Forum SoFo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Podszywanie sie pod moja postac osoby o nicku Tenshiii

4 posters

Go down

Podszywanie sie pod moja postac osoby o nicku Tenshiii Empty Podszywanie sie pod moja postac osoby o nicku Tenshiii

Pisanie  GrubeLolo Nie Gru 01, 2013 10:03 pm

Ogólnie mam chwilowa przerwę w grze ale zazwyczaj wchodzę sobie na stronę popatrzeć jak sobie radzą inni. Z przyczyn losowych nie mogę grac.... Ale dzisiaj wchodzę na stronę patrze a tu postać o moim nicku oczywiście przerobiony bo nie dało się orginału użyć .... Jeśli ktoś ma wątpilwości myślę, że da się sprawdzić czyja postać czy też konto zostało wcześniej założone także prosiłbym o rozwiązanie tego problemu.

Mój nick Tenshi myślę, że niektórzy będą mnie kojarzyć i mnie wspomogą.

GrubeLolo
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 3
Data dojścia : 30/05/2013

Powrót do góry Go down

Podszywanie sie pod moja postac osoby o nicku Tenshiii Empty Re: Podszywanie sie pod moja postac osoby o nicku Tenshiii

Pisanie  nitek848 Sro Gru 04, 2013 2:13 pm

Po pierwsze koleżko pokaż dowód, że pisałem do twoich kumpli coś w stylu "elo ja to Tenshi zapomiałem pasów do Itasia" zrobiłem taki nick dawno temu i jakoś nie żebrałem o eq z twojej reputacji wgl. nie wiedziałem, że istniejesz ;o Tak to racja, że mamy podobne nicki. Świadczy to o zbiegu okoliczności. Takim postem co najwyżej możesz na litość wziąść, ja potrzebuje dowodów na moją winność. Jeżeli miałbym postać tydzień to tak. Mogłaby być to podszywka. Ale niestety ziomix trochę dłużej już mam tą postać. Miałeś przerwe? To właśnie skąd miałbym wiedzieć jakbym zakładał przykładowo 5 dni temu postać, że Ty grasz ?? pomyśl. Ja Ci dorzuce SS dla twojego bana co bugowałeś pz na daszku Smile Tylko znajde go :> Bo troszkę tych ss'ów mam.

~ Moim zdaniem to skarga jest bez dowodów i nie ma sensu ją rozpatrywać dalej. Smile
Pozdrawiam.

nitek848
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 2
Data dojścia : 26/09/2013

Powrót do góry Go down

Podszywanie sie pod moja postac osoby o nicku Tenshiii Empty Prośba o zmainę nicku dla osoby o nicku Tenshiii

Pisanie  GrubeLolo Sro Gru 04, 2013 2:48 pm

Nie chodzi do końca o podszywanie poprostu mi się nie podoba, że masz podobny nick co ja jakby to nie było raczej nie trudno jest pomylić. A możesz sobie wstawiać te ss'y bo o ile dobrze pamiętam to nie tylko ja tam byłem a to, że akurat tam wpadłem i walnąłem w ciebie spellem to nie mój problem. Bardziej mi chodzi o to żebyś dostał jakąś zmianę nicku niż bana bo nic mi z tego .... A jeśli chodzi o to, że dawno zrobiłeś ową postać to tak jak już napisałem GM'owie mają dostęp do takich danych jak kiedy postać czy też konto zostało założone więc jeśli będą mieli taką możliwość to tak czy siak to sprawdzą. Jeśli chodzi o temat posta to trochę źle go ująłem. Także o to się nie musisz tak denerwować.

GrubeLolo
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 3
Data dojścia : 30/05/2013

Powrót do góry Go down

Podszywanie sie pod moja postac osoby o nicku Tenshiii Empty Re: Podszywanie sie pod moja postac osoby o nicku Tenshiii

Pisanie  Yaga Sro Gru 04, 2013 6:18 pm

No to masz problem, bo nikt z supportu na sofo już nie wchodzi ;>
Ze swojej strony dodam tylko, iż gracz Tenshii miał prawdopodobnie dłużej ten nick, bo pamiętam jak kilka miesięcy temu robił utq ;>
Yaga
Yaga
S-Jounnin
S-Jounnin

Liczba postów : 185
Data dojścia : 17/05/2013
Lat? : 27

Powrót do góry Go down

Podszywanie sie pod moja postac osoby o nicku Tenshiii Empty Re: Podszywanie sie pod moja postac osoby o nicku Tenshiii

Pisanie  Lady Sparta Sro Gru 04, 2013 8:25 pm

Czyżby trzebabyło sprawdzić daty założenia postaci? Niema teraz takiej możliwości, aczkolwiek dostosujcie się który z was powinien dostać namelocka (jak dla mnie osoba która później założyłą postać, lub po prostu się dogadajcie.). Skarga jest źle sformułowana, oskarżasz kogoś za coś czego nie robił (więc następnym razem pomysł kilka razy dobrze nad tematem). Fakt nicki są podobne więc jeden z was powinien go zmienić.
Lady Sparta
Lady Sparta
ANBU

Liczba postów : 58
Data dojścia : 01/07/2013
Lat? : 26
Skąd : Żywiec

Powrót do góry Go down

Podszywanie sie pod moja postac osoby o nicku Tenshiii Empty Podszywanie sie pod moja postac osoby o nicku Tenshiii

Pisanie  GrubeLolo Sro Gru 04, 2013 9:17 pm

W sumie to i racja, że jest tu duży błąd z mojej strony za co z góry przepraszam Tenshiii. Yaga w sumie to dziwne, że jego prędzej kojarzysz niż mnie bo ja pamiętam doskonale ten okres kiedy ty jeszcze miałeś 5 k lvl i nie expiłeś dość spory czas. Było to za czasów jak Diablo był top 1 na servie i grały takie osoby jak Siemson czy też Avaxis. No ale cóż bywa i tak ;p. Tak jak powiedziałem jeśli będzie taka możliwość to sprawdźcie datę stworzenia mojej postaci i kolegi jeśli się nie obrazi, że tak go nazwę. Jeszcze raz przepraszam za błędne określenie skargi. Jeśli chodzi o mnie raczej nie za bardzo mi się uśmiecha zmieniać nick bo go lubię i uważam go za swój.

GrubeLolo
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 3
Data dojścia : 30/05/2013

Powrót do góry Go down

Podszywanie sie pod moja postac osoby o nicku Tenshiii Empty Re: Podszywanie sie pod moja postac osoby o nicku Tenshiii

Pisanie  Lady Sparta Czw Gru 05, 2013 10:33 pm

Sprawa została rozwiązana.
'zamykamy'
Lady Sparta
Lady Sparta
ANBU

Liczba postów : 58
Data dojścia : 01/07/2013
Lat? : 26
Skąd : Żywiec

Powrót do góry Go down

Podszywanie sie pod moja postac osoby o nicku Tenshiii Empty Re: Podszywanie sie pod moja postac osoby o nicku Tenshiii

Pisanie  Yaga Pią Gru 06, 2013 3:41 pm

Nie za bardzo pamiętam ludzi z tamtego okresu, pewnie z tego powodu, że net mi ciągle padał.
Tenshiiiego widziałem akurat przed tym, a twojego Tenshiego bardziej PO tym ;s może mi pamięć nawala, nie wiem ;s
Yaga
Yaga
S-Jounnin
S-Jounnin

Liczba postów : 185
Data dojścia : 17/05/2013
Lat? : 27

Powrót do góry Go down

Podszywanie sie pod moja postac osoby o nicku Tenshiii Empty Re: Podszywanie sie pod moja postac osoby o nicku Tenshiii

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach