 4100 Attack A Z Reszty Jakieś Walone Skull Eq Więc Postanowiłem Nigdy Nie Kupywać Boxów Bo To Jest Bezsensowna Strata Pieniędzy A Tym Bardziej Death Zarobi Więcej Pieniędzy Wstawiając Do Shopa Eq Normalne Wtedy Większość Osób Kupi Wybrane Przez Siebie Eq Z Shopa Bo Boxa Nikt Za Bardzo Nie Będzie Miał Chęci Kupić A Boxy Mogły Tak Jak To Ujełeś Tylko Dla Anbu Do Eventów Lub Tylko W Prezentach



Fajnie By Było Gdyby Death Zaakceptował Ten Pomysł By Poszło Na Jego Korzyść I Na Korzyść Graczy
Morino
Morino
Jounnin
Jounnin

Liczba postów : 126
Data dojścia : 03/05/2013
Skąd : Z Gry

Powrót do góry Go down

SMS shop - pomysl Empty Re: SMS shop - pomysl

Pisanie  smokeer Sob Sie 17, 2013 3:26 pm

też jestem za wprowadzeniem tych konkretnych itemów bo boxy to jednak jest porażka.
smokeer
smokeer
Gennin
Gennin

Liczba postów : 35
Data dojścia : 06/08/2013
Lat? : 27

Powrót do góry Go down

SMS shop - pomysl Empty Re: SMS shop - pomysl

Pisanie  Shizzer Sob Sie 17, 2013 8:40 pm

Jestem na nie
Po 1 server chce zarabiać
Po 2 każdy bd miel koksowskie eq ?
Pozdrawiam
Shizzer
Shizzer
Gennin
Gennin

Liczba postów : 47
Data dojścia : 20/07/2013
Lat? : 26
Skąd : Mielec

Powrót do góry Go down

SMS shop - pomysl Empty Re: SMS shop - pomysl

Pisanie  Dziki Sob Sie 17, 2013 10:30 pm

Yyy, znasz kogos, ktoobecnie kupuje boxy? Bo ja nie.
Server wiecej by zarabial,gdyby wprowadzono konkretne itemy do kupienia.

Dziki
Gennin
Gennin

Liczba postów : 11
Data dojścia : 11/08/2013

Powrót do góry Go down

SMS shop - pomysl Empty Re: SMS shop - pomysl

Pisanie  Nutela Sob Sie 17, 2013 10:37 pm

Każdy bedzie wydawać Hajz na eq? pozdro poćwicz.
Pomysł w miare.

Nutela
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 6
Data dojścia : 01/05/2013

Powrót do góry Go down

SMS shop - pomysl Empty Re: SMS shop - pomysl

Pisanie  Dziki Sob Sie 17, 2013 10:52 pm

Nie mowie,ze od razu Death stalby sie milionerem, ale jestem pewny, ze wiecej osob kupowaloby itemki z sms shopa, gdyby byly pewne,ze dostana cos sensownego, a nie jakis shit Wink

Dziki
Gennin
Gennin

Liczba postów : 11
Data dojścia : 11/08/2013

Powrót do góry Go down

SMS shop - pomysl Empty Re: SMS shop - pomysl

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach