Forum SoFo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Skarga [Cosmic]

+7
Fifek
deleted
Siemson
ADMIN
adixo226
Cosmic
Error Connected
11 posters

Go down

Skarga [Cosmic] Empty Skarga [Cosmic]

Pisanie  Error Connected Czw Cze 20, 2013 8:46 pm

Czy ty Death kurwa jaja sobie robisz? Widać perfidnie,że bocił...Co polizał dupeczkę i już odzyskał spowrotem Anbu?....Jakby ktoś bocił,to w 100% nie odzyskałby Anbu...Już lepiej zamienić Cosmica na Yagao/Bon Bona/Soche czy chuj wie kogo jeszcze....A nie typa co gra zaledwie 7 dni i zobaczył nabory i o już KURWA BĘDĘ ANBU!!!!...bez przesady...


NIE ZAMYKAJCIE TEMATU!


@Edit
Jeśli dowody co do bocenia Cosmica będą wymagane,Jahwe ma filmik.


Tak,jestem zazdrosny o bota,wiesz?
Wiem,że jesteś jego kumplem czy kimś tam,bo byś go nie bronił...
Taki Obrońca z Ciebie?Nerwik gra na początku sofo,pomaga itp,ledwie anbu dostał,a taki Cosmic zarejerstrował się 14 czerwca,czyli 6 dni,i ma anbu tak?.Powiem Ci za co odzyskał on Anbu.Za Lizodupstwo.Tyle w temacie wypowiadajcie sie Smile


BTW jakbyś wiedział to nie składałem podania na Anbu Smile


Ostatnio zmieniony przez Error Connected dnia Czw Cze 20, 2013 9:30 pm, w całości zmieniany 2 razy

Error Connected
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 3
Data dojścia : 18/05/2013

Powrót do góry Go down

Skarga [Cosmic] Empty Re: Skarga [Cosmic]

Pisanie  Cosmic Czw Cze 20, 2013 8:49 pm

No jasne, gram tydzien, co ja moge wiedziec :/
Cosmic
Cosmic
Jounnin
Jounnin

Liczba postów : 118
Data dojścia : 14/06/2013

Powrót do góry Go down

Skarga [Cosmic] Empty Re: Skarga [Cosmic]

Pisanie  adixo226 Czw Cze 20, 2013 8:54 pm

Error wez zamknij pizde... co na Cosmica ciągle "wskakujecie ". Skoro mowa już o " botach " jako ANBU to o Nerwiku wspomnieć nie można ??.. 
Może i gra od początku SOFO ale troche gra, a jeśli ty nie wiesz to twój interes, więc skończ drążyc temat... Zazdrosny jesteś, że " bot " dostał ANBU a ty nie ?, widocznie na niego nie zasłużyłeś.

adixo226
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 2
Data dojścia : 01/06/2013

Powrót do góry Go down

Skarga [Cosmic] Empty Re: Skarga [Cosmic]

Pisanie  ADMIN Czw Cze 20, 2013 9:52 pm

Znów ten temat poruszac ?? pzdro.. Nie znasz Cosmica i nie wiesz co dla mnie robi...
ADMIN
ADMIN
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Liczba postów : 222
Data dojścia : 16/04/2013
Skąd : Sofo

http://Sofo.malware-site.www

Powrót do góry Go down

Skarga [Cosmic] Empty Re: Skarga [Cosmic]

Pisanie  adixo226 Czw Cze 20, 2013 10:02 pm

Death.., to jest właśnie, to ich pierdolenie bez sensu.. nie wiedza a gadają, no ale cóż jak im tego nie napiszesz ( jak cosmic ci pomaga ) to wyjdzie na to, ze Ci " lize dupe "

adixo226
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 2
Data dojścia : 01/06/2013

Powrót do góry Go down

Skarga [Cosmic] Empty Kilka szczerych słów

Pisanie  Siemson Czw Cze 20, 2013 11:13 pm

Siemson.

Dobra nie chce powielać wypowiedzi innych graczy ale taka jest prawda dlatego dodam swoje 3 grosze. Wszyscy dobrze wiemy, że cosmic to bot. Nikt nie wie czy liże dupe Deathowi, ja tam nie czytam ich rozmów za mnie i po mnie mogą sobie siedzieć na sex chacie obok siebie i onanizować się oglądając jak jeden pedryl zapina drugiego. Ale fakt faktem jest, że ten człowiek nie ma pojęcia o tym co robi. Super pomaga Ci, cieszymy się może serwer będzie dzięki temu lepszy no ale co z tego ? Opłaca się dla jednej osoby poświęcić całą prace, którą włożyłeś w ten serwer? Po co Ci serwer bez graczy? Całe top20 na 95% przestanie grać po resecie a na pewno o wiele więcej osób. Zostanie garstka "newbiow" którzy głosowali za resetem bo chcą się wbić do topki "woah mam 1000lvl jestem w top50" -.-" moim zdaniem żałosne. Czy to taki problem zastąpić go? Sam stworze Ci accmakera, grafike na serwa oraz 70% skryptów jakie byś chciał ( nie reklamuje się, nie składam kandydatury, mam w to wyjebane) zmierzam do tego, że przynajmniej na serwerze gra z 10 osób, które by go zastąpiły i sądzę, że o wiele lepiej by sobie poradziły. Death, pamiętaj, że wybierając tego Newbia teoretycznie wziołeś za niego odpowiedzialność i tyle, chciałbym tu jeszcze pograć ale jeśli tak to ma wyglądać to równie dobrze możecie mi teraz wyjebać Delejtem, elo ... i ...
Wypierdalaj stąd Cosmic do kosmosu Wink
Tyle w temacie, Cya

Siemson
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 7
Data dojścia : 20/06/2013

Powrót do góry Go down

Skarga [Cosmic] Empty Re: Skarga [Cosmic]

Pisanie  Cosmic Pią Cze 21, 2013 6:40 am

Ze mam konto na forum od 6 dni, to nie znaczy ze gram 6 dni... Widze, ze Nerwik was ostro nastawia negatywnie, oceniacie ludzi po 1 wybryku, pomimo tego, ze dobrze spelniam swoje obowiazki, jakbyscie nie zauwazyli, wczoraj pod wieczor Nerwika nie bylo i wszyscy oo cosmic pomoz, a jest Nerwik i on rozpoczyna klotnie. Jak kolega powiedzial wyzej, wypominacie mi bocenie bo zostalem przylapany. Nerwik tez bocil, zapewne dluzej odemnie ! Taki super ten wasz ANBU a jak dostalismy ANBU to sie pytal czy dam jakies komendy. Trudno. Odejdzie 1 gracz, przyjdzie 2 nowych taki los servera, tez mam duzo kolegow ktorych moge zaprosic na server. Pozdro dla Nerwika ktory juz mnie wkurwia tym nakrecaniem ludzi i dla was. Bajo
Cosmic
Cosmic
Jounnin
Jounnin

Liczba postów : 118
Data dojścia : 14/06/2013

Powrót do góry Go down

Skarga [Cosmic] Empty Re: Skarga [Cosmic]

Pisanie  Cosmic Pią Cze 21, 2013 6:42 am

Jestem na tel i nie moge edytowac postow. Nerwik powiedzial, ze reset jest z mojej winy a tak naprawde dowiedzialem sie o ankiecie pozniej niz Nerwik wiec to nie byl moj pomysl, na dodatek to Nerwik zdecydowal sie na Tak po czym pozniej zedytowal swoj post Wink
Cosmic
Cosmic
Jounnin
Jounnin

Liczba postów : 118
Data dojścia : 14/06/2013

Powrót do góry Go down

Skarga [Cosmic] Empty Re: Skarga [Cosmic]

Pisanie  deleted Pią Cze 21, 2013 8:47 am

Cosmic jest Spoko , pomocny i wgl. ,  i mogę za niego ręczyć ... Znam go nie od dziś 
Więc proszę odczepić się od niego ;f ...

Pozdrawiam
Brzoza
deleted
deleted
Gennin
Gennin

Liczba postów : 32
Data dojścia : 21/06/2013
Lat? : 27
Skąd : Zamość

Powrót do góry Go down

Skarga [Cosmic] Empty Re: Skarga [Cosmic]

Pisanie  Fifek Pią Cze 21, 2013 10:45 am

Tylko Nerwik bocił jak nie miał jeszcze anbu później dostał bana i zmądrzał a Ty w pierwszy dzień kiedy dostałeś anbu odrazu poszedłeś bocić więc jest to różnica i to duża.

Fifek
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 1
Data dojścia : 14/06/2013

Powrót do góry Go down

Skarga [Cosmic] Empty Re: Skarga [Cosmic]

Pisanie  Morino Pią Cze 21, 2013 12:08 pm

Like a Star @ heavenW Ogóle W Nic Nie Wiecie O Cosmicu A Oceniacie Go Jak Był Jakimś ...
Like a Star @ heavenTak Jak Death To Ujął Wy Nie Znacie Go Tak Jak On I Nie Wiecie Co On Zrobił Dla Serwa.





Onirom Pozdrawia
Morino
Morino
Jounnin
Jounnin

Liczba postów : 126
Data dojścia : 03/05/2013
Skąd : Z Gry

Powrót do góry Go down

Skarga [Cosmic] Empty Re: Skarga [Cosmic]

Pisanie  Cosmic Pią Cze 21, 2013 1:01 pm

Dzieki, wlasnie co do bota to mowisz, ze Nerwik bocil ale dostal 2 szanse i zmadrzal, a skad wiesz czy ja nie zmadrzalem? Zlapales mnie na bocie po tym incydencie? Nie, poznajcie mnie troche i potem oceniajcie, naprawde. Bo robie co moge ale dla was to i tak nic ;x
Cosmic
Cosmic
Jounnin
Jounnin

Liczba postów : 118
Data dojścia : 14/06/2013

Powrót do góry Go down

Skarga [Cosmic] Empty Re: Skarga [Cosmic]

Pisanie  Lee Tom Pią Cze 21, 2013 3:26 pm

Skoro Cosmic dostał Anbu To na pewno nie za darmo... Po prostu zasłużył.
A to że bocił trudno, Stara sie i to widać Dajcie mu spokój. 60 % ZAZDROŚĆ
Lee Tom
Lee Tom
Gennin
Gennin

Liczba postów : 12
Data dojścia : 18/06/2013
Lat? : 31
Skąd : Łęczyca

Powrót do góry Go down

Skarga [Cosmic] Empty Re: Skarga [Cosmic]

Pisanie  Jahwe Pią Cze 21, 2013 9:55 pm

Cosmic jeżeli masz na mnie najeżdżać to sobie ustąp bo to nie był mój pomysł co do skargi i to bardziej graczy wkurwiasz jak mnie. Ja to mam w dupie wejde na Anbu sprawdze boty/bugi/mc i mogę iść grać dalej. Może coś robisz dla servera okej, okej nie obchodzi mnie to! Mówiłeś, że widze w tobie konkurencje, hmm konkurencje? Sorry ale jednak dalej za konkurencje widzę Yagao jak ciebie ^ ^.
Jahwe
Jahwe
Jounnin
Jounnin

Liczba postów : 107
Data dojścia : 29/05/2013
Lat? : 26
Skąd : Koszalin

Powrót do góry Go down

Skarga [Cosmic] Empty Re: Skarga [Cosmic]

Pisanie  Cosmic Pią Cze 21, 2013 10:13 pm

Jak to ty zaczales na mnie najezdzac haha! Dobra moze ty ignoruj mnie, ja Ciebie i bedzie po sprawie Smile
Cosmic
Cosmic
Jounnin
Jounnin

Liczba postów : 118
Data dojścia : 14/06/2013

Powrót do góry Go down

Skarga [Cosmic] Empty Re: Skarga [Cosmic]

Pisanie  Happiness Pią Cze 21, 2013 10:51 pm

Ja mam wyjebane kto jest kto, kto komu lizał dupę itd, ale jedno mnie zaintrygowało - dlaczego Cosmic dajesz bana za przezwiska kolegów dla jaj? Ja się zacznę dla jaj wyzywać z Yagao np. i bana dostane?

Happiness
Gennin
Gennin

Liczba postów : 21
Data dojścia : 07/06/2013
Lat? : 23
Skąd : ELBLĄG

Powrót do góry Go down

Skarga [Cosmic] Empty Re: Skarga [Cosmic]

Pisanie  Cosmic Pią Cze 21, 2013 11:10 pm

Nie dalem za wyzwiska dla jaj ; o
Cosmic
Cosmic
Jounnin
Jounnin

Liczba postów : 118
Data dojścia : 14/06/2013

Powrót do góry Go down

Skarga [Cosmic] Empty Re: Skarga [Cosmic]

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach