Forum SoFo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dlaczego dostałem bana ? :o Nick: Xenzi Ban na całe konto o.o

2 posters

Go down

Dlaczego dostałem bana ? :o Nick:  Xenzi          Ban na całe konto o.o Empty Dlaczego dostałem bana ? :o Nick: Xenzi Ban na całe konto o.o

Pisanie  Reksio995 Pon Cze 30, 2014 8:31 pm

O co chodzi dlaczego dostalem bana ? Proszę o szybką odpowiedz poniewasz mam Pacca na 7 dni i nie chce zeby się zmarnował !!! FAST Proszę Death


Z góry dziękuję
Nick: Xenzi

Ban na całe konto o.o

Reksio995
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 2
Data dojścia : 29/06/2014

Powrót do góry Go down

Dlaczego dostałem bana ? :o Nick:  Xenzi          Ban na całe konto o.o Empty Re: Dlaczego dostałem bana ? :o Nick: Xenzi Ban na całe konto o.o

Pisanie  Datte Pon Cze 30, 2014 10:48 pm

Oswiece cie ban w tibii jest na cale konto !!! wow łał
Oswiece cie drugi raz dostales bana na 7 dni i przepadnie ci caly pacc wow łał x2
Oswiecie cie trzeci raz dostales bana za zlamanie regulaminu,utrudnienie eventu (mimo ostrzezenia) kazalem usunac hoty itd wiec no tyle w temacie
Datte
Datte
Jounnin
Jounnin

Liczba postów : 123
Data dojścia : 25/10/2013

Powrót do góry Go down

Dlaczego dostałem bana ? :o Nick:  Xenzi          Ban na całe konto o.o Empty Dlaczego dostałem dodatkowegobana na 7dni ? Xenzi ? Za co ?

Pisanie  Reksio995 Wto Lip 01, 2014 10:36 am

Nie widzialem ostrzezenia Patrzylem na itemek i wtedy dales to ... Plz o un bana

Reksio995
Academy Student
Academy Student

Liczba postów : 2
Data dojścia : 29/06/2014

Powrót do góry Go down

Dlaczego dostałem bana ? :o Nick:  Xenzi          Ban na całe konto o.o Empty Re: Dlaczego dostałem bana ? :o Nick: Xenzi Ban na całe konto o.o

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach