Forum SoFo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pomysł co do forum + mini pomysł do gry.

+2
deleted
Wojas
6 posters

Go down

Pomysł co do forum + mini pomysł do gry. Empty Pomysł co do forum + mini pomysł do gry.

Pisanie  Wojas Nie Cze 30, 2013 10:02 pm

Otóż jak widać robi się duży syf na forum, tematy nie są zamykane itd. Jednak czasami ktoś wbija na to forum i można się pogubić w tym syfie...+ forum nie ma regulaminu lub ja takowego nie widzę. Mój pomysł to moderator forum(i tylko forum) który by stosował się do regulaminu który stworzy Death...tylko musi to być ktoś kto często wbija na forum i ma dużo postów + musiałby się liczyć z tym że miałby mniej czasu na grę. Moim zdaniem dobry by był Kentashii(sry jeśli nick przekręciłem Wink ), chłop wydaje się być kulturalny i aktywny na forum więc chyba by ogarnął, lub jeśli wolisz bardziej formalnie Death to zrób nabory.

Druga rzecz to nowa wyspa, tak wiem Death że zrobiłeś nowe miasto i o nowych wyspach nie chcesz słyszeć ale ta wyspa akurat będzie przydatna od 2k+. Miałaby to być wyspa mieszana z Bad Women(zaniedbywany mobek a w większych skupiskach daje lepszy exp od Medium Satanów na Helsi który jest jednym z niewielu expów do 3k niestety...) i Medium Satanami(bardziej chodzi mi o Bad Women, M Satany możesz wykreślić jak uważasz że była by to tak zwana burżuazja ;p). Wyspa była by gdzieś wymiarów Hanter a wstęp by był od 2000(PACC jeśli uważacie że byłaby to za dobra wyspa). Ofc Bad Women nie mogą występować pojedynczo gdyż straciłoby to sens tej wyspy ;]. Możliwie jeden duży budynek z Bad Womenami w skupiskach 3-4 a na np. 5 piętrze jakaś skrzynka z fantem, np. niewykorzystywanymi Lee Glove Smile.

Zależy mi na opinii graczy, czy przydałyby się takie rzeczy czy jednak nie?

Pozdrawiam Sasius Uchiha/Nimbus(Gimbus xd)

Wojas
Gennin
Gennin

Liczba postów : 12
Data dojścia : 14/06/2013

Powrót do góry Go down

Pomysł co do forum + mini pomysł do gry. Empty Re: Pomysł co do forum + mini pomysł do gry.

Pisanie  deleted Nie Cze 30, 2013 10:16 pm

Yyy... Jestem mile zaskoczy ze wytypowales akurat mnie. Zgodzę się ze jest syf i co do nowej wyspy także . Koles... Strolowales mnie :-o

Pozdrawiam

Kentashii
deleted
deleted
Gennin
Gennin

Liczba postów : 32
Data dojścia : 21/06/2013
Lat? : 27
Skąd : Zamość

Powrót do góry Go down

Pomysł co do forum + mini pomysł do gry. Empty Re: Pomysł co do forum + mini pomysł do gry.

Pisanie  Cosmic Nie Cze 30, 2013 10:17 pm

Moderatorem jestem ja, ale death tak mi dal opcje, ze nie moge zamykac tematow ;x Jak mi to naprawi to bede zamykal. Tyle w temacie.
Cosmic
Cosmic
Jounnin
Jounnin

Liczba postów : 118
Data dojścia : 14/06/2013

Powrót do góry Go down

Pomysł co do forum + mini pomysł do gry. Empty Re: Pomysł co do forum + mini pomysł do gry.

Pisanie  Happiness Nie Cze 30, 2013 10:43 pm

Nowa wyspa - tak. Modek forum - taaaaak!

Happiness
Gennin
Gennin

Liczba postów : 21
Data dojścia : 07/06/2013
Lat? : 23
Skąd : ELBLĄG

Powrót do góry Go down

Pomysł co do forum + mini pomysł do gry. Empty Re: Pomysł co do forum + mini pomysł do gry.

Pisanie  Morino Nie Cze 30, 2013 11:04 pm

Coś Ci Powiem Ziomek , Dobry Pomysł I Tyle Jak To Ujełeś Jest Syf Do 2.3k Około Exp Na Helsi Omg Nowe Miasto Się Przydało Na 2k Alę Tak Że Nie Tak Szybko Dopiero Co Cosmic/Death Zrobili Nowego Seta Miasto Samber Quest Na Nim I Wgl Jak Nadejdzie Na To Pora Może Death Może Zrobi Tą Wyspę.Bo Też Nie Może Być Za Łatwo Z Expem "O I Pomysł Na Moderatora Forum Sub Ja To xD Więcej Czasu Spędzam Na Forum A Nie Na Grze O.o
Morino
Morino
Jounnin
Jounnin

Liczba postów : 126
Data dojścia : 03/05/2013
Skąd : Z Gry

Powrót do góry Go down

Pomysł co do forum + mini pomysł do gry. Empty Re: Pomysł co do forum + mini pomysł do gry.

Pisanie  Itsmajlajf Pon Lip 01, 2013 3:05 pm

I kto tu syf robi -.- https://sofo.forumpl.net/t76-potrzeba-modka

//Edit @Down Nie znasz mnie nawet ^^


Ostatnio zmieniony przez Itsmajlajf dnia Pią Lip 05, 2013 4:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Itsmajlajf
Itsmajlajf
Gennin
Gennin

Liczba postów : 35
Data dojścia : 27/04/2013
Lat? : 34
Skąd : Zielona Góra

Powrót do góry Go down

Pomysł co do forum + mini pomysł do gry. Empty Re: Pomysł co do forum + mini pomysł do gry.

Pisanie  Wojas Pon Lip 01, 2013 7:38 pm

@Up

Tylko że ten temat to nie jest jeden pomysł...wgl przeczytałeś co napisałem?

PS: Chłopie kurva, tb nigdy nic nie pasuje o_0

Wojas
Gennin
Gennin

Liczba postów : 12
Data dojścia : 14/06/2013

Powrót do góry Go down

Pomysł co do forum + mini pomysł do gry. Empty Re: Pomysł co do forum + mini pomysł do gry.

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach