Forum SoFo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Podanie Bon Bon na Anbu ^^

Go down

Podanie Bon Bon na Anbu ^^ Empty Podanie Bon Bon na Anbu ^^

Pisanie  Seras Sob Cze 15, 2013 9:59 pm

Nick w grze : Bon Bon
Wiek : 16
Dlaczego chcesz być anbu : Mam zamiar ogarnąć botów na serverze i tak zwanych spinaczy.
Plus dodatkowo  nabrać jakiegoś dośw. w takich sprawach
Składka<Ile>(Nieobowiązkowa/niema to względu na podanie) : SmS od czasu do czasu można wysłać
(OBOWIĄZKOWO)Reklamy NA FORACH NARUTO (5 minimum) LINK :
1.Npolska
2.NTSW forum
3.Forum WoS'a
4.Forum WoNo
5.NoTroT
Doświadczenie bycia Tutorem (1-10)+OPIS : dam sobię 5
Znajomość podstawowych komend (1-10) : Dam sobię 7 od ostatniego czasu poczytałem komendy i w miarę je znam
Coś od siebie : Jestem uczciwy, Miły nigdy nie Rage'uje nie zaczynam ani nie spinam.
Mam dobrą zanjomość Angielskiego i od przyszłego tygodnia w cholerę czasu.
Wiecie w tym tygodniu trzeba było poprawiać oceny ost. tydzień szkoły dlatego byłem mniej aktywny na serverze. Teraz zaczynają się wakacje w takim bądź razie będę online dosyć sporo.
WYMAGANIA -
*Znajomość komend (Tak/Nie) - Znam komendy wystarczająco dobrze ^^
*Znajomość Serwera/ludzi (Tak/Nie) - Znam wszystkich bardziej liczących się ludzi.
*Być uczciwym (Tak/Nie) -  To potwierdzą ludzie na serverze.
*Mieć 15 lat+ (Tak/Nie) - mam 16 lat ukończonych ósmego Kwietnia
*Trzeba ogarniać anbu (Tak/Nie) -
*Pomagać graczom (Tak/Nie) - Jak ktoś mnie o coś pyta w temple lub n PW zazwyczaj odpowiadam ^^
*Byc miłym dla graczy (Tak/Nie) - Nigdy nie spinam ani nie piszę wulgarnie i obraźliwie do osób których nie znam.
*Banować graczy którzy łamią reguły gry (Tak/Nie) - Jak już kiedyś powiedziałem oczywista oczywistość.
*Udzielać sie na forum,kanale GAME CHAT/HELP (Tak/Nie) - Udzielam się na obydwu dosyć często
---DODATKOWE---
Pytanie :
Komenda na teleport do gracza ? : NP. /goto Yagao Przeteleportowało by mnie do Yagao
Główny admin serwera ? : Death
Po jakiej stronie znajduje się depo od temple ? : Po lewej za teleporterem i sklepem.

*Edit* Poprawiłem o sobie
Seras
Seras
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 9
Data dojścia : 27/04/2013
Lat? : 27
Skąd : PTB

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach