Forum SoFo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jahwe / Nerwik

+2
Jahwe
deleted
6 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Jahwe / Nerwik Empty Jahwe / Nerwik

Pisanie  deleted Sro Lip 03, 2013 9:33 pm

Cześć...
Postaram się przedstawić wam skargę na Jahwe [ANBU] / Nerwik-a.
Natomiast chodzi mi o Hejt który był puszczony w moim podaniu na ANBU ze strony Yeebnietego.( prawdopodobnie ktoś mu się wbił na konto ).(Gdy wbiłem na serwer, napisałem do Yebnietego i edytował ten hejt, pisząc że to nie on)
Napisałem do niego że mój.Ojciec sprawdził jego ip co było wierutną bzdurą.
[ DEATH - możesz to bardzo łatwo sprawdzić ]
Ale:
Rozmawiając z pewną osoba zauważyłem jednak coś nie tak :

Jahwe / Nerwik Otez

I się nie myliłem, na reakcję Nerwik nie trzeba było długo czekać ,próbuje zgonić na swojego kuzyna Yebnietego całą winę za hejty.

Jahwe / Nerwik Ijvx

Jako że Yebniety jest zaufaną napisał mi że :

Jahwe / Nerwik Wyms

Yaga -
Pisał mi iż jestem zdesperowany ( iż On jak i Nerwik za przeproszeniem dobierają się mi do dupy ) dlatego " piszę guesty w moim podaniu na Anbu - na Tak " co jest kompletną bzdurą.

Ta skarga przedstawia jak bardzo Nerwik boi się konkurencji z mojej strony jak i innych osób ,np. Cosmica, iż nie chce stracić swojej posady ANBU.
Jako iż robił on wszystko żeby Cosmic [ANBU] stracił posadę administratora ...
po dłuższej chwili jednak doszedł do wniosku iż nie ma to sensu, dlatego żeby nie było sporów miedzy nimi postanowił go przeprosić.
A iż są rodziną wątpię czy Yebnitety będzie " kablował " na swojego kuzyna.
Mam nadzieję że przedstawiłem prawdziwe oblicze " administratora " Jahwe.

Pozdrawiam

Kentashii Wink
deleted
deleted
Gennin
Gennin

Liczba postów : 32
Data dojścia : 21/06/2013
Lat? : 27
Skąd : Zamość

Powrót do góry Go down

Jahwe / Nerwik Empty Re: Jahwe / Nerwik

Pisanie  Jahwe Sro Lip 03, 2013 10:31 pm

Yeebniety wyjaśnił ten włam założył jakiś temat.

A więc
Wbił u mnie na forum pisał coś potem ktoś inny wjebał mu się i pisał te bzdury. IP czy coś tam sprawdzałeś czy twój tata sprawdzał było takie same bo zalogował się u mnie dzisiaj :)Dlatego wszystko edytował więc wszystko wyjaśnione
@Edit
Jeżeli chodzi o screena popatrz, że ja napisałem, że coś on pisał tak taka była nie zaglądałem co on tam pisał a teraz przejdźmy do screena z Kondziem On pisze, że te hejty nie napisał on tak?
@Down
Nie wrobisz mnie w coś czego nie zrobiłem :)Zazdrościsz mi czegoś? Bo się ciągle czepiasz, nie chcę mi się z tobą kłócić bo to już mi się nudzi, chcesz to mogę się doczepić do twoich " Gości " w podaniu. Teraz proszę cię daj mi już spokój :)I nie zakładaj tematów jeżeli masz 1 bo tylko nabijasz sobie posty, edytuj posty a jak masz coś dodawać to jedynie na starą skargę.
@Down
Pomagałem Cały dzień Smile
http://scr.hu/15v1/9v1li :X

@Cosmic
Cosmic nie powinieneś się wypowiadać to jest skarga na mnie a ty o tym nie masz bladego pojęcia. Oni na dole mają racje chłopak wpadł w trans i nie może przestać Very Happy
A tak btw. Co cie obchodzi co ja robię o czym piszę czy inne rzeczy? Mogę sobie nawet na realu napierdalać i grać również tutaj i co?


Ostatnio zmieniony przez Ten Czwarty dnia Czw Lip 04, 2013 9:58 am, w całości zmieniany 4 razy
Jahwe
Jahwe
Jounnin
Jounnin

Liczba postów : 107
Data dojścia : 29/05/2013
Lat? : 26
Skąd : Koszalin

Powrót do góry Go down

Jahwe / Nerwik Empty Re: Jahwe / Nerwik

Pisanie  deleted Sro Lip 03, 2013 10:33 pm

Nie,nie Ty na wszystko masz odpowiedź... Poznałem się na tobie więc taki kit to wciskaj graczą...
Edit//
Chyba jest wszystko jasno i wyraźnie napisane.
Up//
Niestety ja rozumiem do czego zobowiązuje posada administracji iż swoje doświadczenie nabylem na losie gdzie byłem st 2 lata a teraz mam otwartą drogę na sgm.
A ja nie muszę mieć Anbu, tylko jak Ty już nim jesteś to pomagaj iż nawet dzisiaj byłeś na nerwie i jak ded napisał o sagach wbiles na jahwe i Typek na gh napisał ze ignorujesz innych wtedy Ty na red czy ktoś chce pomocy... , prawda ? A i owszem !
deleted
deleted
Gennin
Gennin

Liczba postów : 32
Data dojścia : 21/06/2013
Lat? : 27
Skąd : Zamość

Powrót do góry Go down

Jahwe / Nerwik Empty Re: Jahwe / Nerwik

Pisanie  Morino Sro Lip 03, 2013 10:57 pm

Nie Wiem Czy Mam Prawo Się Wtrącać Ale To Już Się Robi Jak By Paranoja Cały Czas Lecą Skargi Na Nerwika I To Jedna Osoba Je Piszę No Dobra Nie Ma Się Pojęcia Kto Mówi Prawdę Nerwik Czy Yeeb Ale To Już Lekka Przesada Nerwik Nie Straci Anbu I Nie Powinien Go Stracić Czemu Aż Tak Ci Zależy Większość Osób Wybrało Nerwika Na Anbu To Niech Nim Będzie Ale Jak By Go Stracił Jakoś To Na Pewno Ty Nim Nie Zostaniesz Ani Żadna Inna Osoba Bo Jest Jeszcze Cosmic.
Morino
Morino
Jounnin
Jounnin

Liczba postów : 126
Data dojścia : 03/05/2013
Skąd : Z Gry

Powrót do góry Go down

Jahwe / Nerwik Empty Re: Jahwe / Nerwik

Pisanie  Happiness Czw Lip 04, 2013 7:34 am

Kurwa Kentaś tego to się po tobie nie spodziewałem. Myślałem, że ty będziesz normalnym graczem, ale od razu, grasz może 4 dni, już piszesz podanie na anbu, liżesz dupsko Dedowi, jak nikt( Dowodem jest to, że kiedyś mi pisał, że Ded mu na wszystko odpowie), a teraz jeszcze chcesz wygryźć tych, którzy są w podaniu na nie! Co za dziecinne zachowanie, ja pierdole... Nerwik jest dobrym anbu, wypełnia obowiązki które ma wypełniać i chuj on kurwa zostaje, pjona, poćwicz.

@Edit
A może jak nie odpisywał, to afkował, bo ma swoje życie i ktoś pisał na gg, robił sobie obiad, czy coś do jedzenia, gadał z kimś przez telefon.. Jak tego nie doznajesz to widać, że piszesz denne skargi...

@Edit2

A jak Ci tak zależy na l*sie, tak się chwalisz, że masz tam otwartą drogę na sgm, to wypierdalaj tam, jeszcze do tego reklamujesz... Bajo.

Happiness
Gennin
Gennin

Liczba postów : 21
Data dojścia : 07/06/2013
Lat? : 23
Skąd : ELBLĄG

Powrót do góry Go down

Jahwe / Nerwik Empty Re: Jahwe / Nerwik

Pisanie  Cosmic Czw Lip 04, 2013 9:51 am

Wybacz Happiness, ale mysle, ze nie jest tak kolorowo jak myslisz. Wiem, ze Kentashii nie jest msciwa osoba i gdyby Nerwik byl okej to na pewno by nie pisal skarg na ta osobe. To prawda, ze Nerwik boi sie o swoja posade, wiem to bo juz nie raz probowal zebym ja stracil ANBU. Niestety teraz to ktos robi, zeby to on stracil a nie ja wiec wiesz jak ja sie wtedy czulem. Troche tez dziwne, ze ostatnio on z Yaga pisali sobie o innym otsie Naruto kim grac. Czyzby los?
Cosmic
Cosmic
Jounnin
Jounnin

Liczba postów : 118
Data dojścia : 14/06/2013

Powrót do góry Go down

Jahwe / Nerwik Empty Re: Jahwe / Nerwik

Pisanie  Yaga Czw Lip 04, 2013 9:57 am

Cosmic:
Niestety, ale Kentashii sprawia wrażenie takiego jak go opisał Happiness.

Ty go bronisz, to zrozumiałe, jesteście znajomymi. Ja bronię Nerwika, ta sama sytuacja.

Co do innego otsa, pisać sobie możemy na każdy temat, nie reklamujemy niczego. Niestety, zawiodę Cię - nadal tu gramy.

@dół:
Dlaczego więc nie możesz pomagać gdy on też jest online?
Ale w pizdu z tymi anbu - spokój będzie, 0 hejtów.


Ostatnio zmieniony przez Yaga dnia Czw Lip 04, 2013 10:03 am, w całości zmieniany 2 razy
Yaga
Yaga
S-Jounnin
S-Jounnin

Liczba postów : 185
Data dojścia : 17/05/2013
Lat? : 28

Powrót do góry Go down

Jahwe / Nerwik Empty Re: Jahwe / Nerwik

Pisanie  Cosmic Czw Lip 04, 2013 10:01 am

Kazdy broni kazdego, ale jak to kazdy chce i napisal "najlepiej wyjebac te ANBU". Jak widac 2 ANBU nie moze byc bo sa spiny ;x Kiedy Nerwika nie bylo, bylo zajebiscie, pomagalem i ludziom i Deathowi.
Cosmic
Cosmic
Jounnin
Jounnin

Liczba postów : 118
Data dojścia : 14/06/2013

Powrót do góry Go down

Jahwe / Nerwik Empty Re: Jahwe / Nerwik

Pisanie  Jahwe Czw Lip 04, 2013 10:03 am

Jak ciebie nie było też było lepiej, ale chciałem dojść do porozumienia lecz znowu coś odjebałeś :xJeżeli masz problem odejdź nikt płakać nie będzie za ciebie może wejść 50 innych graczy. Ja chciałem ty nie chciałeś zróbmy tak, że nie obchodzisz mnie ja ciebie nie piszmy i nic nie róbmy bo te kłótnie z wami to już naprawdę nudne się robią.
@Cosmic
Mi to lotto, Bedzie wiecej botow latalo, mc , bugerow. Ty i Beyron padac bedziecie pewnie ;p Ale ty naprawdę nie myślisz Cosmic  i jak czytać nie potrafisz to się nie odzywaj Lat : 15 Widać chyba? Po co mam kłamać debilu? ;P Rozmawiałem z Awizą lecz Słuchawki mi rozjebał kuzyn :DKupie nowe i dalej będę z nim rozmawiał. Jeżeli dajesz w temat wiek to co to ma do rzeczy? Dla mnie ktoś może mieć 10 lat i zachowywać się poważnie a ktoś 20 i zachowywać się jak bachor Smile
@Cosmic
Siemson - Za doładowanie sms 25zł
Zero - Za sms/pkt na SOFO. Człowieku upośledzony jesteś


Ostatnio zmieniony przez Ten Czwarty dnia Czw Lip 04, 2013 10:14 am, w całości zmieniany 2 razy
Jahwe
Jahwe
Jounnin
Jounnin

Liczba postów : 107
Data dojścia : 29/05/2013
Lat? : 26
Skąd : Koszalin

Powrót do góry Go down

Jahwe / Nerwik Empty Re: Jahwe / Nerwik

Pisanie  Happiness Czw Lip 04, 2013 10:04 am

Chce już jak najmniej wypowiadać się na tym forum - więc to będzie mój przedostatni post w tym temacie - Cosmic - jak nie było Ciebie, Ryba też dawał radę i to normalnie. Sprawdzał mc, boty, bugi i odpowiadał ludziom - WY LUDZIE ZROZUMCIE, ŻE ZADAJCIE PYTANIE RAZ I CZEKAJCIE NA ODPOWIEDŹ, A NIE SIĘ DZIWICIE, ŻE WAM NIE ODPOWIADA - NIKT NIE LUBI SPAMU! BĘDĘ BRONIŁ NERWIKA OD POCZĄTKU DO KOŃCA I CHUJ WAM W DUPĘ KONFIDENCI! KENTASHII ZACHOWUJE SIĘ JAK IDIOTA, GŁUPI PRZYDUPAS MYŚLI, ŻE ANBU DOSTANIE ;>

Happiness
Gennin
Gennin

Liczba postów : 21
Data dojścia : 07/06/2013
Lat? : 23
Skąd : ELBLĄG

Powrót do góry Go down

Jahwe / Nerwik Empty Re: Jahwe / Nerwik

Pisanie  Cosmic Czw Lip 04, 2013 10:06 am

Co ja odjebalem? Wez ty sie kurwa nie osmieszaj zdesperowany 14 latku. Caly czas to ty odjebujesz cos z nadzieja, ze strace ANBU. Przykro mi, tak sie nei stanie, teraz probujesz sie bronic, bo napisalem, ze mozemy obydwaj stracic ANBU? Przeciez i tak mozemy pomagac ludziom, udowadniasz aby ze chcesz ANBU do wlasnych celow ;] Bronisz swoj team (akcja z Siemsonem i Zero) a chyba ANBU powinien byc sprawiedliwy czyz nie? Idz na tego losa juz lepiej czy na chuj wie czym tam grasz i bedzie swiety spokoj ;*
Cosmic
Cosmic
Jounnin
Jounnin

Liczba postów : 118
Data dojścia : 14/06/2013

Powrót do góry Go down

Jahwe / Nerwik Empty Re: Jahwe / Nerwik

Pisanie  Happiness Czw Lip 04, 2013 10:08 am

Święty spokój będzie jak ty stąd spierdolisz, bo jesteś denny - 0 odpowiedzi na pytania, może raz na ruski dzień zdarzy Ci się odpowiedzieć na moje pytania, a tak to ignorujesz Wink Tak samo akcja z ptq - Anbu powinien być sprawiedliwy czyż nie? A co to było - bloczyłeś mi ptq, oczywiście wyszedłeś z pt i ujebałeś mnie i Kibicibutsu Wink.

Happiness
Gennin
Gennin

Liczba postów : 21
Data dojścia : 07/06/2013
Lat? : 23
Skąd : ELBLĄG

Powrót do góry Go down

Jahwe / Nerwik Empty Re: Jahwe / Nerwik

Pisanie  deleted Czw Lip 04, 2013 10:11 am

Up
Weź się ogarnij bo ja nie muszę mieć Anbu i już temat dałem do zamknięcia. A to ze cosmic teraz dużo nie pomaga to tylko ze względu na pracę nad update
deleted
deleted
Gennin
Gennin

Liczba postów : 32
Data dojścia : 21/06/2013
Lat? : 27
Skąd : Zamość

Powrót do góry Go down

Jahwe / Nerwik Empty Re: Jahwe / Nerwik

Pisanie  Cosmic Czw Lip 04, 2013 10:15 am

Pomagalem Deathowi, to nie odpisywalem niektorym bo sprawdzalismy postacie. Tak to zawsze odpisuje wiec nie masz sie do czego przyjebac :] Ahh tak, tobie nie odpisywalem na glupie pytania "dasz outfit?!" napisalem Ci raz, ze jezeli Nerwik daje to niech sobie daje, ja Ci nie dam. A ze katowales banie dalej to Ci nie odpisywalem. Na PTQ ubilem Cie tylko i wylacznie przez przypadek bo nie mielismy party, a przeciez chcialem isc z toba 2 raz. A zreszta ja nie jestem od tego, zeby pomagac w PTQ 2 postacia. Zrobilem to tylko i wylacznie z nudow, wiec pomoglem, a nie moja wina, ze podlazles pod obszar. Nic nie na mnie nie masz, bo zawsze odpisuje. Chyba, ze ktos mi pisze "dasz outfit?" tak jak to ty robiles. Papa :* Probuj dalej "falszywy kolego" bo jeszcze niedawno dupe mi lizales.
Cosmic
Cosmic
Jounnin
Jounnin

Liczba postów : 118
Data dojścia : 14/06/2013

Powrót do góry Go down

Jahwe / Nerwik Empty Re: Jahwe / Nerwik

Pisanie  Happiness Czw Lip 04, 2013 10:18 am

Tak ja Ci dupę lizałem hahahahahaha śmieszny jesteś (pseudo)kolego. ;x Chodzisz na ptq bezinteresownie, ta? LOL! HAHA! Cały czas, jak ktoś chodził na ptq, to się pytałeś "masz blokera?"
"kto bloczy?"
"mogę wam bloknąć?" itd. Wink Baj baj, możesz mi dać bana, wyjebane mam w Ciebie Wink

Happiness
Gennin
Gennin

Liczba postów : 21
Data dojścia : 07/06/2013
Lat? : 23
Skąd : ELBLĄG

Powrót do góry Go down

Jahwe / Nerwik Empty Re: Jahwe / Nerwik

Pisanie  Cosmic Czw Lip 04, 2013 10:20 am

Dobra, wez skoncz bo lecisz w chuja jak nieszczescie. Lizales dupe abym Ci dal outfit bo Nerwik dawal to i ja musze ;] Koncze juz z toba temat.
Cosmic
Cosmic
Jounnin
Jounnin

Liczba postów : 118
Data dojścia : 14/06/2013

Powrót do góry Go down

Jahwe / Nerwik Empty Re: Jahwe / Nerwik

Pisanie  Jahwe Czw Lip 04, 2013 10:21 am

Cosmic nie obrażaj go bo zabiłeś na PTQ i to ty zawiniłeś a co do outfitów to ty zacząłeś rozdawać to jak mnie prosili rozdawałem i już teraz nie rozdaje nikomu ;)Jedynie do ss'a. Nie masz powodu do tego, żeby obrażać Happinnesa

@Happinnes
Nie może cie zbanować bo nie ma powodu. Jeżeli cie zbanuje dostaniesz unbana.
@ Cosmic
Chcesz to zostań, bo przecież na losie skille masz za małe nie? Nie możesz tak teraz odejść no wez...


Ostatnio zmieniony przez Ten Czwarty dnia Czw Lip 04, 2013 10:26 am, w całości zmieniany 3 razy
Jahwe
Jahwe
Jounnin
Jounnin

Liczba postów : 107
Data dojścia : 29/05/2013
Lat? : 26
Skąd : Koszalin

Powrót do góry Go down

Jahwe / Nerwik Empty Re: Jahwe / Nerwik

Pisanie  Happiness Czw Lip 04, 2013 10:22 am

Ależ owszem, ma, mam wyjebane w niego, możecie mnie zbanować, bo z takim anbu i z takim przydupasem Deatha(czyt. Kentashii) to się grać nie da Wink

Happiness
Gennin
Gennin

Liczba postów : 21
Data dojścia : 07/06/2013
Lat? : 23
Skąd : ELBLĄG

Powrót do góry Go down

Jahwe / Nerwik Empty Re: Jahwe / Nerwik

Pisanie  Cosmic Czw Lip 04, 2013 10:25 am

Ten Czwarty ja zawinilem? Ehh, wez ty troche poczytaj czasem ze zrozumieniem i wtedy cos napisz, z toba tez skoncze klotnie i jednak nie sprawie Ci tej przyjemnosci odchodzac. Wole sobie popatrzec co robisz na servie ;]
Cosmic
Cosmic
Jounnin
Jounnin

Liczba postów : 118
Data dojścia : 14/06/2013

Powrót do góry Go down

Jahwe / Nerwik Empty Re: Jahwe / Nerwik

Pisanie  deleted Czw Lip 04, 2013 10:31 am

Sory bardzo ale, Cosmica znam już dłuższy czas, nie tylko z tego serwera...
I wiem że jeżeli chodzi o pomoc to z jego strony można na coś liczyć.
ALE!!
Jeżeli główny administrator ( Death ) robi update to cosmic ma pewne zdolności więc pomaga deathowi dlatego miedzy innymi jest potrzebny 2 Anbu.
A cosmic w pełni zasługuję na tą posadę.
I na pewno wiem że nie jest " postronny " tak jak Jahwe...
Zero <- jeden z jego best friend, sprzedawał konto za sms-a co jest zabronione.
Ale!!
Jeżeli siemson sprzedawał za itemki w grze po 2 min. dostał bana, lecz cosmic go odbanował bo Nerwik nie miał bitych dowodów co do słusznego Banu.
A Ty hapenis czy jak to tam się pisze...
Dopierdalasz się gdzie nie znasz ludzi... Cosmic nic Ci nie dał, a nerwik owszem, i między innymi dla tego liżesz mu teraz dupę.
I skończ dopierdalanie się do Cosmica...
deleted
deleted
Gennin
Gennin

Liczba postów : 32
Data dojścia : 21/06/2013
Lat? : 27
Skąd : Zamość

Powrót do góry Go down

Jahwe / Nerwik Empty Re: Jahwe / Nerwik

Pisanie  Jahwe Czw Lip 04, 2013 10:34 am

Kentashii nasz kochany 17 latku ktory nie potrafi czytac oto poradnik dla ciebie !

Cofnij stronke do jednej z moich wypowiedzi o Zerze i zobacz , ze napisalem tam wyraznie, iz SIEMSON sprzedawal za doladnie / przelew /sms A ZERO ZA PKT NA SOFO Widzisz Cosmic o czym mowilem? Ma 17 lat a mozg 10-cio latka...


Ostatnio zmieniony przez Jahwe dnia Czw Lip 04, 2013 10:36 am, w całości zmieniany 1 raz
Jahwe
Jahwe
Jounnin
Jounnin

Liczba postów : 107
Data dojścia : 29/05/2013
Lat? : 26
Skąd : Koszalin

Powrót do góry Go down

Jahwe / Nerwik Empty Re: Jahwe / Nerwik

Pisanie  Yaga Czw Lip 04, 2013 10:35 am

"Postronne" są twoje relacje z Cosmicem, on pomaga Tobie też.
Jeśli chodzi o "nasz" team, są w nim 2 osoby: Ja i Nerwik, więc teamem tego raczej nie nazwę, hmm? I w niczym mi nie pomaga, więc po chuj się dopierdalasz?
Siemson chciał przelew, a Zero sms TUTAJ, jest różnica? Owszem jest, ale ty tylko widziałeś JEDEN SCREEN, gdzie nie było napisane co chciał Siemson za konto.

@edit:
Przypomnę jeszcze tylko, że temat raczej nie powinien służyć do nabijania postów, więc może skończmy? ;s
Yaga
Yaga
S-Jounnin
S-Jounnin

Liczba postów : 185
Data dojścia : 17/05/2013
Lat? : 28

Powrót do góry Go down

Jahwe / Nerwik Empty Re: Jahwe / Nerwik

Pisanie  deleted Czw Lip 04, 2013 10:41 am

Ale niestety twój kochany Jahwe nie podał ss-a gdzie wyraźnie pisze że sprzedaje za te rzeczy...
a Jahwe pierdoli tak 3 po 3 i boi się ze straci tego jebanego Anbu =.= , jeżeli wycofa Anbu to dalej będzie pomagał w co wątpię... a to że z cosmicem jesteśmy best friend to tylko świadczy o nas że jesteśmy dobrymi znajomymi... i znam go na tyle dobrze że mogę ręczyć za niego...
I wybacz ale prawą ręką jest Cosmic, A nerwik był tak zdesperowany że chciał mu za wszelką cenę zabrać tego Anbu.. ale gdy zobaczył że to nie ma sensu... po prostu odpuścił....,
A jeżeli chodzi o outfity, to nie tylko na ss-y bo widziałem że Yaga ma only, tylko nie pokazuje ;s
deleted
deleted
Gennin
Gennin

Liczba postów : 32
Data dojścia : 21/06/2013
Lat? : 27
Skąd : Zamość

Powrót do góry Go down

Jahwe / Nerwik Empty Re: Jahwe / Nerwik

Pisanie  Yaga Czw Lip 04, 2013 10:42 am

Może powiesz, że ty nie dostałeś outfitu ANBU na JIO KOX?
Yaga
Yaga
S-Jounnin
S-Jounnin

Liczba postów : 185
Data dojścia : 17/05/2013
Lat? : 28

Powrót do góry Go down

Jahwe / Nerwik Empty Re: Jahwe / Nerwik

Pisanie  deleted Czw Lip 04, 2013 10:45 am

Oczywiście że dostałem outfit " ANBU " pod nieobecność Cosmica żeby ludzie widzieli...
I zauważ że Od tamtej pory pomagam ludziom na ile to jest tylko możliwe Wink a Ty masz wyjebane na all i bronisz tylko Jahwe ;s
deleted
deleted
Gennin
Gennin

Liczba postów : 32
Data dojścia : 21/06/2013
Lat? : 27
Skąd : Zamość

Powrót do góry Go down

Jahwe / Nerwik Empty Re: Jahwe / Nerwik

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach