Forum SoFo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

SKARGA na Sweet ANBU

+2
Morino
saiittox
6 posters

Go down

SKARGA na Sweet ANBU Empty SKARGA na Sweet ANBU

Pisanie  saiittox Sob Maj 04, 2013 11:56 am

Zrobilem PTQ ale nie wzielem SPELLA, bo nie wiedzialem skad sie go bierze i porobuje ciagle ukonczyc tego questa.(Padam za kazdym razem w 3 roomie). I teraz Sweet grozi mi jezeli wejde na questa to dostane bana, ale kur.. za co ? Za niukonczonego questa ? I to ma byc TUTOR ktory rozumie prblemy graczy i im pomaga ?
SAIITTOX


Ostatnio zmieniony przez saiittox dnia Sob Maj 04, 2013 12:03 pm, w całości zmieniany 1 raz

saiittox
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 2
Data dojścia : 04/05/2013
Lat? : 28
Skąd : Olsztyn

Powrót do góry Go down

SKARGA na Sweet ANBU Empty Re: SKARGA na Sweet ANBU

Pisanie  Morino Sob Maj 04, 2013 12:03 pm

Podpisz Się Pod Tym Ponieważ Saiittox Nic Nie Wiedział Że Trzeba Też Wziąść Spella Jest To Też Nie Fair Ponieważ Ma Jescze Dostać Bana Za To Że Chce Wziąść Spella


Ostatnio zmieniony przez Morino dnia Sob Maj 04, 2013 12:04 pm, w całości zmieniany 1 raz
Morino
Morino
Jounnin
Jounnin

Liczba postów : 126
Data dojścia : 03/05/2013
Skąd : Z Gry

Powrót do góry Go down

SKARGA na Sweet ANBU Empty Re: SKARGA na Sweet ANBU

Pisanie  Missar Sob Maj 04, 2013 12:03 pm

Powinien móc iść jeszcze raz jak nie wziął questa na czar ;/ A Sweet odrazu grozi ze bana dostanie jak wejdzie


Ostatnio zmieniony przez Missar dnia Sob Maj 04, 2013 12:06 pm, w całości zmieniany 1 raz
Missar
Missar
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 6
Data dojścia : 28/04/2013

Powrót do góry Go down

SKARGA na Sweet ANBU Empty Re: SKARGA na Sweet ANBU

Pisanie  Ssasuke Sob Maj 04, 2013 12:05 pm

jestem za, sweet nie moze dac mu bana za to ze nie ukonczyl questa bo wzia tylko polowe bo nie wiedzial gdzie wziasc spella. Wedlug mnie debilstwo i jestem za tym aby zabrac sweetowi anbu.

Ssasuke
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 2
Data dojścia : 29/04/2013

Powrót do góry Go down

SKARGA na Sweet ANBU Empty Re: SKARGA na Sweet ANBU

Pisanie  ADMIN Sob Maj 04, 2013 12:17 pm

Eh.. no tak można iśc 2x jak nie brałeś questu ale jak specjalnie nie bierzesz go to nie możesz a z tego co wiem to przypadkiem nie brałeś więc mozesz iśc na tego questa nadal.. ale jak coś to udowodnij to ssem czy cos ze wpisujesz chakra explosion i pisze learn spells
ADMIN
ADMIN
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Liczba postów : 222
Data dojścia : 16/04/2013
Skąd : Sofo

http://Sofo.malware-site.www

Powrót do góry Go down

SKARGA na Sweet ANBU Empty Re: SKARGA na Sweet ANBU

Pisanie  Kaddafi Sob Maj 04, 2013 12:17 pm

Jak najbardziej za zabraniem mu ANBU. On nawet regulaminu nie zna... Za expienie na questach jest ban na 8h (tak wynika z regulaminu, do którego gracze powinni się stosować), ale oczywiście on nie znając regulaminu wklepał bana na 7dni.

Jedziemy dalej...
Jeżeli jest jakiś regulamin na tym serwerze, to wszyscy powinniśmy się do niego stosować. To teraz takie pytanie, dlaczego Sweet może expić na questach swoim saskiem? On mi odpowiedział, że on może, bo on tylko testuje postacie. To teraz tak... Skoro tylko testuje te profesje to dlaczego wpada nim, by ubić innych graczy? Kiedy zaczęliśmy zadawać mu te pytania, on stwierdził, że całemu naszemu teamowi da bana. I czy to jest dobry ANBU? Nie sądzę.

I albo niech on się ogarnie i stosuje do regulaminu, albo mu go po prostu zabierz. Chciałbym dodać, że Sweet traktuje graczy nierówno... Bo graczy od siebie z teamu (a raczej ludzi, którym on jako ANBU liże dupy) traktuje inaczej i im np. nie da bana tylko ostrzeżenie, a każdemu innemu od razu wlepi bana, i to jeszcze niezgodnego z regulaminem.

To jest smutna rzeczywistość.


Kaddafi
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 3
Data dojścia : 28/04/2013
Lat? : 27
Skąd : Zielona Góra

Powrót do góry Go down

SKARGA na Sweet ANBU Empty Re: SKARGA na Sweet ANBU

Pisanie  saiittox Sob Maj 04, 2013 12:27 pm

[img]SKARGA na Sweet ANBU Beztytuupiq[/img]


PROSZE

saiittox
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 2
Data dojścia : 04/05/2013
Lat? : 28
Skąd : Olsztyn

Powrót do góry Go down

SKARGA na Sweet ANBU Empty Re: SKARGA na Sweet ANBU

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach