Forum SoFo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Crashe server-a

4 posters

Go down

Crashe server-a Empty Crashe server-a

Pisanie  Waxyd Sob Sie 03, 2013 9:51 pm

Witam
 Chciałbym się zapytać szanownego GOD-a (Death-a) czy kiedykolwiek wyeliminuje crash na Naruto skillującym distance.
 Pomysł odnosnie tego to np. Naruto skill rate distance 0x. Wiem że taka możliwość istnieje^^
lub np. dać ograniczenie co do skill-a choć to mniej pasuje ponieważ ta granica musiał by być bardzo niska ok. 150, jeśli natomiast nie ma "pan" zamiaru się tym zajmować prosze to otwarcie napisać myślę, że znaczna część graczy poszuka innego servera, na którym takie błędy, przez taka ilość czasu są niedopomyślenia.
                                                                                           Pozdrawiam Waxyd

@Edit@
Temat jest tutaj z powodu zaniedbania władz servera.
Jeżeli się to komuś nie podoba proszę o przeniesienie do Błędy/Bugi.
Waxyd
Waxyd
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 8
Data dojścia : 04/07/2013
Skąd : Podkarpacie

Powrót do góry Go down

Crashe server-a Empty Re: Crashe server-a

Pisanie  aqaq123 Sob Sie 03, 2013 10:41 pm

Lepjej szukajcie innego serva bo z tego nic nie będzie coraz mniej graczy jest a Death zamiast coś z tym zrobić to olewa sprawe

aqaq123
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 2
Data dojścia : 30/07/2013

Powrót do góry Go down

Crashe server-a Empty Re: Crashe server-a

Pisanie  Wojas Nie Sie 04, 2013 1:39 am

Jak zawsze rozwiązaniem Deatha jest update gdy już jest mało osób, wtedy zawsze liczba rośnie do 60-70 gdyż każdy wierzy że ten serwer ma potencjał który rzeczywiście ma. Niestety nie ma zbyt dobrego admina by to wykorzystał(bez obrazy ;]). Powinno być tak że jak MUSI zrobić resa to niech robi a nie zwleka bo "gracze nie chcą". Gdyby był res to bardzo dużo by się zmieniło, już to pisałem więc teraz tego nie będę przedłużał ale byłoby to między innymi sensowne wyrównanie profesji + naprawienie denerwujących bugów. Oczywiście można by dodać do tego zapowiadany update i byłoby super a liczba graczy sięgałaby 90 ;]. Szkoda że admin tego w ogóle nie rozumie...

Wojas
Gennin
Gennin

Liczba postów : 12
Data dojścia : 14/06/2013

Powrót do góry Go down

Crashe server-a Empty Re: Crashe server-a

Pisanie  Jahwe Nie Sie 04, 2013 9:12 am

Moim zdaniem to wgl MAX SKILL powinien być 120+/- albo Skill Rate 1 ( chyyba, że teraz taki jest )
Jahwe
Jahwe
Jounnin
Jounnin

Liczba postów : 107
Data dojścia : 29/05/2013
Lat? : 26
Skąd : Koszalin

Powrót do góry Go down

Crashe server-a Empty Re: Crashe server-a

Pisanie  Waxyd Nie Sie 04, 2013 9:48 am

Skill Rate jest chyba maxymalny jaki może być. Skill dysta na moim naruto (50) wbiłem w przeciągu kilku chwil.
Waxyd
Waxyd
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 8
Data dojścia : 04/07/2013
Skąd : Podkarpacie

Powrót do góry Go down

Crashe server-a Empty Re: Crashe server-a

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach