Forum SoFo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Rozwój serwera

4 posters

Go down

Rozwój serwera Empty Rozwój serwera

Pisanie  walus1115 Pon Maj 12, 2014 5:58 pm

Z tego co widzę serwer stoi w miejscu, updaty wprowadzają bardzo niewiele, ciężko dostrzec pracę admina. Proponuję byś stworzył team, który będzie pracować nad serwerem. Znajdź kogoś do grafik, jakiegoś mappera, kogoś do komunikacji między graczami a teamem rozbudowującym serwer. Brakuje mi na serwerze systemu gildii który by na prawdę sprawiał że gildia byłaby czymś oczekiwanym, czymś co warto zakładać i o co warto dbać. Gdyby gildie spełniały większą rolę, dawały by jakieś korzyści to ludzie by się zgrywali i chętniej wbijali na serwer. Aktualnie brakuje współpracy moim zdaniem, wspólne wyruszenie na questa to za mało. Może jakieś specjalne misje dla całych gildii wprowadzić Proponuję wprowadzić także jakieś cykliczne turnieje pvp, wiem że trzeba by przemyśleć sprawę względem technicznego rozwiązania, tak by nie zamulić serwera, ale na pewno jest rozwiązanie. Jeśli SOFO ma się wyróżniać wśród innych OTS, to trzeba pokombinować, popracować nad rzeczami których na innych OTS nie spotkasz.

PS. Nie znam możliwości silnika Tibii, dlatego też być może wybiegłem w zbyt zaawansowane rzeczy, ale można je uprosić i dostosować do możliwości silnika.

walus1115
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 2
Data dojścia : 12/05/2014

Powrót do góry Go down

Rozwój serwera Empty Re: Rozwój serwera

Pisanie  Bosski No Skill Sro Maj 14, 2014 3:37 pm

Spoko pomysł Smile
Bosski No Skill
Bosski No Skill
Gennin
Gennin

Liczba postów : 11
Data dojścia : 12/05/2014

Powrót do góry Go down

Rozwój serwera Empty Re: Rozwój serwera

Pisanie  walus1115 Wto Maj 20, 2014 7:56 pm

Dodatkowo myślałem także o tym by zrobić 5 wiosek, każda wioska miałaby swojego kage(mianowany gracz, wybierany w wyborach). Kage mógłby dawać jakieś misje lub robić eventy, to jest do przemyślenia, ale każdy gracz miałby do wyboru wioskę, i musiałby wybrać jedną do której przynależy i możnaby wtedy robić wojny shinobi, pomiędzy wioskami. Kage także mógłby za duże ilości zabójstw mianować dezerterem i wtedy gracz mógłby należeć do Akatsuki. Very Happy Ciężko mi opisać jak to na prawdę miałoby wyglądać, ale w mojej głowie jest na prawdę wspaniały pomysł, ale wykonanie go i opisanie nie jest proste.

walus1115
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 2
Data dojścia : 12/05/2014

Powrót do góry Go down

Rozwój serwera Empty Re: Rozwój serwera

Pisanie  Lady Sparta Sro Maj 21, 2014 4:48 pm

Żeby serwer był bardziej profesjonalny musi być też bardzo dobra ekipa. Pomysł o 5 wioskach mi się bardzo podoba, świetny jest. Ale czy Death podoła?
Co do gildii to dużo osób już pisało o tym ale chyba nie będzie.
Lady Sparta
Lady Sparta
ANBU

Liczba postów : 58
Data dojścia : 01/07/2013
Lat? : 26
Skąd : Żywiec

Powrót do góry Go down

Rozwój serwera Empty Re: Rozwój serwera

Pisanie  Maku Sro Maj 21, 2014 11:30 pm

Pomysl z gildiami spoko ale czy Death to zrobi ? Nie sadze ;/
Maku
Maku
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 6
Data dojścia : 05/05/2014
Lat? : 31

Powrót do góry Go down

Rozwój serwera Empty Re: Rozwój serwera

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach