Forum SoFo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Coś tam może ciekawego.

+2
Katta
HEhehehehehe
6 posters

Go down

Coś tam może ciekawego. Empty Coś tam może ciekawego.

Pisanie  HEhehehehehe Nie Kwi 28, 2013 11:33 pm

Witam!
Moim zdaniem można by było wprowadzić troszkę zmian na serwerze (wiem, że nie wszystkie jesteście w stanie zrobić, ale podam parę pomysłów. ) A więc, zaczynamy!

1. War Event.. *tzn.* - Podajmy na to, że są 3 drużyny, każda innego koloru. Załóżmy, że green, blue i red (takie podstawowe kolorki). Event odbywa się raz na 2-3 dni, jeśli administracja chce, to oczywiście może robić to częściej. Drużyny dostają medal (1 miejsce złoto, 2 srebro, 3 brąz). Następnie medale można wymienić na 1 dodatkowy dzień pacc. Potrzeba by było 1 złoty medal, 2 srebrne i 3 brązowe. Drużyny byłby losowe, żeby nie można było dobierać się teamami. Smile Wstęp na takie eventy byłby od 1000lvl'a.
2. Nowe Transformacje.. *tzn.* - Jakieś questy! Na dodatkowe transformacje.. Np. Sasuke i Itachi - quest na Susanoo transform, Naruto na Bijuu mode itp. Questy trzeba by było robić w drużynach. (żeby nie było za łatwo). Załóżmy, że jest kilka rodzajów dodatkowych transów i na każdy trans jest inny quest. Na pierwszy trans potrzeba by było 5/6 osób, żeby stanąć na miejscach i pociągnąć za dźwignię. Natomiast 2 i 3 Trans, załóżmy, że 7-8 osób. ( Jak wspominałem wyżej, żeby nie było zbyt łatwo. (: ) Questy te mogłyby się składać z różnych łamigłówek i logicznych zagadek. (:
3. Nowe postacie.. *tzn.* - Podstawowe postacie, które powinny być w grze! Postaciami takimi są (moim zdaniem oczywiście). Shino Aburame, Hinata Hyuuga, TenTen, Ino Yamanaka, Shikamaru Nara, Chouji Akimichi, Temari, Kankurou i dodatkowe postacie (na które byłby jakiś trudny quest) np. Haku czy Kimmimaro NATOMIAST POSTACIE, KTÓRE MUSI BYĆ TEN QUEST TO DEIDARA I SASORI! Very Happy (moim zdaniem są to ciekawe postacie, które nadawałby się do gry. (: )
4. Kuchiyose no jutsu tzw. Justu przywołania! *tzn.* - Na mapie w różnych miejscach respiłyby się summony, które moglibyśmy złapać i poruszać się na nich. (wg. mnie jest to bardzo ciekawe i urozmaiciłoby serwer. (: ) Są trzy summony, na których można by podróżować i zmierzać krainę pięknej Wioski Liścia. Smile ( oczywiście opcja ta powinna być dla pacc, tak jak transformacje i postacie dodatkowe, żeby nie mógł mieć tego każdy, inaczej byłoby bez sensu. A więc oto summony! Hawk - Orzeł, na którym moglibyśmy latać przez Konohę i nie tylko!
Gamabunta! Żaba na której poruszanie byłoby szybsze i fajnie by się na niej śmigało! Very Happy
Manda! Wąż, którym poruszanie także byłoby szybsze i myślę, że ciekawie by wyglądało.
Oczywiście, łapanie summonów nie powinno być proste.. Któryś z npc mógłby sprzedawać specjalne kartki, którymi łapalibyśmy summony. Szansa na złapanie owego stwora powinna wynosić 5%, żeby nie było za łatwo, natomiast 1 karta powinna kosztować 1-2cc. ( Tak, wszystko to po to, żeby nie było za łatwo. Very Happy )
5. Specjalne pillsy, które zwiększały by tymczasowo naszą siłę! Owego pillsa można by było użyć raz na 4 godziny, a działał by.. Załóżmy, że 3.. Po śmierci, wylogowaniu, pills znika i nie możemy go użyć ( żeby nie było za łatwo Very Happy ) Pills taki powinien kosztować 4cc. Smile
6. Poprawienie dmg Kirin i zmniejszenie exhausta amaterasu, przez to Sasek jest strasznie monotonną postacią i dmg Kirin nie powinien być mniejszy od jakiegoś śmiesznego omega spark, tym bardziej, że jest to dla pacc. ( Nie wiem jak ze skillami innych postaci, ale moim zdaniem omega spark nie powinno zdawać i nie powinno być najlepszym skillem jaki istnieje, bo to porażka, żeby każda profesja miała ten sam najsilniejszy skill zadający większe obrażenia, niż czary dla pacc. )
7. Sagi! *tzn.* Możliwość wykonania misji głównych! Tzw. Fabuły, za którą otrzymalibyśmy dodatkowy czar, którego nauczyłoby nas któreś z sanninów. Smile Orochimaru - Nietykalność na załóżmy 5 sekund.
Tsunade - Dodatkowe dmg ze spelli ( nie dużo więcej, jakieś 200k w potworki, czyli 50k w ludzi )
Jiraiya - Nauczyłby nas Orioke no Jutsu ( Jutsu, które ogłuszałoby przeciwnika ( nie mógłby healować się, używać pillsów, ani nic przez 3 sekundy, skill ten byłby targetem. )
8. Więcej jutsu! *tzn* - Powinno znajdować się więcej jutsu.. np. U Itachiego boli mnie brak tsukiyomi, to można zrobić naprawdę świetnie, potrzeba tylko grafika i można zdziałać masę rzeczy! Razz U innych postaci też można by było wymyślić wiele ciekawych rzeczy. Smile
9. Nowe expowiska! *tzn* - Na low lvl'u nie da się praktycznie grać.. Jedyny exp to Evil, który jest wiecznie zajęty przez masę osób, przez co ciężko jest tam wysiedzieć. Razz Resztę powierzam wam. Smile
10. Możliwość zakładania klanów! *tzn.* - Każdy klan mógłby mieć swój zamek, na którym mogłyby znajdować się inicjały danego klanu. Smile Czyli moim zdaniem, każdy klan mógłby mieć swoje logo. ( nie wiem czy to możliwe ) .

Jeśli będę miał jeszcze jakieś ciekawe pomysły to na pewno się z wami podzielę i mam nadzieję, że te powyżej się przydadzą i pomogą w rozwoju serwera! Smile

HEhehehehehe
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 6
Data dojścia : 28/04/2013
Lat? : 33
Skąd : Africa

Powrót do góry Go down

Coś tam może ciekawego. Empty Re: Coś tam może ciekawego.

Pisanie  Katta Pon Kwi 29, 2013 7:26 am

Fajne pomysły jestem za tym aby wprowadzić je na server ocena 9/10
Katta
Katta
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 2
Data dojścia : 28/04/2013
Lat? : 29
Skąd : Zamość

Powrót do góry Go down

Coś tam może ciekawego. Empty Re: Coś tam może ciekawego.

Pisanie  Nutella Pon Kwi 29, 2013 2:49 pm

1. 10/10
2. 6/10 Co do 2 punktu z tymi Questami, do tego byłoby naprawienie obszarówek, to znaczy:
Zeby ludzi w Party Obszarówki nie biły ludzi którzy są w Party, i bez zaznaczonego PK. Bo expisz sobie z obszarówką, i nagle skull, po sekundzie ded.
3. 8/10
4. 7/10 Co do 4 Może byc, lecz z tym orłem troche nie wypał, nie rób z Tibi Naruto Tibi Pokemon!
5. 0/10 kompletnie mi się nie podoba.
6. 9/10 Kirin ma być najlepszym skillem na serwie? Każdy by grał Sasuke. Albo inaczej to zrozumiałem, Gdyby każda profesja miała Jedynego, wyjątkowego, najsilniejszego skilla na pacc by było perfekt.
7. 9/10 Wydaje mi się OK, gdyby wymagania były następujące:
-1,5k lvl+
-Nie za łatwe
8. 9/10
9. 10/10
10. 10/10

Nutella
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 5
Data dojścia : 28/04/2013

Powrót do góry Go down

Coś tam może ciekawego. Empty Re: Coś tam może ciekawego.

Pisanie  Dixon Pon Kwi 29, 2013 3:23 pm

Fajne i ciekawe Pomysły ;p 10/10. Szczególnie ten z nowymi postaciami i petami Very Happy.


Ostatnio zmieniony przez Dixon dnia Wto Kwi 30, 2013 2:54 pm, w całości zmieniany 1 raz

Dixon
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 3
Data dojścia : 29/04/2013

Powrót do góry Go down

Coś tam może ciekawego. Empty Re: Coś tam może ciekawego.

Pisanie  HEhehehehehe Pon Kwi 29, 2013 3:51 pm

Nutella napisał:
6. 9/10 Kirin ma być najlepszym skillem na serwie? Każdy by grał Sasuke. Albo inaczej to zrozumiałem, Gdyby każda profesja miała Jedynego, wyjątkowego, najsilniejszego skilla na pacc by było perfekt.



Oczywiście. Chodziło mi o to, żeby każda profesja miała swój niepowtarzalny czar! W przypadku Sasuke powinno być to Kirin. Very Happy


Ostatnio zmieniony przez The Purple dnia Pon Kwi 29, 2013 3:54 pm, w całości zmieniany 1 raz

HEhehehehehe
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 6
Data dojścia : 28/04/2013
Lat? : 33
Skąd : Africa

Powrót do góry Go down

Coś tam może ciekawego. Empty Re: Coś tam może ciekawego.

Pisanie  HEhehehehehe Pon Kwi 29, 2013 3:53 pm

Nutella napisał:
2. 6/10 Co do 2 punktu z tymi Questami, do tego byłoby naprawienie obszarówek, to znaczy:
Zeby ludzi w Party Obszarówki nie biły ludzi którzy są w Party, i bez zaznaczonego PK. Bo expisz sobie z obszarówką, i nagle skull, po sekundzie ded.

Tak wiem. Smile Spodziewam się, że po nowym update to naprawią, dlatego nie napisałem o tym w moich pomysłach. Razz

HEhehehehehe
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 6
Data dojścia : 28/04/2013
Lat? : 33
Skąd : Africa

Powrót do góry Go down

Coś tam może ciekawego. Empty Re: Coś tam może ciekawego.

Pisanie  Mandaryna Pon Kwi 29, 2013 4:26 pm

Fajne ale jakby Gm chciał all zrobić to by serv został odpalony za 3 tyg. xd

Lecz 5 tez mi się wcale nie podoba (0/10)

Mandaryna
Mandaryna
Gennin
Gennin

Liczba postów : 10
Data dojścia : 28/04/2013

Powrót do góry Go down

Coś tam może ciekawego. Empty Re: Coś tam może ciekawego.

Pisanie  HEhehehehehe Pon Kwi 29, 2013 4:40 pm

Przecież nie jest napisane, że wszystko jest konieczne natychmiast. (: + Mógłby to robić na kopii serwera, a my moglibyśmy sobie na legalu grać. ^^

HEhehehehehe
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 6
Data dojścia : 28/04/2013
Lat? : 33
Skąd : Africa

Powrót do góry Go down

Coś tam może ciekawego. Empty Re: Coś tam może ciekawego.

Pisanie  Missar Wto Kwi 30, 2013 3:18 pm

Fajne Pomysły 10/10 Najfajniejszy pomysł to ten z petami Smile Gamabunta Very Happy
Missar
Missar
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 6
Data dojścia : 28/04/2013

Powrót do góry Go down

Coś tam może ciekawego. Empty Re: Coś tam może ciekawego.

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach