Forum SoFo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Konoha Defy

3 posters

Go down

Konoha Defy Empty Konoha Defy

Pisanie  Itsmajlajf Pon Gru 30, 2013 1:18 am

Siedze sobie w nocy expie, skończył mi się def nie ogarnąłem żeby next założyć i padłem ;p. A tu takie olśnienie. Można by zrobić NPC u którego ładowało by się konoha defendery bo nie zaśmiecało by się maszyny nowymi posatciami tylko dla defów i najważniejsze, że nie utrudniało by się gry nubkom bo nie wiedzą, że im się to przyda w życiu i oddadzą za wyczyszczenie w PTQ ,a na większym lvlu nie mogą normalnie expić bez tego. Następnym plusem byłoby następne zastosowanie dla Rue bo na razie nie mają żadnej wartości ;p. Nic się za to kupić nie da ^^. Cena takiego naładowania wynosiłaby 100 czy 200 Rue. Co o tym myślicie?
Itsmajlajf
Itsmajlajf
Gennin
Gennin

Liczba postów : 35
Data dojścia : 27/04/2013
Lat? : 34
Skąd : Zielona Góra

Powrót do góry Go down

Konoha Defy Empty def na zawołanie

Pisanie  Datte Pon Gru 30, 2013 8:11 am

Chyba żeby dac czas ładowania
Datte
Datte
Jounnin
Jounnin

Liczba postów : 123
Data dojścia : 25/10/2013

Powrót do góry Go down

Konoha Defy Empty Re: Konoha Defy

Pisanie  Matiosa Pon Gru 30, 2013 10:55 am

Its, pomysł dobry, ale według mnie przydało by się ograniczyć trochę dostęp do konoha defendera na mniejszym poziomie. Ludzie go oddają, a potem się dziwią, że nie dają rady zabić kogoś kto ma mniejszy lvl. Może to by też pomogło trochę zbalansować pvp, bo wiadomo ktoś z defką ma większe szanse niż ten bez niej. Cena naładowania mogła by być wyższa, w końcu na coś rue się przydadzą prócz roli i pilli ^^
Matiosa
Matiosa
Chunnin
Chunnin

Liczba postów : 91
Data dojścia : 29/04/2013
Lat? : 27
Skąd : Z Jajka

Powrót do góry Go down

Konoha Defy Empty Re: Konoha Defy

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach