Forum SoFo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Atak broni

5 posters

Go down

Atak broni Empty Atak broni

Pisanie  Dziki Pon Sie 12, 2013 11:15 pm

Witam.
Jako,ze skille maja sie teraz zatrzymywac na 149, propuje znacznie zwiekszyc atak wszystkich broni, inaczej obrazenia przez nie zadawane, beda zalosne w porownaniu z dmg jutsu.
Na 230 skillu i 4000 levelu uzywajac broni majacej ponad 5k ataku, moim maksymalnym hitem bylo 900k, wiec na 149 skillu to juz wgl bedzie tragiedia.

Dziki
Gennin
Gennin

Liczba postów : 11
Data dojścia : 11/08/2013

Powrót do góry Go down

Atak broni Empty Re: Atak broni

Pisanie  smokeer Pon Sie 12, 2013 11:37 pm

a ja bym proponował wprowadzić attack speeda którego by się skillowało specjalnym bandem i gra by się troche urozmaiciła i zamiast stania ciągle w pz to ludzie by se poskilowali speeda. Wiem ściągnięte z ntsw.
smokeer
smokeer
Gennin
Gennin

Liczba postów : 35
Data dojścia : 06/08/2013
Lat? : 27

Powrót do góry Go down

Atak broni Empty Re: Atak broni

Pisanie  Kcart Wto Sie 13, 2013 9:59 am

@Smokeer po transformacji PTQ masz już takiego dobrego as'a (chyba maksymalnego),a ty chcesz bić jeszcze szybciej?

@Topic
Jestem za,zwiększenie obrażeń z broni urozmaiciło by tak PvP jak i PvM,bo aktualnie hity na skillu 149 tak jak napisał Dziki będą po prostu żałosne.
Kcart
Kcart
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 8
Data dojścia : 05/08/2013
Lat? : 25
Skąd : Kraków

Powrót do góry Go down

Atak broni Empty Re: Atak broni

Pisanie  Jahwe Wto Sie 13, 2013 1:53 pm

Od tego są perfect upgrade ulepszasz broń. Dziwne by było, żeby najlepszy glover w grze po ulepszeniu miał 20k-30k atk.

P.S

Najlepszy glover w grze po ulepszeniu ma około 16k atk. Więc nie wiem czy dmg z owego glovera będzie mały.
Jahwe
Jahwe
Jounnin
Jounnin

Liczba postów : 107
Data dojścia : 29/05/2013
Lat? : 26
Skąd : Koszalin

Powrót do góry Go down

Atak broni Empty Re: Atak broni

Pisanie  Gaard Wto Sie 13, 2013 10:46 pm

z cyborg glove+11 moje hity (na 4,4k lvl i skill ok.110) wynoszą ok. 500k max 600k to jest śmieszne..
Gaard
Gaard
Gennin
Gennin

Liczba postów : 32
Data dojścia : 05/08/2013
Lat? : 29
Skąd : z Gry

Powrót do góry Go down

Atak broni Empty Re: Atak broni

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach