Forum SoFo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Bijuu/Bossy/Itemy/Sagi

Go down

Bijuu/Bossy/Itemy/Sagi Empty Bijuu/Bossy/Itemy/Sagi

Pisanie  trutka Wto Lip 19, 2016 10:03 pm

Witam. Nie wiem czy w ogole jeszcze Administracja sie intersuje chociaz troszke tym ots-em ale sprobowac mozna. Mam kilka pomyslów co do ots albo moze lepiej to nazwac propozycjami.
A wiec zacznijmy po kolei:
1. Bijuu. Slyszalem po co sa Bijuu Piece i do kogo sie oddaje i co leci (prawdopodobnie). Teraz moze by tak zwiekszyc drop tych piecy bije 4 dzien Bijuu i dopiero mam 4 jednym slowem masakra. A jesli nie zwiekszyc czestosc wypadania to moze jakas mapa dla pacc gdzie mozna dodatkowo znalezc bijuu cos jak "Bijuu Island" i np bijuu respi sie 2-4 godziny. Wymog lvl-owy zostawiam Wam.
2. Bossy. No to juz jest dla mnie wiekszy problem. Fajnie ze daja 5 lvl kazdy nie patrzac jaki lvl mamy ale nic z tego nie leci a zabic to jest bardzo ciezko nawet na defce ciezko to utrzymac iz respi sie tego kilka (nie wiem czy dlatego ze sie nie wbyija na biezaco czy ogolnie). Slyszalem ze kiedys Perfecty z tego lecialy ale zabilem tego setki i nic wiec prawdopodobnie jest usuniety drop. Moja propozycja jest taka albo powrocic do "defek" albo cos wymyslic nowego np jakies itemy dany boss dane itemy. Lub dodac taski na nie i dodac jakas fajna nagrode za to.
3. Itemy. Jesli mam byc szczery to najbardziej chodzi o defke bo o reszcie nie wiele moge powiedziec bo sa fajne itemy a tych najlepszych jeszcze sie nie dorobilem ze wzgledu czyt. pkt 1 ^^. A wiec moze by tak dodac jakis quest/mape zeby mozna bylo ladowac defke u jakiegos npc albo quest na defke 30-35% prota i odpowiedniego npc u ktorego mozna go ladowac. Jesli chodzi o koszt rowniez zostawiam to Wam. Tylko nie przesadzcie ^^.
4. Sagi. Czy bedzie updatowac sagi? To jest moja pierwsze pytanie i chyba nie musze dodawac jakie sagi powinny byc dodane gdyz chyba kazdy zna "historie Naruto". A jesli chodzi o Sagi badzmy szczerzy nie liczac 3 itemow ktore leca z ostatnich "boss sag". Wiec juz nie mowie o zmianie tylko o dodanie nowych sag ktore wreszcie zaczna cos dawac. A i jeszcze co do sag to poprawcie je moze troche wszystko latwo idzie a czasami jest masakra np. Do Kiby latwo Kiba masakra a pozniej znow bardzo latwo np Nejii pada prawie na skilla.... No chyba cos tu nie gra... Nastepne sagi to Suna z Temari/Neji/Lee/Gai wszystkie dosc proste oprocz Gaia rozumiem ze w Anime powinien byc najsilniejszy z calej czworki ale to sa sagi i ich trudnosc powinna sie stopniowo zwiekszac a nie latwo/latwo/bardzo trudno/latwo/srednio/bardzo trudno/latwo.
5. Skille. Skille wszystkie w miare ida chociaz na niektorych psotaciach powinny isc wolniej ze wzgledu na "spell dmg" albo sie jest dobrym w tym albo w tym a nie przykladowo Lee/Madara skille ida mniej wiecej tak samo a co do mlvl zal mowic na 88 sie buguje albo nie wiem co sie z nim dzieje ale nie chce prawie w ogole isc co rodzi pytanie jak ktos wbil tutaj 150mlv? Prosze o naprawe tego jesli jest taka mozliwosc i zbalansowanie mlvl do danej profesji jak i skilli. Aa i moze naprawilibyscie nazwy danych skilli bo jak narazie fist-tai jutsu club-fuujin czego w ogole nie rozumiem xD . A i tak moze fista na as zrobic? By umililo to gre najbardziej tym poczatkujacym bo jest im ciezko.
Mama nadzieje ze w miare opisalem moje "pomysly" jak i "problemy". Pozdrawiam Trutka.

trutka
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 1
Data dojścia : 19/07/2016

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach