Forum SoFo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Postacie z przyrostem 2/2

3 posters

Go down

Postacie z przyrostem 2/2 Empty Postacie z przyrostem 2/2

Pisanie  Aniolek Czw Wrz 12, 2013 9:52 pm

Siema, chciałbym poruszyć kwestie postaci które mają przyrost 2/2 . Moim zdaniem i pewnie inni gracze się ze mną zgodzą, że tymi postaciami po prostu nie opłaca się grać . W porównaniu do postaci z przyrostem 1.5/2k mają dużo gorszy dmg, tak wiem, taka jest cena za 500 hp przyrostu . Lee w zamian za 500 przyrostu chakry na lv, dostał 500 hp więcej (dużo bardziej potrzebne), ale ma taki sam dmg co postacie 2/2, wiem że to dlatego bo jego skille zabierają hp nie chakre, ale na większym lv to jest praktycznie nie odczuwalne (przynajmniej tak słyszałem od paru osób) . Więc moja propozycja jest taka aby pozbyć się tego przyrostu 2/2 i zmienić go na 2/1.5 o zwiększyć trochę dmg . Nie chodzi mi oto żeby dmg był taki jak u profesji z przyrostem 1.5k hp, tylko np naruto na jakimś lv ma 1kk więcej dmg niż profesje 2/2, a po tej zmianie 500/600 więcej . Mam nadzieję że rozumiecie o co mi chodzi Very Happy.
Aniolek
Aniolek
Gennin
Gennin

Liczba postów : 34
Data dojścia : 04/08/2013
Lat? : 27

Powrót do góry Go down

Postacie z przyrostem 2/2 Empty Re: Postacie z przyrostem 2/2

Pisanie  Shizzer Czw Wrz 12, 2013 9:55 pm

Najlepiej dak każdemu taki sam dmg albo malo rozniacy się ale wiele zalezalo by od skila i EQ i wtedy rozvudowac train dodać atak Speeda i ktoś może by skilowal
Pozdro Smile
Shizzer
Shizzer
Gennin
Gennin

Liczba postów : 47
Data dojścia : 20/07/2013
Lat? : 27
Skąd : Mielec

Powrót do góry Go down

Postacie z przyrostem 2/2 Empty Re: Postacie z przyrostem 2/2

Pisanie  Psycho Czw Wrz 12, 2013 10:11 pm

Shizzer aby to uczynić to trzeba reset jednak trochę lipnie grać jak każda postać ma to samo dmg i przyrost..tylko co dmg nie za mocno, ale zwiększyć dla postaci z 2k przyrostemhp
Psycho
Psycho
Chunnin
Chunnin

Liczba postów : 60
Data dojścia : 03/05/2013
Skąd : LwG

Powrót do góry Go down

Postacie z przyrostem 2/2 Empty Re: Postacie z przyrostem 2/2

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach