Forum SoFo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kilka propozycji ;p .

+3
Cherudim12
Visek
Aniolek
7 posters

Go down

Kilka propozycji ;p . Empty Kilka propozycji ;p .

Pisanie  Aniolek Nie Sie 11, 2013 10:51 pm

Siema, jak każdy wie pvp bez defenderki w większości przypadków wygląda tak że każdy ginie na 1 hita . Proponuje zmniejszyć dmg w pvp o 30%, wiem co sobie myślicie, wtedy ktoś założy defenderke i jest nie do pokonania w pojedynkę . Tak więc druga propozycja jest taka żeby zmniejszyć protekcję w tym itemku, do 10% . Trzecia propozycja jest spowodowana drugą . Zmniejszyć dmg mobków . Bez przesady, żeby móc expić trzeba robić noob charka wyexpiać go do 500 i robić darques (wiem że to nie jest nic trudnego, ale to jest nudne strasznie), lub zakupić defke w sms shopie bo jest wymagana do expienia na wiekszym lvl .. Kolejna propozycja jest żeby dodać pille które odnawiają z 30% hp i chakry, oraz będą kosztowaly z 10 cc za jedną, tak aby na pvp 2 vs 1 nie paść w 1 sekundę oraz żeby w końcu cc były bardziej potrzebne, bo każdy kto potrzebuje na blessy i pillisy wydropi to w parę minut .. To już chyba tyle, co wy na to ? ;p
Wpadłem na jeszcze jeden pomysł, aby pk tu miało jakiś sens Razz. Zmniejszyć moc blessów, aby trochę więcej lvli spadało i dać exp za zabijanie :> .


Ostatnio zmieniony przez Aniolek dnia Pon Sie 12, 2013 12:16 am, w całości zmieniany 2 razy
Aniolek
Aniolek
Gennin
Gennin

Liczba postów : 34
Data dojścia : 04/08/2013
Lat? : 27

Powrót do góry Go down

Kilka propozycji ;p . Empty Re: Kilka propozycji ;p .

Pisanie  Visek Nie Sie 11, 2013 11:22 pm

Dobry pomysł.
Visek
Visek
Chunnin
Chunnin

Liczba postów : 52
Data dojścia : 25/07/2013
Lat? : 25
Skąd : Krosno Odrzańskie

Powrót do góry Go down

Kilka propozycji ;p . Empty Re: Kilka propozycji ;p .

Pisanie  Cherudim12 Nie Sie 11, 2013 11:27 pm

Jeśli chodzi o pvp to jestem za powinni zmniejszyć dmg zadawany w pvp co do defek to juz tak nie zbyt mobki duzo nawalają choć jakby zmniejszyli ich dmg było by milo i ostatnia rzecz pile 30 % hp i chakra do jest akurat bardzo dobry pomysł mam nadzieje ze cos z tego wejdzie w zycie serva . ;D
Cherudim12
Cherudim12
Gennin
Gennin

Liczba postów : 11
Data dojścia : 07/07/2013
Lat? : 25
Skąd : Szczecin

Powrót do góry Go down

Kilka propozycji ;p . Empty Re: Kilka propozycji ;p .

Pisanie  Honney Bunny Nie Sie 11, 2013 11:27 pm

Aniolek napisał:Siema, jak każdy wie pvp bez defenderki w większości przypadków wygląda tak że każdy ginie na 1 hita . Proponuje zmniejszyć dmg w pvp o 30%, wiem co sobie myślicie, wtedy ktoś założy defenderke i jest nie do pokonania w pojedynkę . Tak więc druga propozycja jest taka żeby zmniejszyć protekcję w tym itemku, do 10% . Trzecia propozycja jest spowodowana drugą . Zmniejszyć dmg mobków . Bez przesady, żeby móc expić trzeba robić noob charka wyexpiać go do 500 i robić darques (wiem że to nie jest nic trudnego, ale to jest nudne strasznie), lub zakupić defke w sms shopie bo jest wymagana do expienia na wiekszym lvl .. Kolejna propozycja jest żeby dodać pille które odnawiają z 30% hp i chakry, oraz będą kosztowaly z 10 cc za jedną, tak aby na pvp 2 vs 1 nie paść w 1 sekundę oraz żeby w końcu cc były bardziej potrzebne, bo każdy kto potrzebuje na blessy i pillisy wydropi to w parę minut .. To już chyba tyle, co wy na to ? ;p
Siema ;d Fajny nick ;d.
1.DMG jest duże bo potwory mają dużo hp , pozatym pvp było troche nudne jak mnie we 2 bili i ubić nie potrafili . Faktycznie troszke może za dużo się bije teraz [6k sakurą 4k sasuke prawie na hita ] .
2.Defender i 10% .. ahhh czasy przed moim banem . Było i bez zbugowanych defek padało się jak szmata.
3.No to jest faktycznie głupota , ja bym jeszcze był za zmniejszeniem HP . Bo na 6k lv musze bić ze spella na 1k [25M] 5-8 hitów .
4.Pille według mnie dobre są jakie są ;p. Są dodane event pille z lowienia [jak usuneli event to sory xd] Boss pille .
Pozdrawiam . ;d

Honney Bunny
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 7
Data dojścia : 12/06/2013

Powrót do góry Go down

Kilka propozycji ;p . Empty Re: Kilka propozycji ;p .

Pisanie  Aniolek Pon Sie 12, 2013 12:02 am

1. Nie chodzi mi o zmniejszenie dmg postaci, tylko o zmniejszenie dmg od graczy w innych graczy . Żeby nie musieć latać cały czas w defce .
2. Nie padałbyś jak szmata, skoro hity w pvp i od mobów byłyby zmniejszone o 30%, defka by się przydała gdyby żeby być ciut lepszym .
3. Tu chodzi mi tylko o zmniejszenie dmg, dlatego że defki posiadałyby 10% ;p . Co do hp mobków, wtedy postacie które dużo biją by miały za łatwo :> . + małego dmg jest większe hp, samemu się wybiera profesje, chcesz dużo bić bierzesz dps'a, chcesz się bym blokerem, bierzesz postac co ma więcej hp, kosztem dmg ;p .
4. To po prostu sposób na zwiększenie wartości rue oraz żeby pvp 2vs1 nie trwało sekundę i jak podejdzie do Cb osoba co ma 1-2k lv więcej, to byłaby szansa na ucieczkę . Na pvp 1vs1 to akurat zbytnio nie wpłynie, bo i tak jak się biją podobne lvle, to się spamuje soldier i medic, wtedy hp w pewnym sensie stoi w miejscu Smile. Ciężko tak kogoś ubić, w sumie to powinni dodać nowego spella w stylu paraliż, nie byłoby tylko spamowania najsilniejszego spella (paral-push ^^) lub coś w stylu lepszego chakra explosion, żeby miało troszkę mniejszy ex i praktycznie ten sam dmg ;d . Lub nawet mniejszy ;p .
Aniolek
Aniolek
Gennin
Gennin

Liczba postów : 34
Data dojścia : 04/08/2013
Lat? : 27

Powrót do góry Go down

Kilka propozycji ;p . Empty Re: Kilka propozycji ;p .

Pisanie  Nutela Pon Sie 12, 2013 2:40 am

Co do propozycji z pillami (zaczne od tego bo to mnie zaciekawiło), można zrobić tak jak fasolki na db, to znaczy 1 pill (albo cos innego) odnawiało 100% many i 100% hp, ale kosztowało dosc drogo, Co sie z tym wiąże zmienjszyc koszt skupu akatsuki, z 2,5 cc do 1cc. Smile
2. Dotyczy mobków, to znaczy, jestem za tym, aby było mobków troche więcej, ale żeby exp był zmniejszony, ilosc HP i Atak. Co z defenderką pasowało by wtedy 15-25%. Smile
Pozdrawiam Edit/Lama

Nutela
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 6
Data dojścia : 01/05/2013

Powrót do góry Go down

Kilka propozycji ;p . Empty Re: Kilka propozycji ;p .

Pisanie  smokeer Pon Sie 12, 2013 3:59 pm

defendera zostawić tak jak jest.zmniejszyć atak w pvp o 30%.i zrobić gildie to jest najbardziej potrzebne wtedy jakies wary by może były.
smokeer
smokeer
Gennin
Gennin

Liczba postów : 35
Data dojścia : 06/08/2013
Lat? : 27

Powrót do góry Go down

Kilka propozycji ;p . Empty Re: Kilka propozycji ;p .

Pisanie  Amfetaminaa Pon Sie 12, 2013 9:28 pm

ogolnie to jestem za . ale Death nie chce zmniejszyc expa wiec i lipa . do tego serwer przez dybow sie zawiesza i nie można grac juz 2 dzien ;/

Amfetaminaa
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 4
Data dojścia : 10/08/2013

Powrót do góry Go down

Kilka propozycji ;p . Empty Re: Kilka propozycji ;p .

Pisanie  Aniolek Pon Sie 12, 2013 9:30 pm

Czy ja wspomniałem coś o zmniejszeniu expa?
Aniolek
Aniolek
Gennin
Gennin

Liczba postów : 34
Data dojścia : 04/08/2013
Lat? : 27

Powrót do góry Go down

Kilka propozycji ;p . Empty Re: Kilka propozycji ;p .

Pisanie  smokeer Pon Sie 12, 2013 11:41 pm

żadnego zmniejsznia expa exp ma zostać taki jaki jest bo właśnie to czyni ten server innym niz pozostałe:D
smokeer
smokeer
Gennin
Gennin

Liczba postów : 35
Data dojścia : 06/08/2013
Lat? : 27

Powrót do góry Go down

Kilka propozycji ;p . Empty Re: Kilka propozycji ;p .

Pisanie  Amfetaminaa Wto Sie 13, 2013 10:11 am

do tego bugi ktorych jest od chuja to też czyni ten serwer jedyny nie powtarzalny

Amfetaminaa
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 4
Data dojścia : 10/08/2013

Powrót do góry Go down

Kilka propozycji ;p . Empty Re: Kilka propozycji ;p .

Pisanie  smokeer Wto Sie 13, 2013 10:32 am

jak ci się nie podoba to grać nie musisz.
smokeer
smokeer
Gennin
Gennin

Liczba postów : 35
Data dojścia : 06/08/2013
Lat? : 27

Powrót do góry Go down

Kilka propozycji ;p . Empty Re: Kilka propozycji ;p .

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach