Forum SoFo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Postacie, NPC, Moby Facc

3 posters

Go down

Postacie, NPC, Moby Facc Empty Postacie, NPC, Moby Facc

Pisanie  Gruid Pią Sie 02, 2013 5:17 pm

Witam, moim zdaniem na serwerze przydałoby sie wiecej klas postaci. Mogłyby to być na przykład Madara, Tsunade, Ino, Shikaku bądź Shino. Dodanie tylu klas byłoby wielkim problemem ale samo ich istnienie urozmaiciło by troche serwer i nie wybierano by takich samych postaci przez dóżą część graczy.
Kolejnym pomysłem czy też zmianą możliwą do wprowadzenia mogło by być dodanie NPC sklepikarzy bądź takich którzy rozdawali by misje typu: zdobądź to, Zanieś to do... czy choćby porozmawiaj z.... Wracając do tematu sklepikarzy, nie muślę tu o jakichś przedmiotach typu meteor set czy nawet white boots/armor/hat/legs ale o takich które pomogłyby początkującym. Jest to też możliwość wprowadzenia kilku dodatkowych itemów.
Moby, tutaj nawiąże troche do mapy wprowadzonej na tym serwerze. Mapa jest dobra ale można by wprowadzić na niej podział 5 nacji. każda z nich posiadałaby inny ekosystem a co za tym idzie potwory. Wprowadzonych jest obecnie kilka lokalizacji na których mozna znaleść potwory, jednak Facc ma pewne utrudnienie bo posiada mapy na małe a nastepnie na wysonie lvl. Postać facc z lvl 1000 bedzie miała dóżo roboty przy wbijaniu 1300 gdzie bedzie miała dostęp do lepszego expa. O mobach to chyba tyle.
No i na koniec chciałbym podrzucić pomysł a raczej prośbe o dodanie czarów/skilli dla postaci facc z levelami 1000+ gdyż od tego levela zaczyna sie prawdziwa gra i potrzebne sa bardziej ... jakby je nazwać ... użyteczne i mocniejsze skille.


                                               Z mojej strony to wszystko mam nadzieje na rozpatrzenie  .                                                   dziekuje za uwagę Very Happy
Gruid
Gruid
Gennin
Gennin

Liczba postów : 19
Data dojścia : 02/08/2013
Lat? : 26
Skąd : Białystok

Powrót do góry Go down

Postacie, NPC, Moby Facc Empty Re: Postacie, NPC, Moby Facc

Pisanie  Visek Pią Sie 02, 2013 6:04 pm

Ehh znowu o wprowadzeniu postaci, jest mnóstwo jakich tematów niektóre nawet z grafikami...

Co do npc z misjmi pomysł dość dobry ale jak dajesz taki pomysł to mogłeś chociaż jakieś grafiki czy coś.

O nacjach, za mało osób gra na tym serwie żeby takie coś się udało.
Visek
Visek
Chunnin
Chunnin

Liczba postów : 52
Data dojścia : 25/07/2013
Lat? : 25
Skąd : Krosno Odrzańskie

Powrót do góry Go down

Postacie, NPC, Moby Facc Empty Re: Postacie, NPC, Moby Facc

Pisanie  Jahwe Sob Sie 03, 2013 12:04 am

Całkiem ciekawe pomysły. Na pewno Death zwróci na to uwagę Smile
Jahwe
Jahwe
Jounnin
Jounnin

Liczba postów : 107
Data dojścia : 29/05/2013
Lat? : 26
Skąd : Koszalin

Powrót do góry Go down

Postacie, NPC, Moby Facc Empty Postacie, NPC, Moby Facc

Pisanie  Gruid Sob Sie 03, 2013 11:48 am

Rzeczywiście jest kilka tematów odnośnie postaci, przepraszam nie sprawdziłem wcześniej.
"O nacjach, za mało osób gra na tym serwie żeby takie coś się udało."
Możliwe ale myślę że jeśli istniałaby taka mapa to gracze przekazywaliby miedzy sobą informacje o jej istnieniu i możliwe że sporo ludzi zaczeło by na niej grać. Ale chodzi mi bardziej o to że nie było by takich sytułacji w których na np. mini tower jest 5 osób i zaczyna sie pvp kto bedzie tam expił bo każdy chce mieć expowisko dla siebie.
I niestety nie moge dodać grafik NPC lub Postaci bo nie jestem za dobry w te klocki Very Happy
Gruid
Gruid
Gennin
Gennin

Liczba postów : 19
Data dojścia : 02/08/2013
Lat? : 26
Skąd : Białystok

Powrót do góry Go down

Postacie, NPC, Moby Facc Empty Re: Postacie, NPC, Moby Facc

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach