Forum SoFo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Garść pomysłów od PLAWRESA.

+3
Cosmic
Gruid
Plawres Sanshiro
7 posters

Go down

Garść pomysłów od PLAWRESA. Empty Garść pomysłów od PLAWRESA.

Pisanie  Plawres Sanshiro Pią Sie 09, 2013 1:49 pm

Zdrastvujcie. Przybywam do was z garścią pomysłów, które moim zdaniem powinny zostać wprowadzone na serwer. Zaczniemy od tych nieco mniej kreatywnych, ale myślę, że równie ważnych.

1. Gra na serwerze jest teraz zbyt prosta i zbyt nierówna. Level idzie po prostu zbyt szybko, myślę że warto byłoby zmniejszyć trochę exp. Wtedy gra stanie się lekko trudniejsza, czyli logicznie rzecz biorąc - ciekawsza.

2. Balans - dokładnie tak. Teraz zwycięstwo w walce zależy od tego, kto pierwszy zaatakuje. Czary powinny być tak rozłożone, aby walcząc, trzeba było kombinować. Używać wielu czarów, a nie spamować tylko jednym - najsilniejszym.

3. Sagi - pomińmy fakt, że jest ich mało. Niestety dają bardzo niewiele, a ich zrobienie nie jest prościzną, gdyż sam Zabuza to nie lada kłopot w walce na 500 lvlu. Proponowałbym zostawienie wszystkiego jak jest, ale ZWIĘKSZENIE EXPA ZA NIE. Bo teraz za zabicie sagi nie ma nawet lvla. Zamiast expa teoretycznie dobrym pomysłem byłoby wprowadzenie czegoś na zasadzie takiej, że za sagę otrzymywałoby się daną ilość poziomów, niezależnie od tego, jaki lvl obecnie mamy. Np. 15 poziomów za zabuze, itd.

4. Bierne unikalne umiejętności profesji.
Jak wiecie, w anime każda z postaci posiadała coś innego, co czyniło ją niepowtarzalną i na swój sposób silną względem reszty. Proponowałbym wprowadzenie czegoś takiego, pozwólcie że zaproponuję na przykładach.

Naruto Uzumaki - nieraz prawie ginął, po czym podnosił się z ziemi i pokonywał wroga swoją wolą ognia (determinacją). Jestem za tym, aby kiedy jego HP spadnie do 20%, on miał 50% szansy na odnowienie swojego HP o 35% i zwiększenie DMG z czarów o 25%.

Sakura Haruno
- pamiętacie, że kiedy Sakura się denerwowała, z nie wiadomo skąd otrzymywała ogromną siłę. Można by dać jej taką umiejętność, iż gdy jej hp spadnie do 30%, ma 70% szansy, iż jej co trzecie uderzenie z MELEE osiągnie DWUKROTNĄ WARTOŚĆ.

Sasuke Uchiha - tutaj będzie trzeba trochę naciągnąć. Pamiętam tylko tyle, że podczas walk, nieraz zaskakiwał przeciwnika swoją wytrzymałością. Można by dać mu coś w postaci bariery, która włączałaby się w chwili, gdy jego hp spadnie do 15%, wówczas absorbowałby 2 pierwsze uderzenia z MELEE i 2 uderzenia ze spelli.

Neji Hyuuga - tutaj brak mi pomysłów.

Rock Lee - postać z wieloma możliwościami. Myślę, że warto byłoby zainwestować jego bierną umiejętność w prędkość poruszania się i obrażenia z MELEE - łapy. Gdy jego HP spadnie do 20%, na 5 sekund jego prędkość poruszania się zwiększa o 25%, natomiast hity z MELEE o 10%.

Kiba Inuzuka - brak pomysłów.

Itachi Uchiha - proponuję dać mu takie same umiejętności, jak Sasuke.

Kakashi Hatake - Nieraz zaskakiwał swoich wrogów w pojedynkach. Najlepszym rozwiązaniem byłoby, gdyby w chwili kiedy jego pasek życia spadnie do 20%, miał 75% na zregenerowanie swojej CHAKRY całkowicie, a jego uderzenie z dowolnego czaru miało 50% większą wartość.

Gaara - postać 'paraliżu', w chwili, gdy jego pasek spada poniżej 15% życia, ma 80% szansy, iż jego następny atak z dowolnego czaru zatrzyma przeciwnika na 2-3 sekundy, a Gaara otrzyma tymczasową barierę (3-4 sekundy) o wartości 50% jego całego życia.

Killer Bee - brak pomysłów.

Obito - tutaj mam pomysł na zupełnie nietypową umiejętność, inną niż u reszty postaci, ale myślę, że podobnie przydatną. Kiedy HP wroga spadnie do 20%, Obito automatycznie teleportuje się do wroga zadając mu również AUTOMATYCZNIE uderzenie o wartości 10% jego obecnego HP. W tym czasie można użyć czaru.

Kankuro - cholerny spec od marionetek, warto pomyśleć o czymś z tym związanym. Ja proponuję, że kiedy jego HP spada do 10%, przed nim staje marionetka, która ochrania Kankuro (wówczas kankuro jest nieśmiertelny) i stoi tak przez 2 sekundy. W tym czasie Kankuro może uciekać. Natomiast jesli ktoś zaatakuje marionetkę, jej właścicielowi regeneruje się 10% HP.

Kisame - brak pomysłów.

Konan - tutaj chyba nie ma wątpliwości. Jeśli pasek życia tejże postaci spadnie do 10%, następnie TRZY dowolne uderzenia wroga nie trafiają jej. W tym momencie powinien wyskoczyć napis 'MISS' - co znaczy 'PUDŁO'. Jeśli nie wiecie dlaczego tak, proszę przypomnieć sobie, kiedy przeciwnicy atakując ją, nie mogli tego zrobić, gdyż ona jakby 'rozlatywała się' i leciały te karteczki.

Proszę przeczytać do końca i w razie, jeśli macie inne, być może lepsze pomysły - piszcie.

Plawres Sanshiro
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 4
Data dojścia : 09/08/2013

Powrót do góry Go down

Garść pomysłów od PLAWRESA. Empty Re: Garść pomysłów od PLAWRESA.

Pisanie  Gruid Pią Sie 09, 2013 2:33 pm

1.serwer jest zrobiony na wysoki exp i death juz mowil ze nie ma zamiaru tego zmieniac.

2.to także death juz widział bo odpowiedzial na taki pomysl w innym poscie.

3.To nawet nawet ale nie do konca bo dostac 15 lvl na 100lvl a dostac je na 4000lvl to roznica
wiec gracze nie robiliby jej na niskich lvl tylko na takich gdzie musza sie wysilic.


4.To moim zdaniem kompletnie nie ma sensu bo pvp byłoby do niczego z odrobina szczescia naruto bylby nie do zabicia. albo gara 20% zycia 2-3 sekundy bariery uzyje medic pillis i znowu do 20% spadnie i tak w kolo.
Gruid
Gruid
Gennin
Gennin

Liczba postów : 19
Data dojścia : 02/08/2013
Lat? : 26
Skąd : Białystok

Powrót do góry Go down

Garść pomysłów od PLAWRESA. Empty Re: Garść pomysłów od PLAWRESA.

Pisanie  Cosmic Pią Sie 09, 2013 2:35 pm

1. Po to jest high exp zeby sie szybko expilo, Katy jakos ma 9,1k i sie nie nudzi :3

2. Nie chcieliscie resetu to jak mamy zrobic dobry balans?

3. Z Sagami masz racje powinny wiecej expa dawac, bo ja ich nawet nie robie, bo nie ma sensu marnowac czas.

4. NIE! Postacie bylyby za mocne i zepsulo by to server.


Dziekuje, dobranoc.
Cosmic
Cosmic
Jounnin
Jounnin

Liczba postów : 118
Data dojścia : 14/06/2013

Powrót do góry Go down

Garść pomysłów od PLAWRESA. Empty Re: Garść pomysłów od PLAWRESA.

Pisanie  Plawres Sanshiro Pią Sie 09, 2013 6:38 pm

Dlaczego nie używacie mózgu? Te umiejętności pasywne, które podałem to PRZYKŁADY. Od administracji to zależy, jak one by wyglądały.

Plawres Sanshiro
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 4
Data dojścia : 09/08/2013

Powrót do góry Go down

Garść pomysłów od PLAWRESA. Empty Re: Garść pomysłów od PLAWRESA.

Pisanie  True Story Pią Sie 09, 2013 11:08 pm

To zrobcie ankiete na temat balansu i resetu postaci i napewno wielu graczy sie zgodzi z resetem postaci
True Story
True Story
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 8
Data dojścia : 08/08/2013

Powrót do góry Go down

Garść pomysłów od PLAWRESA. Empty Re: Garść pomysłów od PLAWRESA.

Pisanie  Plawres Sanshiro Pią Sie 09, 2013 11:13 pm

Ta, dzisiaj mnie (1300 lvl) ujebał 1200 lvl naruto, bez problemu. Na jednego skilla zdjął mi 6/7 HP. Natomiast ja z mojego best skilla gówno mu robiłem. - Gdzie tu balans?

Plawres Sanshiro
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 4
Data dojścia : 09/08/2013

Powrót do góry Go down

Garść pomysłów od PLAWRESA. Empty Re: Garść pomysłów od PLAWRESA.

Pisanie  Jahwe Pią Sie 09, 2013 11:38 pm

1. Nie
2. Balans jest po 6k 1vs1 nie idzie zabic.
3. Sagi idą do przodu
4. Nie. Sam wcześniej pisałeś o balansie a teraz możliwości profesją dodajesz? Nie.
Jahwe
Jahwe
Jounnin
Jounnin

Liczba postów : 107
Data dojścia : 29/05/2013
Lat? : 26
Skąd : Koszalin

Powrót do góry Go down

Garść pomysłów od PLAWRESA. Empty Re: Garść pomysłów od PLAWRESA.

Pisanie  Plawres Sanshiro Sob Sie 10, 2013 10:43 pm

Koleś, jeśli każda postać miałaby umiejętność bierną, to wówczas byłby między nimi balans. PROSTE I LOGICZNE, ale kurwa 15 latek ma prawo tego nie zrozumieć, to fakt.

Plawres Sanshiro
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 4
Data dojścia : 09/08/2013

Powrót do góry Go down

Garść pomysłów od PLAWRESA. Empty Re: Garść pomysłów od PLAWRESA.

Pisanie  Juubi Sob Sie 10, 2013 11:00 pm

Proste tera postacie co zwiększa im się dmg . walo np po te 8900 k o 10% to ponad dobre ponad milion ..

A z tymi np nieśmiertelność walisz walla np na gracza i spierdalasz xd a to na war było by do dupy bo np 6 osób bije 1 ..
Juubi
Juubi
Jounnin
Jounnin

Liczba postów : 146
Data dojścia : 25/04/2013
Lat? : 24
Skąd : Szepietowo,Podlaskie

Powrót do góry Go down

Garść pomysłów od PLAWRESA. Empty Re: Garść pomysłów od PLAWRESA.

Pisanie  Jahwe Sob Sie 10, 2013 11:27 pm

Plawres Sanshiro napisał:Koleś, jeśli każda postać miałaby umiejętność bierną, to wówczas byłby między nimi balans. PROSTE I LOGICZNE, ale kurwa 15 latek ma prawo tego nie zrozumieć, to fakt.
 Może mam 15 lat a może to fake?
Odpowiedziałem ci to było moje zdanie ty się prujesz jakbym ci jedzenie zabrał. No nie wiem nie wiem.
Jahwe
Jahwe
Jounnin
Jounnin

Liczba postów : 107
Data dojścia : 29/05/2013
Lat? : 26
Skąd : Koszalin

Powrót do góry Go down

Garść pomysłów od PLAWRESA. Empty Re: Garść pomysłów od PLAWRESA.

Pisanie  Visek Sob Sie 10, 2013 11:36 pm

Reset nie da żadnego balansu, co się niby zmieni za jakiś czas znowu by ludzie płakali że h lvl go zabijają i tak w kółko.
Visek
Visek
Chunnin
Chunnin

Liczba postów : 52
Data dojścia : 25/07/2013
Lat? : 25
Skąd : Krosno Odrzańskie

Powrót do góry Go down

Garść pomysłów od PLAWRESA. Empty Re: Garść pomysłów od PLAWRESA.

Pisanie  Gruid Nie Sie 11, 2013 1:58 pm

Plawres Sanshiro
1. jak juz piszesz pomysły swoje to weś sie zamknij i nie wyskakuj z za przeproszeniem morda bo to nic ci nie da
2. tez mam 15 lat a sadząc po twoim zachowaniu masz mniej niz my albo jestes niewychowanym gnojem.
3. jeśli umiesz liczyć to weś sobie przykłady które podałeś i podaj mi 3 postacie które byłyby niesmiertelne bo takie by istniały według twojego pomysłu
4. Może nie wiesz ale to ze cie zabili to zadna tragedia ich problem nabijaja sobie zabójstwa, wiec weś sie w garść i nie becz ze 2 lvl ci uciekły a juz jak płaczesz to nie pisz na forum pomysłów tylko dla tego ze masz takie widzi mi sie. Myśle że death sie nie zgodzi z tym pomysłem a przynajmniej z 3/4 tego tematy
Gruid
Gruid
Gennin
Gennin

Liczba postów : 19
Data dojścia : 02/08/2013
Lat? : 26
Skąd : Białystok

Powrót do góry Go down

Garść pomysłów od PLAWRESA. Empty Re: Garść pomysłów od PLAWRESA.

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach