Forum SoFo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Co nowego ? [Nagroda]

+10
awiza
Dj Spart
Yaga
Psychiczny
Wilku
Sage Mode Pikachu
Shizzer
Itsmajlajf
Datte
ADMIN
14 posters

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Co nowego ? [Nagroda] - Page 2 Empty hmm skoro jest ogien to moze i woda

Pisanie  Datte Nie Sty 12, 2014 3:15 pm

hmm skoro jest ogien to moze i woda tylko czy potrafilbys takowa mape zrobic ;D ogolnie to by moglo byc spowolnienie jak na piraniach w euforii tyle co by tam sie dzialo w ramach meteorow ;D jakies wiry wciagajace? Very Happy
Datte
Datte
Jounnin
Jounnin

Liczba postów : 123
Data dojścia : 25/10/2013

Powrót do góry Go down

Co nowego ? [Nagroda] - Page 2 Empty Re: Co nowego ? [Nagroda]

Pisanie  ADMIN Nie Sty 12, 2014 3:23 pm

spowolniajace moge zrobic ale wiry w sensie ? Very Happy // Ide sie brac za robienie mapy do tego ;D
ADMIN
ADMIN
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Liczba postów : 222
Data dojścia : 16/04/2013
Skąd : Sofo

http://Sofo.malware-site.www

Powrót do góry Go down

Co nowego ? [Nagroda] - Page 2 Empty Re: Co nowego ? [Nagroda]

Pisanie  Datte Nie Sty 12, 2014 3:57 pm

takie wiry wciagajace statki na oceanach jakby xD bo innego pomyslu nie mam ;o
Datte
Datte
Jounnin
Jounnin

Liczba postów : 123
Data dojścia : 25/10/2013

Powrót do góry Go down

Co nowego ? [Nagroda] - Page 2 Empty Re: Co nowego ? [Nagroda]

Pisanie  ADMIN Nie Sty 12, 2014 4:26 pm

bylem w traakcie robienia mapki i mi myszka padla xd a na touch padzie sie nie da grac d
ADMIN
ADMIN
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Liczba postów : 222
Data dojścia : 16/04/2013
Skąd : Sofo

http://Sofo.malware-site.www

Powrót do góry Go down

Co nowego ? [Nagroda] - Page 2 Empty Re: Co nowego ? [Nagroda]

Pisanie  Datte Nie Sty 12, 2014 7:06 pm

wsumie to ja gram caly czas an touch pad ;D
Datte
Datte
Jounnin
Jounnin

Liczba postów : 123
Data dojścia : 25/10/2013

Powrót do góry Go down

Co nowego ? [Nagroda] - Page 2 Empty Re: Co nowego ? [Nagroda]

Pisanie  Shizzer Nie Sty 12, 2014 8:17 pm

XD nie nolabiryn tez przesadzilem
Ja zawsze na touch padzie xD
Shizzer
Shizzer
Gennin
Gennin

Liczba postów : 47
Data dojścia : 20/07/2013
Lat? : 26
Skąd : Mielec

Powrót do góry Go down

Co nowego ? [Nagroda] - Page 2 Empty Re: Co nowego ? [Nagroda]

Pisanie  Sage Mode Pikachu Nie Sty 12, 2014 9:45 pm

hmm pomysł death może zmienić spelle na 500 u niektórych postaci np obito chodzi mi o fire bomb furie, żeby biło raz a nie dwa bo to utrudnia gre nim
Sage Mode Pikachu
Sage Mode Pikachu
Gennin
Gennin

Liczba postów : 48
Data dojścia : 28/10/2013

Powrót do góry Go down

Co nowego ? [Nagroda] - Page 2 Empty Re: Co nowego ? [Nagroda]

Pisanie  Wilku Pon Sty 13, 2014 7:17 am

1. TOWER BOSS QUEST
  Zrobić wierzę, tak z 7 pięter, a w niej na każdym piętrze tylko 1 mob - boss. I po kolei: Hell Boss, Skull Boss, Grey King Boss, Capitan Bomb Boss, Ice Devil Boss, i jeszcze by trzeba było dorobić ze 2 nowe, silniejsze :)Quest od 3k lv bez żadnej wymaganej ilosci osob. Nagroda hmm... coś jak metalic set tylko trochę słabsze :)Oczywiście 1 item do wyboru i by się dostawało dany item + Chakra Nature (patrz niżej) Bo nie ma chyba na to questa jeszcze, a na staminera jest.


2. Chakra Nature (Amulet)
  Amulet na który po kliknięciu losuję jeden z 5-ciu głównych żywiołów i ta informacja jest zapisywana na LOOK postaci coś jak Military Rank :)I jak się już wylosuję tą naturę chakry to potem sam amulet by dawał np +10%dmg (Można by to porównać do tego co Naruto dodał Naturę wiatru do Rasengana i rasengan stał się silniejszy).


3. Zmiana petów
  Pety w aktualnej formie są bezużyteczne ja bym zmienił, że np zamiast atakować wroga to ulepszają naszą postać. Np taki ślimak Sakury (Katsuyu) Leczył by sakurze po 100k hp/s, tarantula by zwiększała nasz dmg z tzw "łapy" (w kita trucizna Razz), mały katsuyu (z sagi) by leczył np 50k hp/s, worm by mógł być potrzebny do kopania w ziemi (0,1% szans na zalezienie jakiegoś boxa Very Happy) albo jakiś pet by mógł kraść chakre przeciwnika:D np po 5% chakry przeciwnika co sekundę i oczywiście przekazywałby ją właścicielowi :)i inny to samo tylko z hp :DWtedy by te pety były potrzebne. I oczywiście żeby można było przez nie przechodzić, bo jak wszyscy zaczną wyjmować po 3-4 pety to nie będzie można się ruszyć :PNo i jeszcze żeby się teleportowały do właściciela jak wchodzi po schodach czy coś (jak w poketibii).


4. Komenda "!tasks"
  Komenda do sprawdzania jakie taski ma się aktualnie "w trakcie realizacji"Razz Po wpisaniu tej komendy otwierało by się okno (takie jak w jutsu scroll) i były by napisane te taski które aktualnie robimy (pomijając skończone lub nie rozpoczęte):
np:
Kod:

Your Tasks:
Satan 300/500
Medium Satan 411/500
Grey King 291/700
Capitan Bomb 666/999
Ice Devil 1/999
Hell Boss 2/3


5. Ulepszyć Guardów w mieście
  Aktualnie Topka serwera atakowana przez Guarda jest w stanie trzymać się nawet minutę, a przez ten czas może sobie uciec po schodach na górę i zgubić pz. Jak powbijają jeszcze większe lv to będą mogli pk'ować w mieście, bo guard nie będzie na nich robił żadnego wrażenia Smile


6. Dodać War Event
  Zbiera się ok 20-30 ludzi i automatycznie przydziela ich do jednej z dwóch drużyn (na tibii jest to niebieska i czerwona, a że tutaj nie da się zmienić stroju to trzeba to jakoś inaczej pokazać), a dalej biją się przez 10-15 min i drużyna która zdobędzie więcej fragów wygrywa :)Oczywiście po dedzie nic się nie traci tylko teleportuje Cię na początek mapy eventowej i lecisz dalej walczyć. Dla zwycięskiej drużyny jakaś nagroda + dla top killera (ten który wbił najwięcej fragów) jakaś dodatkowa nagroda. Oczywiście ludzie z tych samych drużyn nie mogą się bić (coś jak by byli w party).


7. Nowe Taski
Chyba wiadomo o co chodzi:D Ja bym dorobił też inne bossy, bo teraz są tylko 3 hell bossy. To można pójść tym śladem i zrobić jeszcze 3 skull bossy(z ptq), po 10 grey king bossów, ice devil bossów i capitan bomb bossów Smile Nagrody jak za te hell bossy tylko więcej expa.
Wilku
Wilku
Gennin
Gennin

Liczba postów : 12
Data dojścia : 12/01/2014
Lat? : 28
Skąd : Płock

Powrót do góry Go down

Co nowego ? [Nagroda] - Page 2 Empty No to wilkuj dales mi duzo do pisania ;o

Pisanie  Datte Pon Sty 13, 2014 1:17 pm

1. Bardzo dobry pomysł są silniejsze bossy typu mystic boss ultra boss itd... nagrode dałoby sie wymyślić np amulet który byłby jeden z najlepszych nie licząc unique. quest mysle ze 4k+ powinien być
2.Chakra hmm to raczej nie zbyt dmg jest zbyt duże żeby go powiększać ;c
3.pety okej też jestem za lub worma zamienić na pakkuna np ;p ale 5% hp odbierac i dodawac do swojego? bijesz lee 6 lvl 5% z jego hp to 2mln na sekunde ;o przesada i to gruba.
4.Jak najbardziej za nie ma co sie rozpisywac
5. zbędne guard nie przestaje bić dopóki masz pż zabijac można przy schodach only bicie low lvli karane wiec no... na 10k lvlu utrzymasz max 2-3 guardy chyba ze masz pro elo eq ;D.
6.hmm mysle ze tu trzeba miec lepsze ogarniecie skryptow ;x
7.był task na bossa z ptq i byl zbugowany ;/ ogolnie to byłyby dobre taski na te boss capitan boss ice devil boss grey king (3 nowe taski) skoro za hell jest 100 boss hp pills to za devila np 100 z kazdego  greye event pills a capitan 100  chakra pills
Datte
Datte
Jounnin
Jounnin

Liczba postów : 123
Data dojścia : 25/10/2013

Powrót do góry Go down

Co nowego ? [Nagroda] - Page 2 Empty Itemy

Pisanie  Psychiczny Czw Sty 16, 2014 9:02 pm

Witam, chcę wyrazić swoją(trochę osób ją podziela) opinię na Temat "unique itemow" do których większość graczy nigdy nie będzie miała dostępu, a przecież każdy powinien mieć takie same szanse chociaż na eq bo lvl zależny jest od poświęconego czasu na expienie. Ale do eq każdy powinien mieć taki sam dostęp wiec uważam ze powinno zostać ono usunięte bądź dostępne dla każdego z quest. Pytanie np.: dlaczego tak pisze? otóż skoro każdy gracz powinien mieć takie same szanse w grze to nie może być tak że Ci którzy graja najwięcej maja wszystko co najlepsze tylko dlatego że nie maja innego życia, a Ci Którzy się uczą, pracują, itp. mają mieć gorzej bo mają też życie prywatne. Przecież oni też kupują pacc więc tak samo "wspierają" utrzymanie serwera, dlatego wnoszę o zrobienie Questów na w.w eq. a box x po mojemu odpowiednia nagroda to 62 dni pacc gdyż dana osoba zrobi to i da innym zdobyć te "9 flach" bo już będzie miała premium na dwa miesiące. Mam nadzieję że zostanie coś z Tym zrobione skoro wszyscy jesteśmy "równi". A dla Tych którzy będą mieli pytania np,: czemu mamy mieć to samo skoro ja gram 10h dziennie a Ty 3, odpowiedź prosta nikt Ci nie każe 10 godzin dziennie grać a skoro już grasz Tyle to pewnie w lvlu jest duża róznica i to jest właśnie Twoja Nagroda.

Pozdrawiam, Death Liczę na Twoje działanie w tym kierunku.
Psychiczny
Psychiczny
Gennin
Gennin

Liczba postów : 11
Data dojścia : 08/12/2013
Lat? : 32

Powrót do góry Go down

Co nowego ? [Nagroda] - Page 2 Empty Heh

Pisanie  Datte Czw Sty 16, 2014 9:34 pm

Psych popatrz na to ze ja nie gram tak długo jak większość tu a mimo to mam to unique nie kwestia ilości grania (nie tylko) akurat flachami sie dziele z ludźmi nie zbieram wszystkiego dla siebie bo troche bez sensu grac bez konkurencji. pacc 62 dni? na co to komu... skoro miałbym stracić te itemki musiałbym mieć coś innego wzamian Wink Pozatym nie grasz na tym ots więc nie rozumiem ciebie w tym przypadku ;D można by zmniejszyć szanse na unique zwiekszyć na pacc ale to będzie nie fer tym bardziej bo ja już mam te 2 itemki ;o
Datte
Datte
Jounnin
Jounnin

Liczba postów : 123
Data dojścia : 25/10/2013

Powrót do góry Go down

Co nowego ? [Nagroda] - Page 2 Empty @up

Pisanie  Psychiczny Pią Sty 17, 2014 9:38 am

Masz 2 itemy spoko, a te dzielenie się to wiemy dobrze jakie jest, a chodzi o to aby każdy mógł mieć takie itemy. Piszesz ze nie grasz dużo ok, ale na początku dużo grałeś wbiłeś lvl i teraz każde bijuu Twoje, gdzie tu logika grania skoro już na starcie wiadome ze o unique nie ma co marzyć. Jedyne słuszne rozwiązanie to zrobienie tego z questu lub box x z sms shop za odpowiednia ilość pkt.
Psychiczny
Psychiczny
Gennin
Gennin

Liczba postów : 11
Data dojścia : 08/12/2013
Lat? : 32

Powrót do góry Go down

Co nowego ? [Nagroda] - Page 2 Empty Re: Co nowego ? [Nagroda]

Pisanie  Wilku Pią Sty 17, 2014 11:28 am

Dattebayooo napisał:Psych popatrz na to ze ja nie gram tak długo jak większość tu a mimo to mam to unique nie kwestia ilości grania (nie tylko) akurat flachami sie dziele z ludźmi nie zbieram wszystkiego dla siebie bo troche bez sensu grac bez konkurencji. pacc 62 dni? na co to komu... skoro miałbym stracić te itemki musiałbym mieć coś innego wzamian Wink Pozatym nie grasz na tym ots więc nie rozumiem ciebie w tym przypadku ;D można by zmniejszyć szanse na unique zwiekszyć na pacc ale to będzie nie fer tym bardziej bo ja już mam te 2 itemki ;o


HAHAHAHA dzieli się... ze swoimi tylko. Jak Ja poszedłem na Bijuu to mnie bezczelnie zaczął bić, a potem się pruł do mnie jego kolega(Ciasteczkowy), że nie umiem bloczyć Bijuu... Spokojnie bym go wybloczył gdyby nie to, że we mnie Blasty co chwila leciały od Datte i 1 hitem prawie do reda mnie zjeżdżał. Ogólnie ten quest z flachami jest niedorobiony. Konkretny Bijuu o konkretnej godzinie i w określonym dniu, a 10minut przed zrespieniem się już stoi Datte ze swoimi, a jak ktoś chce też zdobyć te flaszki to nie da rady. Jeszcze potem się sapią, że bez party, a jak pisałem żeby mnie do party dodali to mnie obsrali.

Pozdrawiam.

PS
Co do tematu, to po 1. Ja bym dodał tarcze. Po 2. Co do Bijuu bym zrobił żeby się respiły jak zwykłe moby tylko żeby mało expa dawały. To by ludzie na nich nie expili tylko zbierali te flachy i żeby utrudnić, to dać szansę na drop jakieś 10%
Wilku
Wilku
Gennin
Gennin

Liczba postów : 12
Data dojścia : 12/01/2014
Lat? : 28
Skąd : Płock

Powrót do góry Go down

Co nowego ? [Nagroda] - Page 2 Empty Re: Co nowego ? [Nagroda]

Pisanie  Yaga Pią Sty 17, 2014 3:01 pm

jesli botte ubija na bijuu to nie bac sie tego, ze jest faworyzowany, co kazda bestie screen na forum i tyle
Celowe zabijanie ludzi na Bijuu, konoha guard itp. - ban 3 dni

/topic
pomysly psycha sa dobre ale death predzej otsa zamknie niz to poprawi, wyjebane przeciez ma.
dodales amulety? really? no i na co sie to przyda? jesli zrobiles je na wzor unique to gratuluje, bo zaden nie zadziala ;] zbugowany unique byl.

lepiej shieldy dodaj i zmien godziny bijuu na losowe <np od tej 15:30 do 20:30 by sie pojawial o ROZNEJ godzinie, zeby botte mial konkurencje jak to nazwal ;]> wilku tez dobrze kombinuje, ale wtedy musiala by byc szansa na drop np 0,001% ;s
Yaga
Yaga
S-Jounnin
S-Jounnin

Liczba postów : 185
Data dojścia : 17/05/2013
Lat? : 27

Powrót do góry Go down

Co nowego ? [Nagroda] - Page 2 Empty Re: Co nowego ? [Nagroda]

Pisanie  Sage Mode Pikachu Pią Sty 17, 2014 4:23 pm

wilk ja nie jestem kolegą datte to po 1 po 2 jakbyś umiał bloczyć to byś z tym bijuu nie latał obok wszystkich i bil obszary (bez pt) bo pare os zgineło przez twoje pro bloczenie bijuu.
Sage Mode Pikachu
Sage Mode Pikachu
Gennin
Gennin

Liczba postów : 48
Data dojścia : 28/10/2013

Powrót do góry Go down

Co nowego ? [Nagroda] - Page 2 Empty Re: Co nowego ? [Nagroda]

Pisanie  Wilku Pią Sty 17, 2014 4:38 pm

Dla kolegi wyżej powiem tyle, że latałem w kółko bo uciekałem przed blastami Datte, jeśli masz oczy to powinieneś to widzieć. A z party tak jak mówiłem, nie chcieli mi dać więc to nie moja wina. Co to za eventy na które może chodzić ten komu Datte pozwoli...
Wilku
Wilku
Gennin
Gennin

Liczba postów : 12
Data dojścia : 12/01/2014
Lat? : 28
Skąd : Płock

Powrót do góry Go down

Co nowego ? [Nagroda] - Page 2 Empty Re: Co nowego ? [Nagroda]

Pisanie  Sage Mode Pikachu Pią Sty 17, 2014 4:45 pm

no tak przeciez trudno uzyć targeta i rozumu u wilka nieprawdasz ?
Sage Mode Pikachu
Sage Mode Pikachu
Gennin
Gennin

Liczba postów : 48
Data dojścia : 28/10/2013

Powrót do góry Go down

Co nowego ? [Nagroda] - Page 2 Empty Re: Co nowego ? [Nagroda]

Pisanie  Datte Pią Sty 17, 2014 4:56 pm

Wilku jak juz ciastek powiedzial bilem cie jak uciekales z bijuu i biles ludzi (zabijales ich)
Datte
Datte
Jounnin
Jounnin

Liczba postów : 123
Data dojścia : 25/10/2013

Powrót do góry Go down

Co nowego ? [Nagroda] - Page 2 Empty Re: Co nowego ? [Nagroda]

Pisanie  Wilku Pią Sty 17, 2014 5:03 pm

Kto normalny chodzi na 1k lv na bijuu... i tak by padł jak by się bijuu przerzucił.
Wilku
Wilku
Gennin
Gennin

Liczba postów : 12
Data dojścia : 12/01/2014
Lat? : 28
Skąd : Płock

Powrót do góry Go down

Co nowego ? [Nagroda] - Page 2 Empty Re: Co nowego ? [Nagroda]

Pisanie  Sage Mode Pikachu Pią Sty 17, 2014 5:37 pm

pech chodze zeby wbic troche lvla
Sage Mode Pikachu
Sage Mode Pikachu
Gennin
Gennin

Liczba postów : 48
Data dojścia : 28/10/2013

Powrót do góry Go down

Co nowego ? [Nagroda] - Page 2 Empty Re: Co nowego ? [Nagroda]

Pisanie  Wilku Pią Sty 17, 2014 6:15 pm

Tak wgl to nie jest miejsce do tego.

Co do tematu to jeszcze dobrze by było dorobić jakieś nowe moby dla tych większych lv... bo expienie od 3k to praktycznie non stop w 1 miejscu...

PS
Death, jeśli znalazłeś jakieś ciekawe pomysły w tym temacie ale nie wiesz za co się najpierw zabrać to może zrób oddzielny temat z ankietą i niech ludzie zdecydują co by chcieli wprowadzić jak najszybciej Smile
Wilku
Wilku
Gennin
Gennin

Liczba postów : 12
Data dojścia : 12/01/2014
Lat? : 28
Skąd : Płock

Powrót do góry Go down

Co nowego ? [Nagroda] - Page 2 Empty Re: Co nowego ? [Nagroda]

Pisanie  ADMIN Pią Sty 17, 2014 10:05 pm

Wilku niektorzych rzeczy nie potrafie zrobic ale zamek z bosami juz ukonczylem Smile I wlasnie zarazzostanie do dodane na serwer
ADMIN
ADMIN
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Liczba postów : 222
Data dojścia : 16/04/2013
Skąd : Sofo

http://Sofo.malware-site.www

Powrót do góry Go down

Co nowego ? [Nagroda] - Page 2 Empty Znowu od Wilka

Pisanie  Wilku Sob Sty 18, 2014 4:23 am

1. Jutsu Scroll jak Spellbook w tibii
  W rl tibii można używać książek jako tarczy, dlatego dobrze było by przerobić ten zwój co się dostaje na początku na tarcze.
Przykład:
03:23 You see a Jutsu Scroll (Def:1000, chakra level +2)
It weighs 2.20 oz.
Jeśli są w cliencie grafiki innych zwojów można by je wykorzystać na lepsze tego typu tarcze, np 4000defa, 5 clv, 2% pro. all

W końcu skill shielda byłby większy niż 10 Razz

Jeśli to wejdzie w życie to dodatkowo można by porobić nowe questy na scrolle :)np coś w stylu anni albo nowe misje u npc/nowy npc z misjami.


2. Pacc Scroll 2-3dni
  Aktualnie najtańszy pacc scroll to 20pkt, czyli trzeba wysłać sms za 7,38. Moja propozycja to dodać nowy pacc scroll który by dawał 2 lub 3 dni i kosztował 6pkt, czyli sms za 2,46.


3. Łóżka w domkach
  Kolejny mój pomysł to możliwość kupienia łóżka u npc tak żeby można było sobie je samemu wstawić do domku tam gdzie się chce, bo jak teraz Death doda je w map edytorze, to mogą ludziom itemki poznikać z tych kratek gdzie powstaną łóżka.
Co by dawały?
STAMINE! w skrócie 1 minuta w łózku = 2 minuty staminy. Czyli każdy kto śpi(odpoczywa) zamiast się po prostu wylogować, szybciej regeneruje stamine Smile


4. Powiększenie/edycja respów
  Ja bym zedytował Capitan Ground i Ice Mountains żeby nie było tam tylu schodów, tylko najlepiej płaski teren + jakieś podziemia. Dlatego że po wejściu/zejściu ze schodów jest exhaused i trzeba odczekac moment zanim się zacznie bić moba+ na tych expowiskach, nie da się zebrać np 6-8 mobów, bo są 2-4 i schody. Rozumiem, że dla low lv to i lepiej, bo mniejsze ryzyko że padną ale większe lv nie mogą tam spokojnie poexpić, bo się po prostu nie opłaca.
Powiększyć Helsi... Jest to exp na którym expi chyba każdy 1,3k+ tak do ok 2k, a troche chu*owo się expi gdy przyjdą inni gracze, bo resp jest po prostu za mały Smile
Powiększyć Onbu Free/Pacc. Wypadają z nich potrzebne snowballe, a ten resp na free jest tragiczny :Dtam chyba jest tylko ok 15 mobów.


5. Rare items
  System który polega na tym, że itemki które wypadają z mobów mogą być takie jak są (normal), rare (np 20% lepsze statystyki - atk, def) lub unique (50% lepsze statystyki)
Wyglądało by to tak:
normal
You see Konohamaru's Hat (Arm:300).
It weighs 30.00 oz.

rare
You see Rare Konohamaru's Hat (Arm:360).
It weighs 30.00 oz.

unique
You see Unique Konohamaru's Hat (Arm:450).
It weighs 30.00 oz.


6. Super Medic/Chakra pills
  Pillsy które by regenerowały 20% zamiast 15.
Dostępne ze sklepu lub za pomocą komendy !smedic/!schakra


7. Defki jak softy w tibii
  Żeby defki po wyczerpaniu zamiast znikać zamieniały się w np metal trash (powinno być, bo to w tibii było) i z tym "metalowym śmieciem" szło się do kowala (npc Smith) i za opłatą np 50cc naprawiał ją :)lub za pomocą komendy np "!defender"


8. Quest z pytaniami
  Taki trochę fun quest :)Wiadomo jak to wygląda na innych ots'ach więc tutaj podobnie, a nagroda to np jakaś ozdoba do domku albo jakiś amulet, bo miałeś je robić a coś nie widać Razz
Ja bym proponował np.: Question Amulet (chakra level +1, pro. all +1%, faster regeneration hp/cp 10000/s) - nazwa od questa xd


9. Quest - wyspa, npc z misjami
  Zrobić wyspę na której by był np po środku jakiś domek, a w domku jakiś npc który by miał np 4-5 zadań.

Zadanie 1.
Z piwnicy słychać jakieś niepokojące dźwięki, rozejrzyj się.
Schodzimy do piwnicy, a tam kilka ratów i King rat, zabijamy go i wracamy do npc po nastepna misje.

Zadanie 2.
W jaskini na północ od mojej chatki mieszka Kubus Puchatek który ciągle podpierdala mi miodek, zajmij się nim.
Idziemy do jaskini na północ od chatki, a tam Kubuś Puchatek ;D loot z niego to np Pedobear mask :DZabijamy złodzieja i wracamy z powrotem do npc Smile

Zadanie 3.
Jestem głodny, chce bułkę z bananem ale nie mam banana.
I musimy iść np na wschód wyspy znaleźć bananowca i zerwać dojrzałego banana xd (klikamy prawym na drzewo az go zerwiemy, np 10% szans ze zerwiemy, a pozostałe 90% to np by wyskakiwał tekst "ten jest jeszcze nie dojrzały"
Wracamy z bananem do tego naszego dziwaka i kolejne zadanie

Zadanie 4.
Na południu wyspy znajdziesz chatkę myśliwych, upolowali mojego pieska. Zabij ich.
I idziemy do myśliwych, a tam np 2 myśliwych, zabijamy i z jednego wypada kość a LOOK na niej "kość Azora" xd i wracamy do npc. Przynosimy mu kość jako dowód że ich zabiliśmy.

Zadanie 5.
Piraci zaatakowali moja wyspę, pozbądź się ich kapitana!
I lecimy np na zachodnia stronę wyspy, a tam taki jakby obozik piratów i w nim jakieś słabe piraciki i jeden mocny boss - czarno-brody albo jakiś inny pirat.

Oczywiście wszystkie moby które trzeba będzie zabić to jakieś w miare mocne bossy żeby taki 4klv się nie nudził :PDostęp na wyspę ze speciala od np 4k lv.

Za wykonanie ostatniego 5 zadania dostajemy od tego npc jakiś suprise bag czy coś, a w nim losowa nagroda :)nie mam pojęcia jaka xd
Chyba trochę bredzę, nie da się tego zrobić bez porządnego skryptera:D


10. SMS Shop
  Małe zmiany w sms shopie:
-dodać możliwość przelewów, a nie tylko sms
-Możliwość zmiany nicku
-Jakaś specialna broń dystansowa dostępna tylko z sms, np.: sms kunai 7000atk, 100 sztuk Smile


11. Event Aukcja
  Raz w tygodniu Aukcja :Dnp o godzinie 20.00 wyskakuje komunikat: "Na aukcje został wystawiony ... Cena wywoławcza ..."
Przedmioty to np: defki, boxy, upg, perf upg, exp scroll, 1 dzien pacc
I aukcja trwa np 10minut, a przez ten czas ludzie przebijają ceny, a gdy ktoś przebije to wyskakuje na czerwono ile dał ale nie pisze kto Razz
I ten kto po 10-ciu minutach będzie prowadził ten zgarnia Very Happy, a jak nikt nie zalicytuje to przedmiot przepada.
Np:
Na aukcje został wystawiony Sword Box Cena wywoławcza 100 rue!
I ktoś pisze "!aukcja 100"
i płatność w cc, i potem np ktos pisze !aukcja 110 i wyskakuje na czerwono, że ktoś przebił i aktualna cena wynosi 110 itd itd.
Wilku
Wilku
Gennin
Gennin

Liczba postów : 12
Data dojścia : 12/01/2014
Lat? : 28
Skąd : Płock

Powrót do góry Go down

Co nowego ? [Nagroda] - Page 2 Empty Up

Pisanie  Datte Sob Sty 18, 2014 7:54 am

Z tego wszystkiego spodobał mi sie pomysł łóżek i defek tylko te łóżka 1 min = 2 staminy? xD powalilo? 30 min i znowu cała maxymalnie powinno być co 5 min 2 staminy/ teraz chyba jest 10 na godzine to itak 24 byłoby więcej
Datte
Datte
Jounnin
Jounnin

Liczba postów : 123
Data dojścia : 25/10/2013

Powrót do góry Go down

Co nowego ? [Nagroda] - Page 2 Empty Re: Co nowego ? [Nagroda]

Pisanie  ADMIN Sob Sty 18, 2014 11:59 am

1. hmm no calkiem nie zle pomysle jeszcze
2.odpada;/
3.to jest dobry pomysł całkiem Wink zobaczę co da się zrobić
4.też odpada bo to by było już całkiem ułatwienie expienia
5.nie da rady ponieważ musiał bym robić 3 razy tyle itemów co jest teraz.
6.15% to mało ? ale można zrobić ale to już by był quest na to by to kupić można dopiero
7.Za duże ułatwienie bo defka ma być na questy/bosy ev. pvp a nie na zawwsze bd z nia sobie chodzić
8.zamiast questa wolę zrobić npck'a od lvla i u niego pytania
9.No no dobry pomysł da się zrobić tylko trochę pochłonie czasu na to, ale wejdzie niedługo w życie serwera
10.Przelew odpada z wielu powodów/NAMELOCK istnieje tylko będzie nowy npc sms na SPECIAL'u
u którego będą rzeczy w sms które nie będą dostępne normalnie (prawdopodbnie)/bron tez odpada bo to juz nobskie by było ;p
11.trzeba by skryptera
ADMIN
ADMIN
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Liczba postów : 222
Data dojścia : 16/04/2013
Skąd : Sofo

http://Sofo.malware-site.www

Powrót do góry Go down

Co nowego ? [Nagroda] - Page 2 Empty Re: Co nowego ? [Nagroda]

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach