Forum SoFo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pomysły By Nobelix

Go down

Pomysły By Nobelix Empty Pomysły By Nobelix

Pisanie  xyz Czw Lip 11, 2013 12:44 pm

Cze.
Myślałem sobie ostatnio o NPC Staminer któy by regenerował Stamine za opłatą ,np. 650 Rue.
Czemu NPC skoro jest Quest i w Sms-sie też można kupić..
Natomiast na serwerze nie ma na co wydawać kasy... sam miałem okolo 2k i wpisywałęm tylko
!soldier, !medic...
Dlatego uważam że wprowadzenie tego NPC będzie dobrym rozwiązaniem na wydawanie kasy.

Pisałem już to w innym temacie ale powtórzę jeszcze raz.
Wydaje mi się ze Profesje po osiągnieciu pewnego poziomu były by dobrym rozwiązaniem, a dla leniwych żeby były w sms-shopie za ,np. 100 pkt. ( zależne od postaci )

przydał by się także balance postaci, Hp/Charka... aczkolwiek do tego jest wymagany Restart postaci co otwiera nam drogę do zniwelowania ,np. bugu z zakłądką skills która nam się buguje po osiągnięciu 2.2k levela ( czy jakos tak ).

Dla zabicia nudy panującej na serwerze przydał by się razem z restartem charów także Event Arena, Typu.
Gdy jest ten event udajemy się do pewnego pomieszczenia gdzie oczekuje nas Death.
Musimy wytypować liczbę od 1 do 6 ( kostka ) jeżeli wypadnie dana cyfra dostajemy do zabicia Moba którym jest ,np. Jinchuriki.
Lecz to także wiąże się z częstą obecnością Death-a.

Można także ustawić tak zwane misje poboczne, gdzie czeka na nas ,np. Onbu Mission i pisze do nas że musimy mu przynieść daną liczbę Snow Ball's, po oddaniu takowej misji otrzymujemy nagrodę w postaci Expa/Kasy/Itemów.

Jeżeli przypomnie mi się jakiś pomysł dodam go bądz zedytuję ten post.

Pozdrawiam
Nobelix.
xyz
xyz
Gennin
Gennin

Liczba postów : 12
Data dojścia : 05/07/2013
Lat? : 28
Skąd : Lublin

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach